Górnik Łęczna

2

GKS Katowice

0

• Sędzia Frankowski kończy spotkanie. Bogdanka pewnie wygrywa ze słabiutkim GKS-em Katowice 2:0.

• Aut dla gości.

• Najlepszy strzelec drużyny Nildo, kompletnie opadł z sił i stoi na boisku, czekając na zakończenie meczu.

• Ładną akcję lewą stroną przeprowadzili Pielach i Pesir, po czym po przerzuceniu na przeciwną flankę uderzał Zuber. Piłka wylądowała w rękawicach Sabeli.

• Druga połowa będzie przedłużona o 3 minuty.

• W kierunku bramki strzelał Beliancin, ale z uderzeniem poradził sobie Socha.

• Rzut wolny z lewej strony boiska na wysokości pola karnego dla gości.

• Pielach rozpoczyna swoją grę od ostrego faulu, jednak sędzia oszczędził młodego zawodnika i nie pokazał mu kartonika.

• Zmiana także u gości. Chwalibogowskiego zmienia Feruga.

• Pielach zmienia Łuczaka.

• Do wejścia na boisko szykuje się Mateusz Pielach.

• Lewą stroną atakował Grzegorz Goncerz, zejście pomocnika do środka i strzał nie zaskoczyły jednak będącego na posterunku Sochy.

• Dobrze zapowiadała się kontra Bogdanki, jednak podanie do Nildo było za mocne i Brazylijczyk nie doszedł do piłki.

• Za bezsensowny faul czerwoną kartkę otrzymał Renusz i osłabia on swoją drużynę na ostatnie minuty spotkania.

• Za brutalne zagranie żółtą kartkę otrzymał Hołota.

• Bogdanka dominuje nad słabiutką dziś drużyną z Katowic.

• Po błędzie w rozegraniu defensorów gości i szybkiej kontrze Bogdanki, ładnym strzałem z lewego skrzydła popisał się Renusz, ale z uderzeniem tym poradził sobie Sabela.

• Uderzenie Łuczaka zatrzymało się jednak na obronie gości.

• Rzut wolny dla Bogdanki. Piłkę ustawił sobie Łuczak.

• Tym razem z dystansu uderzał zawodnik gości, Hołota, jednak jego próba była wielce niecelna.

• Po składnej akcji Zubera i Pesira na prawej flance, piłkę odegrano do Sołdeckiego, który niecelnie przymierzył z dystansu nad poprzeczką.

• Jednak po niecelnym zagraniu futbolówka znów trafiła w posiadanie łęcznian.

• Przy piłce goście.

• Gra wznowiona rzutem sędziowskim.

• Kapitan gości jest teraz opatrywany na płycie boiska.

• Po akcji ofensywnej Nildo, gospodarze stracili piłkę. W ekipie gości ucierpiał jednak Jacek Kowalczyk.

• Brazylijczyk jednak podniósł się i może kontynuować grę.

• Na boisku leży strzelec drugiego gola, Nildo.

• Po akcji prawą stroną Zubera i Pesira, piłka przeszła na około szesnasty metr, gdzie szczęście spróbował uderzeniem z dystansu Michał Renusz. Jego uderzenie przeszło jednak obok lewego słupka bramki gości.

• W pojedynku biegowym z Nildo lepszy okazał się Jacek Kowalczyk.

• Natomiast na ławce katowiczan cisza.

• Pomimo korzystnego rezultatu, trener łęcznian ostro pokrzykuje przy linii bocznej i mobilizuje swoich podopiecznych.

• Kolejna zmiania w ekipie gości. Kaciczaka zmienia Pawłowski.

• Akcja ofensywna przyniosła jednak faul w ataku i żółty kartonik dla Łuczaka.

• Aut z prawej strony boiska na wysokości pola karnego.

• Przy piłce znów łęcznianie.

• Do głosu starali się przejść goście. Jednak akcja całego katowickiego zespołu zakończyła się w okolicach pola karnego.

• Nic w tym momencie nie wskazuje na to by goście byli w stanie jeszcze zdobyć choć punkt w tym spotkaniu.

• Nildo strzela z jedenastu metrów siódmego gola w tym sezonie ! 2:0 Bogdanka

• Po ładnej solowej szarży Radosława Bartoszewicza i faulu na nim, mamy rzut karny dla Bogdanki. Wykonawcą Nildo.

• Ich przewaga utrzymuje się od początku drugiej odsłony meczu.

• Przy piłce wciąż gospodarze.

• Po akcji prawą stroną Łuczaka i Pesira, piłka doszła w końcu do Michała Renusza, który minimalnie przestrzelił nad poprzeczką bramki Sabeli.

• Wciąż przewagę mają gospodarze, którzy zamknęli katowiczan w okolicach ich pola karnego.

• Żółta kartka dla Goncerza za faul.

• Zmiana w ekipie gości. Rakelsa zastępuje Zachara.

• Trzy rzuty rożne z rzędu nie przyniosły jednak korzyści dla Bogdanki.

• Po wybiciu piłki kolejny korner.

• Rzut rożny dla gospodarzy.

• Goście wciąż nie mogą się otrząsnąć po stracie gola.

• Przed momentem dobrze zapowiadającą się akcję zmarnował Łuczak.

• Dlatego też z kolejnymi atakami suną gospodarze.

• Katowiczanie zdają się być całkowicie zaskoczeni i zdezorientowani po stracie bramki na samym początku drugiej połowy.

• Natomiast Prusaka zmienił Socha. Bramkarza wyeliminował z dalszej gry uraz.

• Na drugą połowę nie wyszli Sergiusz Prusak i Jacek Falkowski. Falkowskiego zmienił Pesir.

• Po akcji lewą stroną Michała Renusza, jego dośrodkowaniu i zamieszaniu w polu karnym, bramkę z najbliższej odległości zdobył wprowadzony przed chwilą Tomas Pesir!

• Sędzia Frankowski rozpoczyna drugą połowę.

• Sędzia kończy pierwszą połowę meczu.

• Dośrodkowanie Belancina i strzał Pitrego, ale piłka ląduje na bocznej siatce.

• Lewą stroną szarżował Rakels, jego dośrodkowanie minęło jednak wszystkich w polu karnym, ale z prawej strony boiska doszedł do niego Goncerz i był faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla gości.

• Po szarży prawą stroną Goncerza, jego dośrodkowanie pewnie wyłapał Prusak.

• Sędzia dolicza do pierwszej połowy 3 minuty.

• Lewoskrzydłowy Bogdanki powróci jednak do gry za moment.

• Przy interwencji w defensywie, urazu nabawił się Renusz i jest opatrywany na płycie boiska.

• Po powolnej i nieudolnej akcji Bogdanki, z dystansu próbował Bartoszewicz, ale piłka odbiła się od obrońcy gości.

• Od autu gospodarze.

• Z piłką minął się Prusak, ale i wszyscy inni piłkarze w polu karnym.

• Po nieco przypadkowej akcji, goście wywalczyli korner.

• Po raz kolejny na boisku przeważa chaos i fala niedokładnych zagrań

• Zdaje się , że goście z kolei chcą już zejść do szatni z bezbramkowym remisem.

• Zupełnie gospodarzom nie wychodzi rozgrywanie piłki w środku pola.

• Kolejny raz Łęczna stara się zacząć akcję od linii obrony.

• Z dystansu próbował Pitry, ale nie trafił w światło bramki.

• Do piłki doszedł Nildo, który przeprowadził rajd prawą stroną boiska i dośrodkował wprost na stojącego przed bramką Łuczaka, ale ten uderzył głową nad bramką.

• Opieszałość katowiczan skończyła się stratą

• Z posiadania piłki niewiele jednak wynika, bowiem goście niespecjalnie kwapią się do atakowania

• Futbolówka w posiadaniu gości.

• Teraz po akcji Łuczaka i Zubera, ten drugi wywalczył aut na wysokości pola karnego gości.

• Korner nie stworzył żadnego zagrożenia. Z kontrą próbowali wyjść łęcznianie, ale stracili piłkę.

• Uderzenie Belancina w światło bramki na rzut rożny wybił Prusak.

• Rzut wolny dla gości z około 30 metra.

• W środku boiska szarżował Pitry i został zatrzymany faulem.

• Próba przedarcia się prawą stroną boiska nie przyniosła jednak żadnego rezultatu.

• Tymczasem dość niespodziewanie inicjatywę przejęli goście.

• Jednak szarża lewą stroną Renusza skończyła się brakiem sytuacji dla gospodarzy.

• Stworzenie zagrożenia pod bramką rywali nieco rozochociło Bogdankę, która stara się teraz konstruować kolejne ataki.

• Tym razem jednak piłkę pewnie chwycił bramkarz gości Sabela

• Po groźnym uderzeniu Łuczaka mamy kolejny korner.

• Kolejny rzut rożny po wybiciu piłki.

• Po pierwszej w miarę składnej akcji w meczu Pielorza, Nildo i Renusza, łęcznianie wywalczyli korner.

• Przy piłce znów Łęczna.

• Lewą stroną starali się zaatakować goście, ale stracili piłkę w okolicach narożnika boiska.

• Z dystansu uderzał Rakels, ale jego piłka znacznie minęła bramkę Prusaka.

• Narazie gra ma miejsce głównie w środku boiska.

• Do środka boiska cofnął się Nildo, ale jego próby rozegrania z kolegami były nieudane

• Jednak z szarżą prawą stroną Zubera bez problemu poradzili sobie defensorzy gości.

• Teraz przy piłce Bogdanka, zapowiadają się kolejne próby gry w ataku pozycyjnym

• Chmiel nie znalazł jednak swoim podaniem żadnego z kolegów

• Rzut rożny wykonywany przez Chmiela.

• Po akcji lewą stroną wywalczyli korner.

• Do ataku poderwali się goście.

• Na boisku wciąż przeważa głównie chaos.

• Stały fragment gry nie przyniósł jednak żadnej korzyści.

• Rzut wolny dla Bogdanki po ręce jednego z piłkarzy gości.

• Prawą stroną przedzierał się Zuber, ale stracił futbolówkę.

• Przy piłce łęcznianie.

• Golkiper gospodarzy wstał z boiska i zdaje się, że będzie w stanie kontynuować grę.

• Gra wstrzymana.

• Bramkarz ucierpiał jednak przy swojej interwencji i jest opatrywany na płycie boiska.

• Zagrożenia dla bramki Prusaka jednak nie było.

• Rzut wolny dla gości.

• Teraz na boisku mamy festiwal niedokładnych zagrań.

• Jednak po niecelnym zagraniu Sołdeckiego piłka przechodzi w posiadanie gości

• Łęcznianie próbują skonstruować atak pozycyjny.

• Od bramki Prusak.

• Aut dla gości z prawej strony boiska

• Dobrze zapowiadający się kontratak gospodarzy zniweczył niecelnym podaniem Falkowski.

• Jednak dośrodkowanie Goncerza minęło wszystkich w polu karnym

• Ładna akcja prawą stroną "GieKSy"

• Otrząsnąć się z przewagi Bogdanki próbują goście.

• Strzału z dystansu próbował Łuczak, ale jego uderzenie było wielce niecelne.

• Jednak dośrodkowanie z prawej strony Łuczaka minęło wszystkich w polu karnym i wyszło na aut.

• Kolejny rzut wolny dla gospodarzy

• W posiadaniu piłki wciąż podopieczni trenera Rzepki.

• Faulowany Wojciech Łuczak. Rzut wolny z 30 metra.

• Gospodarze próbują przedrzeć się pod pole karne prawą flanką z wykorzystaniem Michała Zubera

• Z autu Bogdanka.

• Jak dotąd żadna z drużyna nie oddała strzału w stronę bramki przeciwnika

• Zawodnicy "zielono-czarnych" standardowo starają się szukać w większości akcji podania do Nildo.

• Piłka w posiadaniu Bogdanki

• Jednak dośrodkowanie z rzutu rożnego Łuczaka nie przyniosło korzyści dla gospodarzy.

• Akcja ofensywna prawą stroną boiska przyniosła korner dla Bogdanki

• Do głosu próbują przejść gospodarze

• Póki co na boisku przeważa sporo chaosu i niedokładności.

• Natomiast drużyna gości gra klasyczne 4-4-2

• Łęcznianie, tak jak w dwóch ostatnich kolejkach grają systemem 4-5-1 z osamotnionym w ataku Nildo.

• Przy piłce gospodarze.

• Sędzia Frankowski rozpoczyna rywalizację w Łęcznej.

• W pierwszej jedenastce nie ma Farkasa i Cholerzyńskiego, są natomiast Rakels i Chwalibogowski

• Katowiczanie przystąpią w nieco innym zestawieniu niż w przegranym przed tygodniem spotkaniu z Kolejarzem Stróże u siebie

• Największe nadzieje szkoleniowiec gospodarzy pokłada w brazylijskim snajperze Nildo, który obecnie z sześcioma trafieniami jest liderem klasyfikacji strzelców

• Trener Bogdanki , Piotr Rzepka wyszedł z założenia, ze zwycięskiego składu się nie zmienia i postawił na tych samych piłkarzy co przed tygodniem w wygranej batalii z KS Polkowice 3:0.

• Gospodarze przystępują do spotkania jako trzecia drużyna I. ligi, goście z Katowic zajmują przed meczem przedostatnią lokatę.

• Asystentami sędziego głównego są Marcin Sadowski i Jakub Winkler.

• Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski z Torunia

• w ekipie gości w rezerwie pozostali : Kozik, Napierała, Cholerzyński, Pawłowski, Feruga, Zachara, Kamiński

• Ławka rezerwowych łęcznian: Socha, Magdoń, Jonathan, Pesir, Oziemczuk, Pielach, Kusiak

• Katowiczanie natomiast zagrają w składzie : Sabela-Rzepka,Kowalczyk(k),Belancin,Kaciczak,-Hołota,Chwalibogowski,Goncerz,Chmiel-Rakels,Pitry

• Gospodarze przystąpią do spotkania w następującym zestawieniu : Prusak-Sołdecki,Benevente,Bartoszewicz,Pielorz-Renusz,Falkowski,Nikitovic(k),Łuczak,Zuber-Nildo