0

• Niezwykle ciekawe spotkanie w Łęcznej. Bogdanka okazała się za mocna dla Piasta Gliwice, po dwóch świetnych golach Wojciecha Łuczaka. Dziękujemy za uwagę.

• Koniec emocjonującego meczu!

• Żółtko dla Tymosiaka.

• Kolejna dziwna sytuacja. Nildo uderza w polu karnym, piłka odbija się od bramkarza, wraca do napastnika i odbija się od jego nogi. Ostatecznie futbolówka mija bramkę.

• Ależ nieprawdopodobna sytuacja! Z dystansu strzelał Podgórski, piłka wyleciała z rąk bramkarzowi Bogdanki, odbiła się od poprzeczki i wróciła do Prusaka. Niesamowite szczęście.

• 4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Mocny strzał Sołdeckiego z rzutu wolnego ponad bramką Szmatuły.

• Żółta kartka dla Krzyckiego za faul na Nildo.

• Rzut rożny Piasta Gliwice. Dośrodkowanie z kornera mija wszystkich w polu karnym Bogdanki i wychodzi na aut.

• Ostatnia zmiana wu gospodarzy: boisko opuszcza Łuczak, w jego miejsce Nildo.

• Kolejna zmiana w Bogdance: schodzi Zuber, za niego pojawia się Tymosiak.

• Pierwsza zmiana w ekipie Piotra Rzepki: schodzi Renusz, za niego na murawie pojawia się Adrian Paluchowski.

• Wymarzona okazja Docekala. Zawodnik wyszedł sam na sam z Prusakiem, posłał piłkę obok bramkarza, ale trafił w słupek. Jego dobitkę zablokowali obrońcy Bogdanki. Lepszej okazji nie będzie!

• Piłkarze Bogdanki co i raz próbują ataków lewą stroną. Renusz jest dziś mocno eksploatowany.

• Szansę na hat tricka miał Łuczak, jednak nie zdążył do prostopadłego podania. Pomocnika Bogdanki ubiegł bramkarz Piasta, Jakub Szmatuła.

• Defensorzy Piasta radzą sobie z dośrodkowaniem i zażegnują niebezpieczeństwo.

• Kolejny rajd lewą flanką Renusza. W efekcie rzut rożny dla Bogdanki.

• Goście z Gliwic przejmują inicjatywę i spychają piłkarzy z Łęcznej do defensywy. Ci z kolei czekają na kontrataki.

• Płaski strzał Podgórskiego mija prawy słupek bramki Bogdanki.

• Dobra okazja Cicmana, który stanął oko w oko z Prusakiem. Obronną ręką z tej sytuacji wyszedł bramkarz Bogdanki.

• Indywidualna akcja Pesira. Czech oddaje mocny strzał zza pola karnego. Piłka mija bramkę Piasta.

• Boisko opuszcza także Ruben Fernandez, za niego wchodzi Adrian Świątek.

• Zmiany w zespole Piasta: schodzi Kędziora, w jego miejsce Docekal.

• Kolejna akcja Bogdanki. Z prawej strony w pole karne podawał Łuczak. Strzał z pierwszej piłki oddał Pesir. Piłka poleciała daleko od bramki Piasta.

• Druga bramka Łuczaka! Pomocnik po prostopadłym podaniu dochodzi do sytuacji sam na sam z bramkarzem Piasta. Łuczak nie marnuje okazji i pewnie posyła piłkę obok bezradnego Jakuba Szmatuły. 2:0 po dwóch golach Łuczaka!

• W natarciu Piast Gliwice. Goście są zdeterminowani, chcą odrobić straty za wszelką cenę.

• Podgórski uderza minimalnie nad poprzeczką bramki Prusaka. Niewiele brakowało.

• Rzut wolny dla Piasta z odległości 25 metrów od bramki Bogdanki.

• Żółta kartka dla Pesira za faul na Fernandezie.

• Pierwsza zmiana w ekipie Piasta. Na drugą połowę nie wyszedł Bodzioch, w jego miejsce pojawił się Wojciech Lisowski.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Lider 1 ligi jak na razie przegrywa w Łęcznej. Czekamy na drugą część gry.

• Cicman miał wyśmienitą okazję do wyrównania.Pomocnik popędził na bramkę Bogdanki. Gdy stanął oko w oko z Prusakiem oddał strzał, który jednak poszybował daleko o bramki gospodarzy.

• Sędzia przedłuża pierwszą połowę meczu o 1 minutę.

• Dośrodkowanie Podgórskiego przelatuje przez pole karne Bogdanki. Żaden z zawodników Piasta nie zdążył zamknąć podania kapitana.

• Dobra akcja Fernandeza. Jego płaskie podanie w pole karne skutecznie wyłapuje Prusak.

• Kolejne dośrodkowania piłkarzy Piasta lądują w rękawicach bramkarza Bogdanki. Gliwiczanie nie potrafią znaleźć skutecznej recepty na defensywę gospodarzy.

• To już kolejna piękna bramka Łuczaka. Widać, że ten zawodnik dysponuje umiejętnościami na poziomie Ekstraklasy.

• Strzał Podgórskiego z 30. metrów pewnie wyłapuje Prusak.

• Kolejny strzał Zubera. Skrzydłowy tym razem uderzał głową, jednak prosto w golkipera Piasta.

• Mocny strzał Zubera zmierzał wprost w okienko bramki Szmatuły. Bramkarz Piasta popisał się świetną interwencją.

• Wspaniały gol Łuczaka! Pomocnik Bogdanki w pełnym biegu przerzuca piłkę nad jednym z obrońców i uderza z woleja w długi róg. Bramka stadiony świata!

• Świetna akcja Piasta. Fernandez z prawej strony podaje po ziemi w pole karne do Kędziory. Napastnik uderza jednak bardzo niecelnie. Była okazja na gola.

• Śliska murawa nie pomaga zawodnikom w grze, a raczej ją utrudnia. Obie ekipy cechuje dziś spora nieskuteczność.

• Żółta kartka dla Sołdeckiego za faul na Podgórskim.

• Uderzenia z woleja próbował Zganiacz, jednak piłka o dobre 2 metry minęła słupek bramki Prusaka.

• Kolejny rzut rożny dla Piasta. Dośrodkowanie Podgórskiego mija wszystkich zgromadzonych w polu karnym gospodarzy.

• Gospodarze próbują grać długimi podaniami, jak na razie bezskutecznie.

• Dobre dośrodkowanie Pesira wyłapuje golkiper Piasta.

• Coraz śmielej poczynają sobie łęcznianie. Gra przenosi się na połowę Piasta.

• Rzut rożny dla Piasta Gliwice wykonuje Podgórski. Dośrodkowanie na krótki słupek spada na głowę Bodziocha. Ten uderza jednak bardzo niecelnie.

• Nieudane dośrodkowanie Zubera pada łupem Szmatuły.

• Mehdi Sidqu uderza głową z pięciu metrów na bramkę Piasta, prosto w bramkarza, Jakuba Szmatułę. Było naprawdę blisko.

• "Bilard" pod bramką Piasta. Piłka ostatecznie wychodzi na rzut rożny.

• Żółta kartka dla Jurado.

• Gra toczy się na połowie gospodarzy. Pierwszy strzał na bramkę Bogdanki. Podgórski strzela wprost w Prusaka.

• Na stadionie pojawili się kibice z Gliwic. Na razie w liczbie kilkunastu.

• Pierwszy atak gospodarzy. Akcja lewą strona i niedokładny przerzut na druga stronę boiska. Od autu rozpoczęły Piastunki.

• Spotkanie zaczęli piłkarze Piasta.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę stadionu. Za chwilę rozpocznie się spotkanie.

• Mecz w Łęcznej rozpocznie się o godzinie 17:05.

• W Łęcznej panuje dzisiaj deszczowa aura. Gospodarze - GKS Bogdanka zagrają dzisiaj w czarnych strojach. Piast na niebiesko-czerwono.

• Stacja Orange Sport ma problemy z sygnałem telewizyjnym, w związku z tym rozpoczęcie spotkania w Łęcznej Bogdanka - Piast może się opóźnić.

• Piast Gliwice: Jan Buryan, Rafał Pietrzak, Wojciech Lisowski, Tomas Docekal, Radosław Murawski, Adrian Świątek

• GKS Bogdanka: Paweł Socha, Adrian Paluchowski, Nildo, Piotr Hermann, Kamil Oziemczuk, Tomasz Tymosiak, Marcin Kalkowski

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn:

• Trener GKS Bogdanka Piotr Rzepka: Na pewno chłopaki zagrają z pełnym zaangażowaniem i ambicją. Piast jest mocnym zespołem, ale tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać po nim na wyjeździe. Mecz z nami będzie dla nich dopiero drugim spotkaniem wyjazdowym w rundzie wiosennej. A wiadomo, że gra u siebie i w gościach to nie to samo

• Dwa ostatnie spotkania gospodarzy zakończyły sie porażkami. Czy dzisiaj uda im się przerwać złą passę? Jesienią Piast spotykał się z Bogdanką dwukrotnie. W spotkaniu Pucharu Polski zdecydowanie lepsi okazali się zawodnicy lidera wygrywając 5:2. W lidze Bogdanka zremisowała w Gliwicach z Piastem 2:2.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania GKS Bogdanka - Piast Gliwice. Przed gospodarzami dzisiaj niełatwe zadanie. Dzisiaj zmierzą się z liderem 1. ligi Piastem Gliwicem.