Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej majówki!

• Już w środku tygodnia Bruk-Bet zagra zaległe spotkanie z Koroną Kielce, natomiast za tydzień w bardzo ciekawych spotkaniach Górnik Łęczna podejmie na wyjeździe GKS Tychy, natomiast Bruk-Bet Termalica zagra u siebie z Miedzią Legnica.

• Taki wynik sprawia, że Bruk-Bet Termalica utrzymuje pięciopunktową przewagę w tabeli nad Górnikiem Łęczna.

• Koniec meczu w Łęcznej! Znakomite widowisko kończy się remisem 3:3!

• Przemysław Banaszak dostał piłkę na linii pola karnego gości i mocnym strzałem pokonał Łukasza Budziłka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Przemysław Banaszak w ostatniej akcji meczu doprowadza do wyrównania!!!

• W ostatnich minutach Bruk-Bet spokojnie utrzymuje się przy piłce, a gospodarze nie mają żadnych argumentów by zagrozić bramce rywali.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Michał Bezpalec pojawił się w miejsce Adama Radwańskiego.

• Mateusz Grzybek dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne gospodarzy, a tam Bartosz Śpiączka próbując wybić piłkę, trafił do własnej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartos Śpiączka pakuje piłkę do własnej bramki i Bruk-Bet znowu na prowadzeniu!

• Natomiast Bartłomiej Kukułowicz zastąpił Karola Struskiego.

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach Górnika Łęczna. Przemysław Banaszak pojawił się w miejsce Michała Maka

• Roman Gergel został ukarany żółtą kartką za pretensje w kierunku arbitra.

• Mateusz Grzybek znalazł się z piłką w polu karnym gospodarzy, oddał mocny strzał, ale Adrian Kostrzewski skutecznie interweniował!

• Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy nie przyniosło zagrożenia.

• Sebastian Bonecki został sfaulowany blisko pola karnego gospodarzy i Bruk-Bet będzie miał okazje na dobre dośrodkowanie.

• Natomiast w zespole Bruk-Betu Sebastian Bonecki zmienił Pawła Żyrę.

• Natomiast Marcin Stromecki zastąpił Tomasza Tymosiaka.

• Dwie zmiany w szeregach Górnika Łęczna. Bartosz Śpiączka zastąpił Pawła Wojciechowskiego

• Potężne uderzenie z rzutu wolnego Artema Putiwcewa, ale świetnie obronił ten strzał Adrian Kostrzewski!

• Adrian Kostrzewski pojawia się w miejsce Serhija Krykuna.

• Maciej Gostomski zostaje ukarany czerwoną kartką za interwencję rękoma przed własnym polem karnym!

• W odpowiedzi na strzał spoza pola karnego zdecydował się Bartłomiej Kalinkowski, ale gracz gospodarzy trafił wprost w Łukasza Budziłka.

• Adam Radwański dostał piłkę przed polem karnym Górnika, zdecydował się na oddanie strzału, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką rywali.

• Mateusz Grzybek dośrodkował piłkę z prawej strony boiska, ale Maciej Gostomski zdołał wybić futbolówkę na rzut rożny.

• Samuel Stefanik wpadł z piłką w pole karne gospodarzy, ale jego uderzenie również okazało się niecelne.

• Tomasz Tymosiak zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale piłka powędrowała bardzo wysoko nad bramką rywali.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Paweł Wojciechowski skutecznie wykonanym rzutem karnym doprowadził do wyrównania!

• Artem Putiwcew został ukarany żółtą kartką za niezgadzanie się z decyzją arbitra.

• Rzut karny dla Górnika Łęczna po faulu w polu karnym gości!

• Michał Mak został sfaulowany blisko pola karnego gości i Górnik będzie miał szansę na dobre dośrodkowanie.

• Piotr Wlazło ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Bartłomiej Kalinkowski dośrodkował w pole karne gości, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawie stadionu w Łęcznej. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Bruk-Bet zasłużenie prowadzi z Górnikiem 2:1.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Leandro został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Kacper Śpiewak pojawił się na murawie w miejsce kontuzjowanego Patryk Czarnowskiego.

• Patryk Czarnowski prawdopodobnie naciągnął mięsień przy próbie przyjęcia piłki.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Paweł Wojciechowski.

• Górnik prezentuje nieco lepszą organizację w środku pola i rywale nie potrafią przedrzeć się pod bramkę gospodarzy.

• Bruk-Bet wciąż naciska rywali, ale na razie nie potrafi się ponownie przedostać pod pole karne gospodarzy.

• Do dośrodkowania z rzutu rożnego najlepiej wyskoczył Artem Putiwcew i precyzyjnym strzałem dał prowadzenie gościom!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Artem Putiwcew daje prowadzenie Bruk-Betowi!

• Dośrodkowanie Romana Gergela w pole karne gospodarzy nie przyniosło zagrożenia.

• Cudowna akcja gości! Paweł Żyra dośrodkował w pole karne Górnika wprost na głowę Mateusza Grzybka, ale jego strzał znakomicie obronił Maciej Gostomski!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Marcina Grabowskiego nie przyniosło zagrożenia od bramką gospodarzy.

• Adam Radwański wpadł z piłką w pole karne Górnika i oddał mocny strzał. Piłka odbiła się jeszcze od Pawła Baranowskiego i wpadła do siatki gospodarzy zupełnie myląc Macieja Gostomskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Bruk-Bet wyrównuje po samobójczym trafieniu Pawła Baranowskiego!

• Bartłomiej Kalinkowski popędził prawą stroną boiska, dograł w "szesnastkę" gości wprost na nogę Pawła Wojciechowskiego, a ten mocnym i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Paweł Wojciechowski otwiera wynik spotkania w Łęcznej!

• Serhij Krykun znalazł się z piłką tuż przed polem karnym gości. Zawodnik Górnika zdecydował się na szybki strzał, ale uderzył minimalnie niecelnie!

• Adam Radwański odebrał piłkę na połowie przeciwników, ale jego prostopadłe podanie było niedokładne.

• Bartłomiej Kalinkowski zagrał prostopadle w pole karne Bruk-Betu, ale tam pierwszy przy piłce był Łukasz Budziłek.

• Patryk Czarnowski dostał piłkę w polu karnym Górnika, ale jego uderzenie okazało się bardzo niedokładne.

• Michał Mak dostał piłkę po lewej stronie boiska, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Marcin Grabowski popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie okazało się zbyt mocne.

• Roman Gergel dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale Maciej Gostomski pewnie wyłapał piłkę.

• Rozpoczynamy hit 28. kolejki Fortuna 1. Ligi!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Łęcznej. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• W jesiennym meczu obu drużyn lepszy okazał się Bruk-Bet Termalica, który wygrał z Górnikiem Łęczna 2:1 po bramach Romana Gergela i Martina Zemana. Dla gości jedyną bramkę zdobył Przemysław Banaszak. Drużyna z Niecieczy ponad godzinę grała w dziesiątkę, gdyż jeszcze w pierwszej części meczu czerwoną kartkę został ukarany Jonathan De Amo.

• Natomiast Bruk-Bet Termalica w tym roku rozegrał zaledwie siedem spotkań. W tych meczach zespół z Niecieczy dwa razy wygrał, cztery razy zremisował i raz przegrał. Przewaga "Słoników" nad grupą pościgową spadła, ale wciąż to Termalica jest głównym faworytem do bezpośredniego awansu.

• Górnik Łęczna nie wygrał czterech ostatnich spotkań. W środku tygodnia łęcznianie niespodziewanie przegrali na wyjeździe z Miedzią Legnica 0:1 i była to trzecia porażka Górnika w lidze w tym roku kalendarzowym. Wcześniej nie udało im się zdobyć punktów z Koroną Kielce i Radomiakiem Radom.

• Górnik Łęczna wciąż zacięcie walczy o bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy. Ma tyle samo punktów co trzy inne zespoły, a dodatkowo Arka Gdynia ma zaledwie punkt mniej. Jednak łęcznianie są już bardzo blisko minimum udziału w barażach o awans.

• Faworytem spotkania są goście z Niecieczy, którzy są liderem tabeli Fortuna 1. Ligi. Termalica ma pięć punktów przewagi nad grupą pościgową, w której znajduje się również Górnik Łęczna. Również GKS Tychy, Radomiak Radom i ŁKS Łódź mają o pięć punktów mniej od Bruk-Betu.

• Witamy serdecznie! W najciekawszym meczu 28. kolejki Fortuna 1. Ligi Górnik Łęczna zmierzy się na swoim stadionie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©Grzegorz Golec / Polska Pres

Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Podopieczni Kamila Kieresia wygrali tylko jedno z siedmiu ostatnich spotkań i stracili pozycję wicelidera Fortuna 1. Ligi. Wrócić na miejsce premiowane bezpośrednim awansem do ekstraklasy nie będzie im łatwo. Do Łęcznej przyjeżdża lider rozgrywek, Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Górnik - Bruk-Bet Termalica ONLINE

Zielono-czarni po serii trzech zwycięstw otwierających rundę wiosenną złapali zadyszkę. Od połowy marca wygrali tylko jedno spotkanie. Zaliczyli ponadto po trzy porażki i remisy. Mimo słabych wyników długo utrzymywali się na drugim miejscu w ligowej tabeli.
W ostatniej kolejce jednak przegrali 0:1 z legnicką Miedzią, a radomski Radomiak i ŁKS Łódź podzieliły się punktami. Tym samym wspomniane kluby zrównały się swoimi dorobkami punktowymi z łęcznianami, zrzucając ich na czwarte miejsce wstawce. Obecnie są na dobrej drodze, by jeszcze skuteczniej wyprzedzić Górnika. W najbliższej kolejce łodzianie i radomianie zmierzą się z zespołami z drugiej połowy tabeli. Górnik z kolei podejmie lidera, czyli Bruk-Bet Termalicę Nieciecza.

- To było kolejne spotkanie, w którym mieliśmy problem ze stworzeniem sobie jakichś sytuacji, z grą na połowie przeciwnika. To jest na pewno coś do poprawy i coś, czego w tym momencie nie potrafimy robić. Z drugiej strony pokazaliśmy w tym sezonie, że potrafimy to robić. Wierzę w to, że uda nam się to wypracować na treningach - mówił po przegranej z Miedzią pomocnik Górnika, Bartłomiej Kalinkowski.

Piłkarze z Niecieczy w minionej kolejce przełamali się po trzech meczach z rzędu bez wygranej. Bruk-Bet Termalica zwyciężyła z niepołomicką Puszczą aż 4:0. - Jestem zadowolony z tego, jaką pracę wykonał zespół. Sezon jest ciężki. Gramy co trzy dni. Musimy trochę rotować składem, by wybierać jak najlepiej. Teraz przygotowujemy się do meczu z Górnikiem Łęczna - mówi trener liderów 1. ligi, Mariusz Lewandowski.

Jesienne spotkanie obu drużyn padło łupem "Słoni". Górnik przegrał na wyjeździe 1:2. Łęcznianie ponieśli wówczas pierwszą porażkę w bieżącym sezonie, choć przez prawie godzinę grali z przewagą jednego zawodnika. Podopieczni Kamila Kieresią z pewnością liczą na to, że uda im się zrewanżować na własnym boisku. Tym bardziej że w 2021 roku wygrali w Łęcznej tylko raz. 1 kwietnia zielono-czarni pokonali Chrobrego Głogów 3:0.

Górnik - Bruk-Bet Termalica TRANSMISJA TV

Mecz Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozpocznie się w niedzielę, 2 maja o godz. 12:40. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Stream jest darmowy, ale nie zawiera komentarza.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.