Górnik Łęczna

0

Pogoń Szczecin

1

• Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje meczów 1.ligowych z Łęcznej.

• Koniec meczu. Wielka radość na ławce rezerwowych Pogoni. Szczecinianie wywożą cenne punkty z Łęcznej, pomimo gry w osłabieniu. Koniec marzeń Bogdanki o Ekstraklasie.

• Duże zamieszanie pod bramką Pogoni. Ostatecznie jeden z zawodników Bogdanki znalazł się na pozycji spalonej. Nic z tego.

• Sędzia przedłuża spotkanie o 4 minuty.

• Gospodarze w ostatnich atakach. Podopieczni Piotra Rzepki walczą jeszcze o remis.

• Ostatnia zmiana w drużynie Pogoni: schodzi Ława, na murawie pojawia się Peter Hricko.

• Mocny strzał z rzutu wolnego Rogalskiego znacznie mija bramkę Bogdanki.

• GOL dla Pogoni. Vuk Sotirovic świetnie przepchnął się w polu karnym Bogdanki i doszedł do dogodnej sytuacji strzeleckiej. Napastnik posłał piłkę obok bezradnego Prusaka. 1:0 dla przyjezdnych!

• Dobry kontratak gospodarzy. Nildo wyłożył piłkę Nikitovicovi, ten uderzył obok lewego słupka bramki Pogoni.

• Ostatnia zmiana w ekipie Bogdanki: schodzi Łuczak, w jego miejsce Nildo. Kibice przywitali Brazylijczyka gromkimi brawami.

• Mocny strzał z dystansu Borovicanina pewnie wyłapuje Fabiniak.

• Żółta kartka dla Tomasa Pesira za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Żółta kartka dla Oziemczuka.

• Dynamiczna indywidualna akcja Oziemczuka, który wpadł w pole karne i starał się odnaleźć płaskim podaniem kolegę z zespołu. Defensorzy Pogoni jednak poradzili sobie z tym zagraniem.

• Z 30. metrów strzelał Budka. Prusak nie miał większych problemów z zatrzymaniem tego uderzenia.

• Z 20. metrów minimalnie nad bramką strzelał Tomas Pesir.

• Uderzenia z dystansu próbował Łuczak. Pomocnik Bogdanki uderzył jednak bardzo niecelnie.

• Mamy drugą zmianę w zespole Pogoni: schodzi Djousse. Za niego pojawia się Vuk Sotirovic.

• Rzut wolny dla Pogoni. Dośrodkowuje Akahoshi. Z piłką minimalnie mija się Błażej Radler.

• Druga zmiana w ekipie Piotra Rzepki: z boiska schodzi Zuber, za niego pojawia się Piotr Hermann.

• Dobra akcja Bogdanki zakończona fatalnym strzałem Oziemczuka.

• Żółta kartka dla zawodnika Pogoni, Mateusza Szałka.

• Zobaczymy, czy gra w przewadze pomoże łęcznianom.

• Zmiana u gospodarzy: schodzi Pielach, w jego miejsce Oziemczuk.

• Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Williamsa. Pogoń gra w osłabieniu.

• Okres nudniejszej, szarpanej gry.

• Zmiana u gości: schodzi Hernani, w jego miejsce Adrian Budka.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Sędzia Krasny kończy pierwszą część meczu, jak na razie 0:0. Czekamy na drugą połowę i gole.

• Mocny strzał Rogalskiego pewnie wyłapuje Prusak.

• Z rzutu wolnego dośrodkowuje Akahoshi, podanie mija wszystkich w polu karnym i wychodzi na aut bramkowy.

• Świetne podanie Ławy od Frączczaka. Ten dochodzi do pozycji strzeleckiej i oddaje mocne uderzenie. Prusak broni z problemami. Pogoń w natarciu.

• Dośrodkowanie Bartoszewicza w pole karne Pogoni. Z piłką minimalnie minęli się Pesir i Pielach. Było blisko.

• Żółta kartka dla Williamsa za faul na Zuberze.

• Z rzutu wolnego uderzał Rogalski, ale piłka poleciała bardzo wysoko nad bramką Bogdanki.

• Słowna utarczka Pesira z Ryszardem Tarasiewiczem. Czech posłał kilka cierpkich słów w stronę szkoleniowca szczecinian.

• Żółta kartka dla Zubera za zagranie piłki ręką.

• Zza linii pola karnego mocno uderzał Pielach, piłka po rykoszecie minimalnie mija bramkę Pogoni.

• Z rzutu wolnego na wysokości pola karnego Bogdanki uderza Akahoshi. Piłka o dobry metr mija bramkę Prusaka.

• Z rzutu wolnego dośrodkowuje Łuczak, do główki dochodzi Pesir, ale uderza ponad bramką Pogoni.

• Żółta kartka dla Frączczaka za faul na Kalkowskim.

• Rzut rożny dla Pogoni i strzał głową z najbliższej odległości mija bramkę Prusaka.

• Dośrodkowanie pod bramkę Prusaka spowodowało spore zamieszanie, ale ostatecznie piłka wychodzi na aut bramkowy.

• Przy piłce goście, to "Portowcy" konstruują kolejne ataki.

• Strzału z woleja próbował Akahoshi, ale został zablokowany.

• Inicjatywę próbuje przejąć Bogdanka.

• Po raz kolejny piłka w rękach Prusaka, ale na razie wszystkie interwencje nie mogły sprawić mu problemu, bo Pogoń nie atakuje w groźny sposób.

• Gra toczy się na razie głównie w środku pola, niewiele ciekawych akcji obserwujemy w pierwszych minutach.

• W odpowiedzi akcja Bogdanki, strzał zdołał oddać Kalkowski, ale piłka minęła bramkę.

• Dobra akcja Pogoni, w pole karne wrzucał Djousse, ale złapał Prusak.

• Pierwsze minuty spokojne, piłka rozgrywana jest w środku pola. W Łęcznej słonecznie i piłkarze mogą szybko się męczyć.

• Początek spotkania. Od środka gospodarze, którzy grają w czarnych koszulkach. Pogoń na biało.

• Witamy w relacji ze spotkania, które może mieć kluczowe znaczenie w losach awansu. W przypadku porażki GKS Bogdanka definitywnie pożegna się w tym sezonie z marzeniami o Ekstraklasie. Również Pogoń w przypadku braku zwycięstwa utrudni sobie znacznie drogę do elity.