Górnik Łęczna

1

Odra Opole

1

• Koniec meczu! Remis 1:1. Górnikowi Łęczna zwycięstwo wymknęło się w ostatniej chwili.

• Cztery minuty doliczył Daniel Stefański.

• GOOOOOL! ODRA WYRÓWNAŁA! MATEUSZ WYPYCH!

• Bartosz Śpiączka pojawił się na boisku w miejsce Serhija Krykuna.

• Bartłomiej Kukułowicz wszedł w miejsce Karola Struskiego.

• Dośrodkowanie Aleksandra Jagiełły zakończyło się samobójczą bramką Piotra Żemły.

• GOOOOOL! BRAMKA SAMOBÓJCZA! 1:0 DLA GÓRNIKA!

• Aleksander Jagiełło pojawił się na boisku w miejsce Pawła Wojciechowskiego.

• Przemysław Banaszak został ukarany żółtą kartką.

• Adam Żak wszedł w miejsce Rafała Niziołka.

• Dawid Czapliński pojawił się na boisku w miejsce Arkadiusza Piecha.

• Michał Surzyn wszedł na boisko w miejsce Krzysztofa Janusa.

• Przemysław Banaszak wszedł w miejsce Tomasza Tymosiaka.

• Konrad Nowak wszedł w miejsce Kacpra Tabisia.

• Żółtą kartką napomniany został Tomasz Tymosiak.

• Zmiana w ekipie gości. Szymon Drewniak za Macieja Wróbla.

• Kibice zielono-czarnych wrócili na trybuny.

• Daniel Stefański rozpoczął drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! W Łęcznej do przerwy bez bramek.

• Mateusz Wypych został napomniany żółtą kartką.

• Paweł Wojciechowski sfaulowany przed polem karnym. Strzał z wolnego prosto w mur.

• Karol Struski został ukarany żółtą kartką.

• Marcin Stromecki zdecydował się na strzał z dystansu. Ponad bramką Odry.

• Górnik wychodził z kontratakiem 3:3. Maciej Orłowski niedokładnie dograł z prawej flanki.

• Było groźnie w polu karnym Odry! Mateusz Kuchta zatrzymał strzał Macieja Orłowskiego.

• Serhij Krykun otrzymał podanie w polu karnym. Strzał Ukraińca przyblokowany.

• Akcja Rafał Niziołka lewą flanką. Poradziła sobie defensywa gospodarzy.

• Maciej Orłowski popędził prawą stroną i wrzucił piłkę w pole karne. Strzelał Serhij Krykun, ale niecelnie.

• Zawodnicy Odry nieco lepiej weszli w to spotkanie. Goście częściej konstruują akcje i mają więcej inicjatywy.

• Atak Odry. Uderzał na bramkę gospodarzy Tomas Mikinić. Strzał zablokowany.

• Celny strzał Karola Struskiego. Na posterunku Mateusz Kuchta.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Pomóc w przełamaniu mają łęcznianiom kibice, którzy podczas meczu z Odrą Opole pojawią się na trybunach. - Mamy niecałe osiem tysięcy miejsc na stadionie, czyli na mecz może wejść około dwa tysiące osób. Jesteśmy do tego przygotowani - mówi Piotr Sadczuk, sternik łęczyńskiego klubu.

• Piłkarze opolskiej Odry zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli. Do łęcznian i zarazem do strefy barażowej tracą sześć punktów. Podopieczni Piotra Plewni zdecydowanie lepiej radzą sobie ostatnio na własnym boisku. Opolanie wygrali trzy ostatnie domowe spotkania.

• - Niech ktoś pomyśli, że jestem idiotą, ale trzeba wierzyć w ten zespół. Trzeba wierzyć w nas, wierzyć w siebie, wierzyć w Górnika Łęczna i w to, że możemy w tych pięciu spotkaniach zgarnąć komplet punktów - mówi filar formacji defensywnej Górnika, Tomasz Midzierski.

• Zielono-czarni jeszcze niedawno byli wiceliderami Fortuna 1. Ligi. Seria niefortunnych wyników sprawiła jednak, że ich ligowa pozycja nieco spadła. Podopieczni Kamila Kieresia wygrali tylko jedno z dziewięciu ostatnich spotkań. Ostatni raz zwyciężyli 1 kwietnia.

• Piłkarze z Łęcznej chcą przełamać złą ligową passę w domowym starciu z Odrą Opole. Pomóc im mają kibice, którzy po raz pierwszy w 2021 roku obejrzą mecz z trybun łęczyńskiego stadionu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Górnik Łęczna - Odra Opole!

Górnik Łęczna - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA i STREAM NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

Górnik Łęczna - Odra Opole ONLINE. Piłkarze z Łęcznej chcą przełamać złą ligową passę w domowym starciu z Odrą Opole. Pomóc im mają kibice, którzy po raz pierwszy w 2021 roku obejrzą mecz z trybun łęczyńskiego stadionu.

Górnik - Odra ONLINE

Zielono-czarni jeszcze niedawno byli wiceliderami Fortuna 1. Ligi. Seria niefortunnych wyników sprawiła jednak, że ich ligowa pozycja nieco spadła. Podopieczni Kamila Kieresia wygrali tylko jedno z dziewięciu ostatnich spotkań. Ostatni raz zwyciężyli 1 kwietnia. Od tego czasu zaliczyli cztery remisy i dwie porażki. Obecnie plasują się na szóstym miejscu w tabeli.

- Zostało jeszcze pięć spotkań. Na pewno nie odpuścimy, podejdziemy do tego zadania jak faceci i będziemy chcieli wycisnąć z tego jak najwięcej. W sobotę już mecz z Odrą Opole przy naszych kibicach. Być może to zabrzmi trochę buńczucznie, czy idiotycznie. Niech ktoś pomyśli, że jestem idiotą, ale trzeba wierzyć w ten zespół. Trzeba wierzyć w nas, wierzyć w siebie, wierzyć w Górnika Łęczna i w to, że możemy w tych pięciu spotkaniach zgarnąć komplet punktów - mówi filar formacji defensywnej Górnika, Tomasz Midzierski.

Jeśli łęcznianie nie zaczną wygrywać, mogą stracić miejsce w barażach o awans do ekstraklasy. Pomóc w przełamaniu mają im kibice, którzy podczas meczu z Odrą Opole pojawią się na trybunach. - Mamy niecałe osiem tysięcy miejsc na stadionie, czyli na mecz może wejść około dwa tysiące osób. Jesteśmy do tego przygotowani - mówi Piotr Sadczuk, sternik łęczyńskiego klubu.

Piłkarze opolskiej Odry zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli. Do łęcznian i zarazem do strefy barażowej tracą sześć punktów. Podopieczni Piotra Plewni zdecydowanie lepiej radzą sobie ostatnio na własnym boisku. Opolanie wygrali trzy ostatnie domowe spotkania. Ostatni raz komplet punktów przywieźli z wyjazdu 13 marca. Wówczas zwyciężyli 2:0 w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem. Górnicy z kolei również od marca pozostają niepokonani na własnym obiekcie. Jesienny mecz obu drużyn zakończył się remisem 1:1.

Górnik - Odra TRANSMISJA TV

Spotkanie Górnik Łęczna - Odra Opole w ramach 30. kolejki Fortuna 1 Ligi rozpocznie się w sobotę, 15 maja o godz. 16:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv (transmisja bezpłatna, bez komentarza).

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.