Górnik Łęczna

2

Dolcan Ząbki

0

• Koniec meczu! Dolcan już nie ma raczej szans uratować się przed spadkiem, a Górnik przełamał złą passę i odniósł ważne zwycięstwo, które uspokoi sytuację w zespole.

• Ricardinho zmieniony przez Pielacha.

• Świętujący gola Ricardinho ukarany kartką za zdjęcie koszulki.

• Miloseski podaje w pole karne do Nicardinho, ten zwodem mija obrońcę i strzela w długi róg bramki.

• Doliczone cztery minuty.

• Korkuć ukarany żółtą kartką za faul.

• Z wolnego uderzył Kosiorowski, problemy ze złapaniem piłki miał WIerzchowski ale obronił.

• Uderzał Nildo z 16 metrów, ale bez efektu.

• Zasada przechwytuje piłkę na połowie boiska, zagrywa do Ricardinho, ale ten nie dochodzi do piłki.

• Żółta kartka dla Pesira.

• Nowak prostopadle do Nildo, ten mając na plecach Wróbla wychodzi sam na sam przez pół boisko i trafia w Misztala. Dobitka Miloseskiego również prosto w Misztala. Dwie stuprocentowe sytuacje niewykorzystane!

• Druga zmiana w Górniku. Miloseski za Kaczmarka.

• Kaczmarek wrzuca piłkę w pole karne, Misztal wypuszcza prostą piłkę z rąk, ta spada na nogę Pesira, która strzela na pustą bramkę. Drugi gol z rzędu Pesira.

• Nastąpiła ostatnia zmiana w Dolcanie. Chałas za Piesia.

• Zmiana w Dolcanie. Robaszek za Zapaśnika.

• Nowak uderzył z dystansu ale niecelnie.

• Kolejna wrzutka z rożnego. Misztal uprzedza Magdonia.

• Z rzutu rożnego dośrodkował Nowak, Nildo na krótkim słupku główkował, ale odbiła się od obrońcy i rożny.

• Zmiana w Dolcanie. Koziara za Chylaszka.

• Żółta kartka dla Zapaśnika za faul na Nowaku.

• Z dystansu uderzył Chylaszek z 25. metrów, piłka przeleciała obok słupka a Wierzchowski nawet nie drgnął.

• W polu karny Górnika w zamieszaniu Magdoń strąca piłkę pod nogi Świerblewskiego, który zwlekał i Wierzchowski wygarnął mu piłkę.

• Ricardinho podaje do Nildo, a ten uderza minimalnie obok słupka.

• Zasada w pole karne, ale Magdoń na 5. metrze uderza głową obok słupka.

• Nildo dostał piłkę w pole karne i na 5. metrze strzela nożycami, ale Misztal intuicyjnie nad poprzeczką. Fantystyczny strzał!

• Na trybunach pojawił się Marek Jóźwiak. Wydaje się, że jedynym zawodnikiem, którego może obserwować dyrektor sportowy Legii, jest Ricardingo.

• Początek drugiej połowy.

• Zmiana zawodnika w przerwie. Paluchowski zmieniony przez Nildo.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kibice gości dobrze się bawią. Właśnie zdjęli koszulki. Mają też transparent "W Łęcznej tylko Górnik", solidaryzujący z fanami gospodarzy.

• Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

• Najlpepsza akcja w meczu. Kaczmarek w pole karne do Paluchowskiego, ten na 6 metrze niekryty uderza w nogi Misztala. 200% szansa.

• Nowak zagrywa prostopadłą piłkę do Paluchowskiego, ale wyjściem Misztal uprzedza zawodnika gospodarzy i wybija w trybuny.

• Pesir podaje do Nowaka, ale Nowak uderzył po ziemi obok słupka.

• Doping rozpoczęli kibice Dolcanu. Gospodarze w ramach protestu wobec zmiany nazwy nie dopingują zespołu z Łęcznej.

• Z 20 metrów uderzał Pesir, ale niecelnie.

• Zasada wychodził z akcją, ale faulował go Ciesielski i został ukarany żółtą kartką.

• Ciesielski dostał dobre dośrodkowanie w pole karne, przyjął piłkę i uderzył z woleja, ale Wierzchowski bajeczną paradą sparował jedną ręką na rzut rożny.

• Pojawiło się na stadionie około 50 kibiców Dolcanu.

• Nowak zagrał z rzutu rożnego, piłka minęła pole karne i rożny z drugiej strony. Dośrodkowuje Kaczmarek i Nowak nie trafia głową w piłkę. Poszła kontra Dolcanu, zakończona strzałem Kosiorowskiego w Wiechowskiego.

• Rzut rożny dla Górnika.

• Z lewej strony Chylaszek wygrywa pojedynek z Ricardinho, dośrodkowuje z linii końcowej na długi słupek, ale Zasada uprzedza Zapaśnika, który był bliski wpakowania piłki do bramki.

• Górnik cały czas przeważa, ale Dolcan dobrze kontruje. Goście próbują grać długie piłki na Buśkiewicza i Piesia.

• Zapaśnik szarżował prawą stroną i z narożnika pola karnego uderzył nad poprzeczką. Zaskakujący i groźny strzał.

• Na trybunach około 600 osób. Słaba frekwencja w Łęcznej.

• Błąd Magdonia, piłkę przejął przypadkowo Piesio i kolanem uderzył obok słupka.

• Zasada uderza z rzutu wolnego, ale trafia prosto w mur.

• Ricardinho faulowany przez Chylaszka po rajdzie. Żółta kartka.

• Walka w środku pola, więcej z gry ma Łęczna, ale na razie bez zagrożenia pod bramką rywali.

• Po rzucie wolnym Korkuć podał do Chylaszka, który uderzył obok słupka.

• Po rzucie rożnym uderzał Bartoszewski, ale w obrońców.

• Lewą stroną Zasada, dośrodkował do Pesira, ale Misztal przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Początek spotkania!

• Witamy ze stadionu w Łęcznej gdzie miejscowy GKS Bogdanka, lub jak też wolną nazywać klub kibice, stary dobry Górnik Łęczna podejmie czerwoną latarnię, Dolcan Ząbki.