Górnik Łęczna

3

KS Polkowice

0

• Po nieudanym rzucie rożnym sędzia kończy spotkanie w Łęcznej. GKS po trzech golach Nildo pokonuje KS Polkowice 3:0 i jest to wynik w pełni zasłużony.

• Udało im się także uzyskać rzut rożny.

• Ostatnie ataki polkowiczan.

• Przy pilce goście.

• Ostatnia zmiana w GKS-ie. Przy owacji publiczności z boiskiem żegna się Nildo, a zmienia go Pielach.

• Druga zmiana wśród gospodarzy. Na placu gry melduje się Kwiatkowski, który zmienia oklaskiwanego Renusza.

• Piłka minęła jednak wszystkich zawodników w polu karnym i opuściła boisko.

• Rzut rożny dla GKS-u. Wykonawcą Jonathan.

• Oba zespoły czekają już właściwie na ostatni gwizdek arbitra.

• Na boisku mamy teraz sporo chaosu.

• Brazylijczyk jest jednak w stanie powrócić do gry.

• Przy linii bocznej boiska opatrywany jest poszkodowany Nildo.

• W tym momencie mecz mógłby się już właściwie skończyć.

• Brazylijczyk w pełni na trzy trafienia zasłużył, jest bezsprzecznie najlepszym na boisku zawodnikiem.

• Po entym w tym meczu dobrym rajdzie lewą stroną Renusza, skrzydłowy wszedł w pole karne i wystawił ją niepilnowanemu Nildo, który umieszcza ją w siatce i zalicza tym samym hat-trick !

• Bancewicz zmienia Piotrkowskiego.

• Tymczasem do wejścia na boisko w ekipie gości szykuje się Bancewicz.

• Akcja kończy się słabym uderzeniem z dystansu Jonathana.

• Kolejny raz zaatakować próbuje GKS.

• Piłka doszła w pole karne i trafiła wprost w rękawice Prusaka.

• Rzut wolny dla gości z trzydziestu paru metrów.

• GKS kontroluje boiskowe wydarzenia i od czasu do czasu stara się przeprowadzić szybki atak z wykorzystaniem Jonathana i skrzydłowych.

• Po stracie drugiego gola, polkowiczanie są całkowicie zrezygnowani.

• Po przebiegnięciu ponad połowy boiska i wejściu w pole karne, anemicznym uderzeniem akcję zniweczył Michał Renusz.

• -Mamy jeszcze sporo czasu-krzyknął do swoich zawodników trener Nowak, ale ciężko jest wierzyć w to, że goście mogą jeszcze cokolwiek w tym spotkaniu ugrać.

• Chwilę później świetnie prawą stroną przedarł się Zuber, podał do Jonathana, który dośrodkował ją wprost na nogę Nildo. Brazylijczyk umieszcza piłkę w siatcę i mamy 2:0 !

• Dobrze zapowiadający się kontratak GKS-u zniweczył Jonathan, podając do będącego na wyraźnym spalonym Nildo.

• Z boiska schodzi oklaskiwany były zawodnik gospodarzy, Kazimierczak. Zmienia go Bryła.

• W dogodnej sytuacji po rzucie rożnym znalazł się Nikitovic, ale uderzył on wprost w bramkarza gości.

• Po akcji prawą stroną Zubera i Sołdeckiego, GKS ma rzut rożny.

• Po rajdzie lewą stroną i dośrodkowaniu Kazimierczaka, futbolówkę wybili obrońcy GKS-u.

• Po wymienieniu kilku podań, goście zdołali dostać się w pole karne łęcznian, lecz ich akcja nie zakończyła się żadnym strzałem na bramkę.

• Tym razem atakować próbują polkowiczanie.

• Po ładnej dwójkowej akcji Nildo i Jonathana, ten drugi niecelnie uderza i piłka weszła w posiadanie gości.

• Prawym skrzydłem próbował przedrzeć się Nildo, ale piłkę przejęli goście.

• Po szarży w środku boiska Jonathana, piłka powędrowała na lewe skrzydło do Renusza, który próbował zaskoczyć bramkarza gości uderzeniem zza pola karnego, ale Szymański wybił futbolówkę przed siebie.

• Piłka dla GKS-u.

• Obrona bramkarza gospodarzy była jednak pewna i zagrożenia nie było.

• Celnym uderzeniem na bramkę Prusaka popisał się Kocot.

• Z boiska schodzi asystujący przy golu Łuczak. Zastępuje go Jonathan.

• Przy piłce nadal goście.

• Tym razem szybką kontrę przeprowadzili goście, ale nie zdołali celnie uderzyć na bramkę.

• Szybki atak Bogdanki przyniósł im rzut rożny, który jednak w żaden sposób nie zagroził bramce Polkowic.

• Po słabo wykonanym stałym fragmencie gry piłka trafiła do Prusaka.

• Po akcji całego zespołu, sfaulowany został Piotrowski i sędzia przyznał gościom rzut wolny.

• Po naporze GKS-u, do głosu próbują dojść goście.

• Koledzy przypomnieli sobie także o Renuszu, który otrzymał piłkę, popędził lewą stroną i uderzył w boczną siatkę bramki gości.

• Rzut rożny nie przyniósł jednak korzyści dla GKS-u.

• Skrzydłowy gospodarzy przeprowadził przed chwilą ładną akcję tą stroną, zszedł do środka i uderzył w stronę bramki, ale po rykoszecie piłka wyszła na korner.

• Tak jak w pierwszej połowie ataki przeprowadzane były lewą stroną, tak teraz flanką prawą z wykorzystaniem Zubera.

• Całkiem składną akcję przeprowadzili goście, piłka doszła na prawą flankę do Janusa, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Dośrodkowywana z 18 metra piłka nie doszła jednak do żadnego z zawodników atakującej drużyny Bogdanki.

• Rzut wolny dla GKS.

• Po faulu na nim, żółty kartonik otrzymał Kazimierczak.

• Prawą stroną atakuje Zuber.

• Goście sprawiają wrażenie nieco zdenerwowanych.

• Ładnym uderzeniem z dystansu popisał się Łuczak, ale pewnie interweniował Szymański.

• Polkowiczanie póki co spokojnie rozgrywają piłkę między sobą i nie próbują ataku pozycyjnego.

• Aktywny od początku stara się być wprowadzony do gry, rosły Jakub Więzik.

• Przy piłce goście.

• Teraz łęcznianie nieco się cofnęli.

• GKS od początku znów stara się narzucić swój styl gry gościom.

• Gospodarze przystąpili do drugiej połowy bez zmian.

• Mamy zmianę w ekipie gości. Mateusza Perońskiego zastąpił Jakub Więzik.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

• Sędzia Górecki kończy pierwszą połowę. Do przerwy Bogdanka prowadzi 1:0 po bramce Nildo.

• Żółtą kartką ukarany Bartków.

• Piłka posłana w stronę Nido nie doszła do adresata.

• Rzut wolny dla GKS

• Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 1 minutę.

• Lewą stroną starał się przedrzeć Renusz, ale pogubił się on (nie po raz pierwszy z resztą w tym meczu) w swoim dryblingu i stracił piłkę.

• Po niecelnym zagraniu piłka w posiadaniu bezrobotnego w pierwszej połowie Prusaka.

• Rzut wolny dla gości.

• Po minięciu się z piłką obrońcy gości, starał się uderzać Łuczak, ale został zablokowany.

• Gra gości jest póki co niezwykle chaotyczna.

• Korner nie przyniósł jednak korzyści.

• Po błędzie zawodników gości do piłki doszedł Nildo, przebiegł kilkanaście metrów i wywalczył rzut rożny.

• Do końca pierwszej połowy zostało 5 minut + czas doliczony.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Łuczak, ale piłka nie doszła do żadnego z jego partnerów.

• Nieprzepisowo zatrzymywany na prawej stronie jest Marek Zuber.

• Kolejny atak gości, zakończony niecelnym strzałem Dawida Wacławczyka.

• Polkowiczanie powoli dochodzą do głosu.

• Szarża Krzysztofa Janusa została jednak zatrzymana.

• Kontra gości.

• Kolejne niezwykle niecelne uderzenie z dystansu, które o mały włos nie wyleciało poza stadion. Autorem Radosław Bartoszewicz.

• Kolejny zryw Nildo i po aucie wznowią łęcznianie.

• Anemiczne ataki gości są szybko kończone przez obrońców Bogdanki.

• Gościom nie udało się jak do tej pory sprawdzić dyspozycji Sergiusza Prusaka.

• Po faulu w ataku piłka wraca do polkowiczan.

• Korner dla GKS-u.

• GKS stara się większość ataków przeprowadzać środkiem przy udziale Łuczaka lub lewą stroną za sprawą Renusza.

• Aktywny w ekipie gości jest Peroński, ale jego podania są jak do tej pory niecelne i niedokładne.

• Polkowiczanie ustawili się wysoko strefą i po raz kolejny próbują rozpocząć atak pozycyjny.

• Po faulu Nildo od rzutu wolnego tuż za linią środkową boiska, rozpoczynają goście.

• Gospodarze są póki co usatysfakcjonowani jednobramkowym prowadzeniem.

• Gra nieco "siadła". Goście zdawali się liczyć na zachowanie czystego kontra w pierwszej połowie, lecz im się to nie udało.

• Z około trzydziestu metrów uderzał Wojciech Łuczak, jednak po jego niezwykle mocnym i niecelnym strzale piłka nieomal nie opuściła bram stadionu.

• Rzut wolny dla GKS-u.

• Niezwykle żywy przy linii bocznej boiska jest trener Polkowic, co chwilę pokrzykujący na swoich podopiecznych Dominik Nowak.

• Bogdanka teraz się nieco cofnęła i zaprasza na swoją połowę gości.

• Piłkę przejęli goście, ale po chwili znów ją stracili.

• Zdobyta bramka wyraźnie rozluźniła łęcznian, którzy spokojnie rozgrywają teraz piłkę na połowie gości.

• GKS prowadzi w meczu po raz pierwszy od drugiej kolejki.

• Po wspaniałym rajdzie Wojciecha Łuczaka i znakomitym podaniu w tempo, czwartego gola w sezonie zdobywa Nildo!

• Doszło do kontry gospodarzy.

• Strzał z dystansu starał się oddać pomocnik gości Peroński, ale futbolówka zatrzymała się na obrońcach.

• Piłka po raz pierwszy od dłuższego czasu na połowie GKS.

• Do odnotowania : pierwsze celne uderzenie na bramkę autorstwa Michała Renusza.

• Sytuacja na boisku prezentuje się następująco : piłka przez większość czasu jest w posiadaniu GKS-u, który stara się zepchnąć do obrony polkowiczan. Goście liczą na grę z kontry.Zdaje się, że taki scenariusz będzie się sprawdzał przez większą część spotkania.

• Mecz jest póki co dość chaotyczny, a w poczynania piłkarzy wkrada się sporo niedokładności.

• Widać jak nieszablonowym zawodnikiem jest Nildo, którzy co rusz wymyka się obronie gości, popisując się także przy tym sztuczkami technicznymi.

• Wciąż przy piłce gospodarze.

• Kontratak zakończył się jednak budzącym śmiech politowania strzałem Michała Renusza, który wyszedł na aut.

• Defensorzy Łęcznej zdołali jednak piłkę wybić, co umożliwiło kontrę Bogdance.

• W końcu udało się gościom przedrzeć w pole karne GKS-u i uzyskali oni korzyść w postaci rzutu rożnego.

• Znów przy piłce zawodnicy KS, którzy próbują środkiem boiska przedrzeć się pod pole karne rywali.

• Ich starania kończą się jednak na aucie bramkowym.

• Polkowiczanie starają się zapoczątkować atak pozycyjny.

• Piłka w posiadaniu gości.

• Póki co żadna z drużyn nie oddała celnego strzału na bramkę przeciwnika.

• Popisową solową akcją popisał się Nildo, który ładnym zwodem oszukał defensora gości i wbiegł w pole karne, jednak jego podanie do kolegi było niecelne i futbolówkę przejęli goście.

• Po zamieszaniu po rzucie rożnym, z dystansu niezwykle niecelnie uderzał Renusz.

• Piłka, odbita od muru ląduje za bramką i mamy korner dla gospodarzy.

• Wykonawcą Wojciech Łuczak.

• rzut wolny dla GKS-u.

• Prawą stroną szarżował Zuber, lecz około 20. metra został nieprzepisowo zatrzymany.

• Stały fragment gry nie przyniósł jednak zagrożenia bramce Prusaka.

• Inicjatywa powoli przechodzi w posiadanie polkowiczan.

• Pierwszy atak starali się przeprowadzić goście, ale dośrodkowywana z lewej strony boiska piłka nie powędrowała w pole karne.

• Lewą stroną boiska po błędzie Nowaka szarżować Nildo, ale po wejściu w pole karne pogubił się w swoim dryblingu.

• Narazie dużą przewagę w posiadaniu piłki mają łęcznianie.

• Gra jednak oddaliła się od pola karnego gości.

• Aut na wysokości pola karnego dla GKS-u.

• Futbolówka nadal trzyma się gospodarzy, którzy spokojnie wymieniają ją w okolicach pola karnego polkowiczan

• Próba ataku nie doszła jednak do skutku.

• Piłkę przejęli jednak łęcznianie i od samego początku próbują oni zepchnąć rywali do obrony.

• Grę od środka zaczęli goście.

• Sędzia Górecki rozpoczął spotkanie.

• Wśród gości kapitanem jest Sebastian Szymański.

• Kapitanem drużyny GKS-u jest Veljko Nikitovic.

• Piłkarze i trójka sędziowska wyszli właśnie na murawę stadionu.

• W poprzednich rozgrywkach Bogdanka pokonała u siebie Polkowice 1:0 po golu Nildo.

• Natomiast polkowiczanie ulegli u siebie Piastowi Gliwice 0:2.

• W ostatniej kolejce łęcznianie zwyciężyli na wyjeździe Kolejarza Stróże 2:1.

• GKS powalczy o trzecie w tym sezonie zwycięstwo u siebie. Polkowice do tej pory jeszcze w lidze nie wygrały, zamykają oni ligową tabelę z dorobkiem zaledwie trzech oczek uzyskanych dzięki remisom.

• Faworytem tej rywalizacji jest Bogdanka, która zajmuje w tabeli piątą lokatę. Polkowice są póki co "czerwoną latarnią" ligi.

• Arbitrem technicznym jest Sławomir Smaczny.

• Asystować na liniach będą mu Zbigniew Szymanek i Damian Rokosz.

• Spotkanie poprowadzi sędzia Mirosław Górecki.

• Jeśli chodzi o gospodarzy to po kontuzjach nie doszli jeszcze do siebie Adrian Paluchowski i Tomas Pesir. Oddany na wypożyczenie do Zabrza został także superstrzelec zespołu, Prejuce Nakoulma.

• Największym brakiem w składzie gości jest absencja napastnika Grzegorza Podstawka, byłego gracza Polonii Bytom

• Natomiast gospodarze mają w odwodzie : Sochę, Magdonia, Jhonatana, Kwiatkowskiego, Michalaka, Pielacha i Mitaszkę.