• Koniec spotkania w Łęcznej. GKS Bogdanka zremisował z Dolcanem 1:1.

• Po ładnym rajdzie Sierpiny i strzale Świerblewskiego, korner dla gości.

• Kolejna żółta kartka dla gości. Ukaranym Grzegorz Piesio.

• Wszystko wskazuje na to, że drużyny podzielą się punktami.

• Kolejny nieudany strzał z dystansu Łuczaka.

• Sędzia przedłuża drugą połowę o 2 minuty.

• Rzut wolny dla łęcznian. Z trzydziestu kilku metrów wprost w Humerskiego uderzył Łuczak.

• Po rzucie rożnym, wykopaną poza pole karne piłkę przejął Renusz. Zawodnik GKS-u próbował szczęścia strzałem z dystansu, ale futbolówka znacznie minęła bramkę gości.

• Szarża lewą stroną Renusza i rzut rożny dla GKS-u.

• Po akcji Łuczaka i Renusza, dośrodkowanie tego drugiego zostało wybite przez obrońców gości.

• Zmiana w Dolcanie. Na boisko wchodzi Sierpina, który zmienia kapitana drużyny z Ząbek, Kosiorowskiego.

• Nieudanie strzelał jednak Maciej Tataj.

• Zółta kartka dla Sołdeckiego za faul na 17 metrze. Rzut wolny i dobra okazja na gola dla Dolcanu.

• Nildo uderzył jednak tylko w mur.

• Żółty kartonik dla zawodnika Dolcanu. Rzut wolny dla gospodarzy z około 25 metrów.

• W ostatnich fragmentach gry na boisku przeważa chaos.

• Dośrodkowanie Kosiorowskiego pewnie wyłapał Prusak i rozpoczął kontrę zespołu.

• Rzut rożny dla gości.

• Do zmiany w ekipie Dolcanu szykuje się Sierpina.

• Grający teraz głównie z kontry gospodarze po raz kolejny nie potrafili oddać groźnego strzału na bramkę Humerskiego. Rajd przez pół boiska przeprowadził Łuczak, ale będąc już w polu karnym Dolcanu zupełnie się pogubił i stracił piłkę.

• Lekką przewagę osiągnęli teraz goście.

• Kolejna dobra akcja Piesia i po jego strzale piłkę na poprzeczkę sparował Prusak.

• Faul ten przyniósł rzut wolny dla gości, po którym dobrą sytuację zmarnował Tataj, który uderzył piłkę nad poprzeczką bramki Prusaka.

• Mecz się zaostrza. Za faul żółtą kartkę otrzymał Benevente.

• Po solowym rajdzie środkiem boiska, zza pola karnego uderzał Nildo, ale piłka minęła lewy słupek bramki.

• Z dystansu zupełnie niepotrzebnie uderzał Łuczak. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki Humerskiego.

• Żółty kartonik otrzymał Ciesielski, który faulem przerwał dobrze zapowiadającą się kontrę gospodarzy.

• Nieco przebudził się Dolcan. Aktywny na prawej stronie jest wprowadzony do gry w drugiej połowie Piesio.

• 20 minut do końca meczu.

• Do siatki trafił Nakoulma, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

• Bogdanka wciąż mocno naciska słabo grających w drugiej połowie gości.

• Dobrze zapowiadający się kontratak gości zmarnował Piesio.

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Za Korkucia wchodzi Grzelak.

• Na boisku zwija się z bólu kapitan gości, Kosiorowski.

• Rzut wolny z lewej strony pola karnego. Piłkę dośrodkowywał Łuczak, ale futbolówka minęła wszystkich piłkarzy w polu karnym i wyszła na aut bramkowy.

• Wzrasta przewaga Bogdanki, drużyna gospodarzy nie schodzi z połowy Dolcanu.

• Reagować stara się trener Podoliński. Za strzelca gola Pulkowskiego wchodzi Grzegorz Piesio, były zawodnik GKS-u.

• Ząbczanie zdają się być kompletnie zdezorientowani i całkowicie oddali inicjatywę GKS-owi.

• Bogdanka od razu stara się iść za ciosem. Po wymianie piłki Renusza z Nakoulmą, ten drugi wszedł w pole karne, ale nie zdołał oddać groźnego strzału w gąszczu nóg obrońców gości.

• "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Nildo. I tym samym Łęczna remisuje już z Dolcanem 1:1.

• Po akcji lewą stroną, dośrodkowywać próbował Renusz, piłka odbiła się od ręki obrońcy Dolcanu i mamy rzut karny dla gospodarzy.

• Pół godziny do końca meczu. Goście wciąż prowadzą 1:0 po golu Pulkowskiego.

• Coraz głośniej pokrzykuje na swoich podopiecznych trener Rzepka.

• Z linii pola karnego uderzał na bramkę Michał Renusz, ale wyekspediował on piłkę poza mury stadionu co rozbawiło nieco trybuny.

• Żółtą kartką za faul ukarany został Nildo.

• Za Falkowskiego wchodzi Jonathan.

• Trener Rzepka wykorzystuje kolejne zmiany. Zubera zmienia Mitaszka.

• Faul i lekkie przepychanki w okolicach 19 metra w okolicach pola karnego gości.

• Łęcznianie starają się przedrzeć pod pole karne gości, ale cała drużyna Dolcanu gra ostrym pressingiem.

• Dwójkową akcją próbowali zaskoczyć obronę gości Nakoulma i Łuczak, ale ten drugi fatalnie skiksował i piłka wyszła na aut bramkowy.

• W posiadaniu piłki są gospodarze, ale w ich boiskowych poczynaniach wciąż jest mnóstwo niedokładności. Ich akcje ofensywne nie zazębiają się.

• Chwilę później, z dystansu uderzał Falkowski, ale był to strzał niecelny.

• Korner dla gości przyniósł... kontratak gospodarzy, który nie zakończył się jednak żadnym strzałem na bramkę Humerskiego.

• Rzut rożny dla Dolcanu.

• Po początkowym zrywie GKS-u do głosu dochodzą goście.

• Łęcznianie od początku drugiej połowy starają się zepchnąć do obrony gości.

• Środkiem popędził Nildo, odegrał na lewe skrzydło do Renusza, ten uderzył na bramkę, ale piłkę pewnie wypiąstkował bramkarz gości.

• Goście wyszli niezmienioną jedenastką.

• Tak więc obrońcę zastąpił pomocnik.

• Sędzia Złotek rozpoczął drugą połowę meczu. W drużynie gospodarzy doszło do zmiany. Za Pielacha wszedł Łuczak.

• Sędzia Złotek zakończył pierwsze 45 minut spotkania.

• Dolcan umiejętnie utrzymuje się przy piłce.

• Goście starają się już utrzymać korzystny dla nich wynik do końca pierwszej połowy.

• Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.

• Tataj wraca na boisko.

• W starciu tym lekko ucierpiał Tataj, który jest teraz opatrywany za linią boczną.

• Konta gości : po ładnym podaniu Kosiorowskiego na czystą pozycję wychodził Tataj, ale jeden z obrońców gospodarzy odebrał piłkę napastnikowi gości i wybił ją na aut.

• Nakoulma jest zdecydowanie najbardziej wyróżniającym się piłkarzem gospodarzy.

• Kolejna dobra akcja Nakoulmy, który po rajdzie prawą stroną uderzył mocno w prawy róg bramki gości, ale dobrą interwencją popisał się Humerski.

• Po zagraniu Falkowskiego, ładnym rajdem popisał się Nakoulma, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez obrońców gości.

• Humerski wraca jednak do gry, uraz nie okazał się groźny.

• Bramkarz gości ucierpiał w tym starciu i gra została tymczasowo przerwana.

• Po wrzuceniu piłki w pole karne doszło do starcia Humerskiego z Nakoulmą.

• Nieporozumienie w ekipie Dolcanu i piłka w posiadaniu GKS-u.

• Po faulu w okolicach środka boiska rzut wolny dla gości.

• Korner nie przyniósł zagrożenia bramce Humerskiego i grę wznawia golkiper gości.

• Z prawej strony dośrodkowywał Nildo, obrońcy gości posłali piłkę na rzut rożny.

• Dolcan całą drużyną na swojej połowie.

• Przy piłce gospodarze.

• Szczęścia w kontraataku próbowali łęcznianie, ale Nakoulma został zatrzymany.

• Po kilku minutach chaosu w środku pola i nieskładnej gry obu drużyn, gościom udało się wywalczyć korner.

• Goście mądrze się bronią, natomiast podopieczni Piotra Rzepki nie mogą znaleźć sposobu na dobrze poukładany blok defensywny Dolcanu.

• Pierwsza połowa jest analogiczna do rozgrywanego przed dwoma tygodniami spotkania w Łęcznej z Ruchem Radzionków, kiedy to szybko zdobyta przez gości bramka ustawiła nieco przebieg pierwszych 45 minut.

• Wciąż prowadzą goście. Bogdanka póki co bije głową w mur.

• Kwadrans do końca.

• Po wrzucie piłki z autu, strzałem z dystansu próbował szczęścia Pielach, ale piłka znacznie minęła bramkę gości.

• Sporą przewagę osiągnęli od paru minut gospodarze.

• Chwilę później ten sam zawodnik wykonywał rzut rożny, po którym kolejnym strzałem wprost w bramkarza "popisał się" Sołdecki.

• Z rzutu wolnego w środek bramki , wprost w rękawice Humerskiego uderzył Nikitovic.

• Po solowym rajdzie w środku boiska niewidocznego zbytnio do tej pory Nildo, rzut wolny dla ekipy GKS-u z około 18 metrów.

• Większośc akcji gospodarzy przeprowadzanych jest prawą stroną z wykorzystaniem Michała Zubera.

• Po szybkim wznowieniu gry z autu do sytuacji strzeleckiej doszedł Nakoulma, ale jego strzał zablokował jeden z defensorów gości.

• Piłkę na aut wykopali obrońcy gości. Aut na wysokości pola karnego dla GKS-u.

• Prawą stroną przedzierał się Zuber i wywalczył kolejny korner.

• Przyzwoite uderzenie Nakoulmy pewnie obronił Humerski.

• Rzut wolny dla gospodarzy z około 30 metrów.

• Rzut rożny nie przyniósł jednak zagrożenia bramce Prusaka. Przy piłce wciąż goście.

• Szybka kontra gości i korner dla Dolcanu.

• Po ładnej akcji prawą stroną, w pole karne przedarł się Prejuce Nakoulma, jego groźne uderzenie nie bez problemów na rzut rożny sparował bramkarz gości.

• Przy piłce łęcznianie.

• Teraz na murawie leży zawodnik gości, Damian Świerblewski. Za faul na nim upomniany żółtym kartonikiem został Zuber.

• Zuber po chwili opatrywania powrócił na boisko.

• Zuber będzie opatrywany za linią boczną, ale wydaje się, że będzie w stanie wrócić do gry.

• Za faul na Zuberze, żółtą kartkę otrzymał strzelec bramki, Pulkowski.

• Natomiast gości wyraźnie nastawili się teraz na grę z kontry.

• Łęczna stara się szybkimi podaniami przedrzeć pod pole karne ząbczan. Mają sporą przewagę w posiadaniu piłki.

• Gospodarze jak do tej pory nie byli w stanie zagrozić znacząco bramce gości.

• Ładnym strzałem z dystansu popisał się Świerblewski, ale pewnie piłkę chwycił Prusak.

• Trener Podoliński głośno pokrzykuje na swoich zawodników by ci grali mniej nerwowo.

• Goście po zdobyciu bramki głęboko cofnęli się do obrony. Inicjatywa i posiadanie piłki po stronie Bogdanki.

• Natomiast Dolcan jak do tej pory strzelał przynajmniej jednego gola w każdym kolejnym spotkaniu.

• Gospodarze nie strzelili w lidze gola od meczu z Olimpią Grudziądz w drugiej kolejce.

• To już czwarta stracona przez GKS bramka w trzecim kolejnym meczu.

• Zaskoczeni takim obrotem spraw gospodarze ruszyli do przodu, ale strzał zza pola karnego Zubera pewnie obronił Humerski.

• Pierwsza akcja ofensywna gości zakończyła się bramką ! Ładny rajd skrzydłem przeprowadził Korkuć, dośrodkował, z piłką minął się bramkarz GKS-u Prusak, futbolówka znalazła się pod nogami Pulkowskiego, który strzałem po ziemi pokonał golkipera Łęcznej.

• Wykonywany przez Zubera korner nie przyniósł żadnej korzyści dla gospodarzy.

• Piłka poszybowała w aut. Później szybko przejęli ją łęcznianie i po zagraniu Zubera futbolówka wypadła na rzut rożny.

• Od bramki goście.

• Przy piłce chwilowo byli goście, ale ich próba wyprowadzenia ataku została przerwana.

• Póki co w poczynania obu zespołów wkrada się sporo nerwowości i niedokładnych zagrań.

• Piłka po stronie gospodarzy.

• Rzut wolny ze środka boiska wykonywał kapitan gości, Kosiorowski, ale piłka po jego uderzeniu wyszła na aut bramkowy.

• Od początku gospodarze starają się stosować pressing względem graczy z Ząbek.

• Z dystansu próbował uderzać Nakoulma, ale futbolówka znacznie minęła bramkę Humerskiego.

• Sędzia Mariusz Złotek rozpoczął spotkanie.

• Za 5 minut rozpocznie się spotkanie w Łęcznej.

• Oba zespoły liczą dziś na dobrą dyspozycję swoich najlepszych napastników. W drużynie gospodarzy jest to Prejuce Nakoulma, natomiast w Dolcanie jest to Maciej Tataj.

• Dolcan także grał już z drużynami Ruchu Radzionków (zwycięstwo u siebie na inaugurację 2:0) i Floty (wyjazdowy triumf 2:1 w drugiej kolejce). Później ząbczanie zremisowali na swoim terenie z Górnikiem Polkowice 1:1, a przed tygodniem niespodziewanie ulegli u siebie Kolejarzowi Stróże 1:2.

• Łęczna zaczęła sezon od dwóch wygranych u siebie z Olimpiami Elbląg i Grudziądz w stosunku 2:0. Potem doszło do dwóch kolejnych ligowych porażek - na swoim stadionie z Ruchem Radzionków 0:2 oraz w Świnoujściu z Flotą 0:1.

• Obie drużyny w tygodniu rywalizowały w Pucharze Polski. Łęcznianie przegrali w Gliwicach po dogrywce z Piastem 2:5, natomiast Dolcanowi udało się pokonać Jarotę Jarocin (także po dogrywce) 1:0.

• w ekipie gości kontuzje wyeliminowały Marcina Stańczyka, Piotra Charzewskiego oraz Michała Zapaśnika.

• Z ostatnich trzech spotkań rozegranych na wyjeździe w Łęcznej, Dolcan zremisował jeden i dwa przegrał. Bilans bramkowy tych spotkań to 6:1 na korzyść gospodarzy.

• szkoleniowiec Bogdanki nie może skorzystać także z Pawła Magdonia, który pauzuje za czerwoną kartkę.

• Do dyspozycji trenera Rzepki powrócili za to Sołdecki i Pielorz

• w drużynie gospodarzy z powodu urazów nie mogą wystąpić : Paluchowski, Pesir, Kusiak i Ninkovic.

• spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek z Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej

• ławka rezerwowych Dolcanu: Leszczyński, Głowacki, Grzelak, Sierpina, Piesio, Hirsz, Charzewski

• w odwodzie w GKS-ie pozostają : Socha, Bartoszewicz, Jhonatan, Łuczak, Matic, Mitaszka, Oziemczuk

• Skład gości: Humerski-Chylaszek,Wełna,Ciesielski,Korkuć,Bazler,Kosiorowski(k),Osoliński,Pulkowski,Świerblewski,Tataj

• Podopieczni Piotra Rzepki wyjdą dziś w następującym zestawieniu: Prusak-Pielorz,Benevente,Sołdecki,Pielach-Falkowski,Renusz,Nikitovic(k),Zuber-Nildo,Nakoulma

• Gospodarze mają na swoim koncie 6 punktów, natomiast goście uzbierali do tej pory 7 oczek.

• Jest to starcie drużyn, którym w ostatnich dwóch kolejkach nie szczególnie się wiodło.