0

• Koniec spotkania.

• Ostatnia zmiana w meczu. Nildo za Ricardinho.

• Bardzo niedokładny strzał Ricardinho.

• GKS bawi się piłką i spokojnie kontroluje to, co dzieje się na boisku. Druga połowa w wykonaniu gospodarzy była bardzo dobra, goście w zasadzie bez swojej okazji w tej części.

• A także Dariusz Góral zastąpił Nizołka w zespole gości.

• Kaczmarek opuścił murawę.

• Nikitović za Kaczmarka, który zbyt wolno opuszczał murawę i został ukarany kartką.

• Dawid Hanzel wchodzi za Półchłopka.

• Goście nie poddają się. Próbował zaskoczyć bramkarza Glanowski, ale uderzenie minimalnie niecelne.

• Precyzyjne uderzenie Miloseskiego z rzutu wolnego przeleciało tuż nad poprzeczką!

• Trwają techniczne popisy Ricardinho. Brazylijczyk nadużywa dryblingu, często stara się ośmieszać defensorów przyjezdnych, ale na razie nie znajduje to przełożenia na zdobycz bramkową.

• Dejan Miloseski za Zagurskasa.

• Pielach ukarany za faul na Nizołku.

• Tomasz Kaziierowicz zastępuje Hobera.

• Goście stłamszeni na własnej połowie mają poważne problemy by wyjść z jakąkolwiek akcją.

• W krótkim odstępie czasu dwa bardzo mocne strzały z dalszej odległości w wykonaniu Pawła Kaczmarka, jednak Stodoła nie dał się zaskoczyć.

• GOOOOLL!!!! Miażdżąca przewaga GKS-u po przerwie przyniosła skutek. Paweł Sasin posłał piłkę wzdłuż bramki z prawej strony, a do podbitej piłki doszedł Pesir i główką dopełnił formalności!!

• Szybkie wyjście do piłki Półchłopka, ale wybiegający z bramki Giertl uprzedził napastnika z Kluczborka.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Stawowy ukarany za zagranie ręką w polu karnym i sprokurowanie karnego.

• GOOOLLL!!! 1:0! Tomasz Nowak pewnie wykonał jedenastkę!! Uderzenie w środek bramki!

• Rzut karny dla Górnika!

• Na piłkę na na 25. metrze nabiegał Michał Glanowski i jego potężne uderzenie wylądowało na poprzeczce!! Piłka odbiła się od linii bramkowej i wyszła w pole!! Ależ szczęście gospodarzy.

• Dośrodkowanie Sasina z lewej strony próbował wykończyć głową Pesir, lecz Czech nie trafił w bramką.

• Wszędobylski Ricardinho po raz kolejny sprawdzał czujność bramkarza, który na raty wybronił to uderzenie.

• W ekwilibrystyczny sposób złożył się do uderzenia Zagurskas, lecz Stodała nie miał problemu z interwencją.

• Znakomite prostopadłe podanie Hobera do Arkadiusza Półchłopka, którego w ostatniej chwili na linii pola karnego uprzedził Dawid Sołdecki.

• W dzisiejszym spotkaniu zabrakło nawet na ławce podstawowego bramkarza Łęcznej Sergiusza Prusaka, któremu odnowił się uraz nogi na treningu. Z kolei na ławce zasiadł Jakub Wierzchowski, który z kolei narzeka na uraz pleców.

• Ricardinho wpadł w pole karne lecz zamiast uderzać, zagubił się w dryblingu z czterema obrońcami.

• Jak na razie najaktywniejsi na boisku Tomasz Nowak i Paweł Sasin.

• Tomasz Nowak dorzucił bardzo ładną piłkę do ustawionego na 5. metrze Ricardinho, lecz młody Brazylijczyk przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Eivinas Zagurskas zdecydował się na uderzenie z dystansu - bardzo niedokładne.

• Aktywny Niozłek powstrzymany przez jednego z obrońców GKS-u. Jak na razie większość akcji kończy się w bezpiecznych odległościach przed polem karnym. W faulach na razie 3-1 dla MKS-u.

• Ricardinho stanął oko w oko z bramkarzem, jednak lepszy okazał się Stodoła!

• Na lewej stronie urwał się Wojciech Hober, ale jego ostre dośrodkowanie z kłopotami złapał bramkarz gospodarzy.

• W początkowych fragmentach spotkania żaden z zespołów nie jest w stanie wypracować sobie przewagi. Składnych akcji jak na lekarstwo.

• Mogła być błyskawiczna odpowiedź Kamila Nitkiewicza. Uderzenie z dość ostrego kąta wyłapał jednak Jakub Giertl.

• Było groźnie już na początku pod bramką gości. Po błędzie Piotra Stawowego do strzału doszedł zawodnik z Łęcznej, ale jego strzał obronił golkiper MKS-u.

• Pierwszy gwizdek, rozpoczynamy.

• Na obiekcie w Łęcznej idealne warunki do gry. Zawodnicy wychodzą już na murawę.

• Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, które rozpoczną dzisiejsze spotkanie.

• - Na pewno trudno z nimi się gra. Pamiętam mecz z pierwszej rundy. Po nim mieliśmy szpital, bo dwóch zawodników musiało opuścić boisko ze względu na kontuzje, a dwóch kolejnych było wykluczonych na parę meczów. Goście to bardzo twardo grająca drużyna i my także w tym spotkaniu musimy nastawić się na walkę - przyznaje Mirosław Jabłoński, szkoleniowiec górników.

• A o tym, że piłkarze z woj. opolskiego potrafią walczyć o swoje, łęcznianie przekonali się jesienią zeszłego roku, gdy w spotkaniu obu drużyn najwięcej pracy mieli masażyści i lekarze.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania na zapleczu Ekstraklasy. W Łęcznej, GKS podejmuje MKS Kluczbork.