Górnik Łęczna

3

Kolejarz Stróże

0

• Koniec meczu w Łęcznej. Bogdanka wygrywa z Kolejarzem Stróże 3:0 i wyprzedza dzisiejszego rywala w tabeli. Cenne punkty zostają w Łęcznej!

• Druga żółta kartka dla Kowalczyka. Napastnik symulował w polu karnym Bogdanki. Czerwona kartka na sam koniec meczu.

• Piłkarze Bogdanki pewnie kontrolują sytuację na boisku.

• Sędzia przedłuża spotkanie o 3 minuty.

• Dobry występ Łuczaka. Pomocnik zaliczył już dwie asysty.

• Gol dla Bogdanki! Z rzutu rożnego dośrodkowuje Łuczak, piłka spada wprost na głowę Bartoszewicza, który uderza w długi róg bramki. 3:0!

• Zmiana w zespole Kolejarza: schodzi Chrapek, na murawie pojawia się Mateusz Kantor.

• Oziemczuk strzela z linii pola karnego, ale futbolówka szybuje wysoko ponad bramkę Sobańskiego.

• Ostatnia zmiana w Bogdance. Schodzi Renusz, za niego pojawia się Kamil Oziemczuk.

• Dośrodkowanie z prawej strony na głowę Kowalczyka. Napastnik uderza na bramkę, ale Prusak jest na posterunku.

• Goście próbują przejąć inicjatywę, ale nie mają pomysłu na złamanie defensywy Bogdanki.

• Dobre uderzenie Cichego na rzut rożny paruje Prusak.

• Żółta kartka dla Borovicanina.

• Bartoszewicz uderza zza pola karnego, ale wprost w bramkarza Kolejarza, Sobańskiego.

• Bogdanka złapała wiatr w żagle. Podopieczni Piotra Rzepki poczynają sobie coraz pewniej.

• Dośrodkowanie Renusza, akcję próbuje zamknąć Zuber, ale o centymetry mija piłkę. Było blisko!

• Gol dla Bogdanki! Prawą stroną popędził Łuczak. Pomocnik wyłożył piłkę Paluchowskiemu, który dopełnił formalności. 2:0!

• Zmiana u gości: schodzi Gajtkowski, w jego miejsce pojawia się Gryźlak.

• Żółta kartka dla Basty.

• Gol! Kapitan Bogdanki pewnie wykonuje jedenastkę.

• Rzut karny dla Bogdanki! W polu karnym fauluje Gajtkowski. Uderza Nikitovic.

• Żółta kartka dla Kowalczyka.

• Dośrodkowanie Nikitovica na głowę Magdonia, ale ten uderza wysoko ponad bramką.

• Łuczak uderza z woleja, ale bardzo niecelnie.

• Kolejna zmiana w Bogdance: schodzi Pesir, za niego pojawia się Paluchowski.

• Renusz strzela z linii pola karnego, ale po raz kolejny niecelnie.

• Zmiana u gospodarzy: schodzi Kusiak, w jego miejsce Zuber.

• Mocne uderzenie Cichego na rzut rożny wybija Prusak.

• Rzut wolny dla gości 30. metrów od bramki Prusaka.

• Łuczak uderza zza pola karnego, Sobański wybija piłkę na rzut rożny.

• Strzał Kusiaka z 30. metrów mija bramkę Kolejarza.

• Łuczak wykłada piłkę Kusiakowi, ten uderza z 16. metrów tuż obok lewego słupka bramki Sobańskiego.

• Zmiana u gości: wchodzi Łukasz Bocian, który zastępuje Niane.

• Zaczyna Kolejarz Stróże.

• Koniec pierwszej części gry. Bogdanka osiągnęła przewagę, ale nie zamieniła jej na bramkę.

• Strzał Janusza Wolańskiego znacznie mija bramkę Prusaka.

• Dośrodkowanie Renusza zmierzało wprost w okienko bramki Kolejarza, ale bramkarz wybija piłkę na rzut rożny.

• Coraz mocniej pada w Łęcznej. Nie przeszkadza to łęcznianom w coraz lepszej grze.

• Płaskie uderzenia Nikitovica dobrze paruje Sobański.

• Inicjatywę przejmuje Bogdanka. Kolejny strzał Renusza, tym razem bardzo niecelny.

• Świetna akcja Renusza. Pomocnik schodzi do środka i oddaje mocny strzał lewą nogą. Dobrą interwencją popisuje się Sobański.

• W Łęcznej zaczęło padać. Może mokra murawa nieco przyspieszy grę...

• Michał Renusz wpada z piłką w pole karne przeciwnika, schodzi do środka na lewą nogę i oddaje strzał. Futbolówka leci wysoko nad bramką Kolejarza.

• Okres słabszej gry zawodników obu zespołów. Dużo fauli, niedokładności.

• Duże zamieszanie pod bramką Bogdanki. Ostatecznie piłkę wybijają obrońcy gospodarzy.

• Strzał zza linii pola karnego Marcina Stefanika dobrze paruje Prusak. Rzut rożny.

• Faul na Prusaku. Bogdanka zaczyna od bramki.

• Rzut wolny dla gości na wysokości pola karnego Bogdanki.

• Dośrodkowanie kapitana Bogdanki nie przynosi zagrożenia pod bramką Kolejarza.

• Rzut rożny po wybiciu obrońców gości. Dośrodkowuje Nikitovic.

• Rzut wolny dla Bogdanki. Dośrodkowuje Borovicanin.

• Strzał Pesira ze znacznej odległości mija bramkę w znacznej odległości.

• Dośrodkowanie Łuczaka wybijają obrońcy Kolejarza.

• Żółta kartka dla Niane. Rzut wolny dla Bogdanki z bliskiej odległości.

• Nad Łęczną wyszło słońce. Być może to zwiastun lepszej gry aktorów dzisiejszego widowiska.

• Wojciech Łuczak wychodzi sam na sam z bramkarzem Kolejarza po prostopadłym podaniu Borovicanina. Sobański dobrze skraca kąt i Łuczak nie trafia w bramkę.

• Piłkę pewnie łapie Sobański. Nieudane dośrodkowanie.

• Rzut wolny dla Bogdanki z 30. metrów. Wykonawcą Łuczak.

• Dośrodkowanie z prawej flanki wprost na głowę Gajtkowskiego. Ten nie trafia do bramki z 5. metrów. Świetna okazja dla Kolejarza.

• Obydwie drużyny zaczęły dość zachowawczo.

• Bogdanka próbuje ataków skrzydłami, jak na razie bezskutecznie.

• Pierwsza akcja Kusiaka, ale pomocnik wyjechał z piłką za linię końcową.

• Żółta kartka już na początku meczu dla Renusza.

• Mamy dziś dobre warunki do grania w piłkę, jak na razie nie pada.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Tomasz Wajda. Na liniach asystować będą mu Sławomir Kowalewski i Wojciech Szczurek. Arbitrem technicznym jest dziś Daniel Kruczyński.

• Kolejarz Stróże natomiast plasuje się na 5. miejscu z 36 punktami na koncie.

• Przed tym spotkaniem Bogdanka zajmuje 7. miejsce w tabeli z 34 punktami na koncie.

• Mecz odbędzie się w ramach 23. kolejki I ligi.

• Witamy Państwa na relacji live z meczu GKS Bogdanka Łęczna - Kolejarz Stróże.