• Uderzenie Danielewicza po wyrzucie z autu Drewniaka. Obok bramki

• Dobre podanie Drewniaka do Leandro. Ten usiłował wedrzeć się w pole karne. Nie tym razem.

• Dobra interwencja Prusaka po strzale Bilińskiego. Całą akcję skonstruował Madej

• Felipe Goncalves opuścił juz murawę. W jego miejsce Ostoja Stjepanović

• Drewniak miał świetną okazję wpisać sie na listę strzelców. Błąd Celebana, uciekł Goncalvesowi i oddał strzał na bramkę. Tym razem lepszy Kamenar.

• Ostatnia zmiana w zespole Górnika. Piotr Grzelczak ruszył na ratunek, a na ławce zasiadł Przemysław Pitry

• Pitrego strzał z dystansu. Daleko od bramki.

• Bilińskiego długie podanie do Augusto. Ten próbował oddać piłkę do Riery. Ten łatwo dał sie złapać na spalonym.

• Fajna próba Morioki. Japończyk mocnym strzałem próbował zaskoczyć Prusaka. Dobra interwencja golkipera Górnika

• Bezpośredni strzał z rzutu wolnego Danielewicza. Głową nadlatującą piłkę wybił Kokoszka.

• Zmiana w Górniku. Paweł Sasin za Łukasza Mierzejewskiego.

• Celeban sfaulował Pitrego pod polem karnym. Tym razem rzut wolny dla Górnika

• Dośrodkowanie Madeja z rzutu wolnego. Do piłki doskoczył Biliński, ale bez strzału na bramkę.

• Mocne wejście Bartosza Śpiączki w walce o piłkę. Faulowany Dankowski. Śląsk wznowi od bramki

• Po faulu Celebana w środku pola z rzutu wolnego dośrodkowywał Drewniak. Nie przełożyło sie to na strzał na bramkę Śląska

• Ostatnie minuty nie należały do najciekawszych. Tempo gry nieco siadło, a piłka krąży w środku pola. Błędy z obu stron nie pozwalają na stworzenie zagrożenia

• Drewniak tym razem z rzutu rożnego. Piłkę przejął Kokoszka i próbował wyjść z kontratakiem. Nie pozwolił mu na to Leandro

• Zupełnie nieudany rzut wolny w wykonaniu Drewniaka. Za mocno.

• Faul Riery na Leandro w środku pola. Rzut wolny dla gospodarzy

• Pierwsza roszada w Górniku. Grzegorza Piesio zastąpił Bartosz Śpiączka

• I kolejna zmiana w Śląsku. Sito Riera za Petera Grajciara

• Leandro urwał się rywalom i podał do Danielewicza. Niecelny strzał zawodnika Górnika

• Pierwsza roszada w tym meczu. Łukasz Madej zmienił Alvarinho

• Leandro ponownie dośrodkowywał w pole karne. Do piłki doszedł Piesio. Strzał pod bardzo ostrym kątem. To nie mogło sie udać

• Fajna kontra Leandro. Dobrze przyjął sobie piłkę, ruszył do przodu, popędził, uciekł rywalom. Wszystko bardzo poprawnie. Gorzej juz z dośrodkowaniem.

• Dankowski zagrał piłkę z prawego skrzydła prosto w pole karne. Morioka, Biliński próbowali dojść do piłki ale strzał oddał dopiero Augusto. Obok bramki

• Bonin fajnie podał do Pitrego. Ten próbował oddać strzał tyłem do bramki, ale jego zamiary odczytał Celeban

• Dwójkowa akcja Hernandez - Piesio i w końcu podanie do Bonina. Pomocnik stracił piłkę na korzyść Goncalvesa.

• Fantastyczna akcja Śląska. Szybki atak Alvarinho i niezły strzał na bramkę Prusaka. Dobrze golkiper gospodarzy

• Leandro - dobry zwód, fajna ucieczka rywalom. Szkoda że dośrodkowanie w pole karne trochę do nikogo.

• Bonin długo walczył na prawym skrzydle. Próbował przebić sie w pole karne, ale tym razem nic z tego

• Fajnie w defensywie pokazuje sie Grajciar. Udało mu się zatrzymać strzał Bonina.

• Nienajlepsze wybicie łęcznian z rzutu rożnego. Celeban usiłował wybiec z kontratakiem. Zahamowany przez Leandro.

• Bonin popędził prawym skrzydłem wyminął Alvarinho i dośrodkował w pole karne. Strzał Hernandeza wybity za linię końcową

• Augusto przewrócony w pole karne. Arbiter nie dopatrzył sie faulu, a rywale popędzili z kontratakiem. Prawym skrzydłem Bonin. Nie zagrozili jednak bramce Kamenara.

• Piesio przebijał sie środkiem boiska. wyminął kilku rywali i zagrał do Pitrego w pole karne. Napastnika zatrzymali jednak rywale

• Próba Grajciara z dystansu. Nad bramką

• Alvarino popędził lewym skrzydłem i fajnie wrzucił w pole karne. Na posterunku jednak Szmatiuk

• Mocna piłka Augusto w pole karne. Skakał Goncalves, skakał Morioka, ale piłke przejęli gospodarze.

• Faul Bonina na Augusto. Zawodnik Śląska potrzebował chwili aby podnieść się z boiska

• Faul na Mierzejewskim Adama Kokoszki ukarany żółtą kartką

• Alvarinho odebrał piłkę na połowie Górnika, zszedł na skrzydło i dośrodkował w pole karne. Tam nieporozumienie pomiędzy Gersonem a Prusakiem. Golkiper podał futbolówkę nadbiegającemu Grajciarowi, a ten skorzystał z prezentu.

• GOL! Peter Grajciar wykorzystał błąd Prusaka i w tempo umieścił piłkę w siatce.

• Piesio pomknął do przodu. Zawalczył, lecz nie zdołał obsłużyć celnym podaniem Hernandeza.

• Świetna interwencja Szmatiuka, który zatrzymał Bilińskiego we własnym polu karnym

• Korner łęcznian nie przyniósł strzału na bramkę Kamenara.

• Drewniak z rzutu wolnego. Posłał piłkę w pole karne, a tam korner wywalczył Szmatiuk.

• Peter Grajciar ukarany żółtą kartką za faul na wybiegającym z atakiem Leandro

• Gerson rozpoczął atak łęcznian. Wykańczał Hernandez. Szybki strzał, obok bramki.

• GOL! Co za trafienie Kamila Bilińskiego. Z dystansu prosto do siatki!

• Trochę niefrasobliwe wybicie Leandro. Piłkę przejął Dvali i podał do Bilińskiego. Ten mocno uderzył z dystansu i umiescił piłkę w siatce.

• Po szybkiej akcji łęcznian strzał Drewniaka. Nie zagroził Kamenarowi.

• Słabe wybicie Prusaka. Chciał do Gersona, ale piłka doszła do Morioki. Na szczęscie dla golkipera Górnika Japończyk zagrał ręką

• Mocne dośrodkowanie Grajciara w pole karne. Do Gersona.

• GOL! Ryota Morioka idealnie zamienił rzut wolny na bramkę. Technicznym strzałem wpakował piłkę do siatki.

• I w końcu zdecydował się podyktować rzut wolny po faulu Szmatiuka.

• Dośrodkowanie Dankowskiego na jakiś 18 metr. Napastnik padł przed polem karnym. Długo zastanawia się co zrobić sędzia Złotek.

• Drewniak nieco ryzykownie podał w kierunku Prusaka. Zawodnicy Śląska usiłowali to wykorzystać, ale skończyło się na strachu

• Wysokie podanie Goncalvesa w kierunku Morioki. Japończyk nie zdołał dobiec do piłki. Ubiegli go rywale

• Po jednym rzucie rożnym dla Górnika, od razu kolejny. Drugi korner przyniósł sporo chaosu pod bramką Śląska, lecz w końcu piłkę udało sie wybić gościom.

• Rzut wolny dla łęcznian wykonywał Drewniak. Posłał piłke w pole karne, gdzie najlepiej odnalazł się Pitry. Kamenar wybił jego strzał na korner.

• I znowu pokazał się Grajciar. Tym razem w obronie. Sfaulował Leandro, a arbiter podyktował rzut wolny

• Grajciar walczył w ataku. Nie dał jednak rady Gersonowi i na prawym skrzydle stracił piłkę.

• Środkiem popędził Hernandez. Pod polem karnym zagrał do Pitrego. Ten źle przyjął sobie futbolówke i nie zdołał oddać strzału

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne. Zamiary wrocławian odczytał Gerson

• Strata Dankowskiego nie zaowocowała jednak akcją Górników. Celeban fajnie w obronie.

• Jest pierwszy celny strzał w tym meczu. Pitry z prawej strony z dystansu w światło bramki. Pewnie Kamenar

• Grajciar skutecznie w obronie. Udało mu się zatrzymać natarcie Piesia

• Biliński zahamowany przez Gersona. Zamiary napastnika przeczytane

• Jak dotąd to Śląsk utrzymuje sie przy piłce. Wymienia podania i powoli próbuje wedrzeć się na połowię Górnika

• Wraz z pierwszym gwizdkiem w Lublinie zaczął padać deszcz. Murawa z każdą minutą będzie więc coraz bardziej wilgotna. Czy wpłynie na obraz gry?

• I Śląsk rozpoczął juz spotkanie!

• Czas dla fotografow. Zdjęcie kapitanów - Sergiusza Prusaka oraz Piotra Celebana z trójką sędziowską.

• Arbiter główny, Mariusz Złotek wyprowadził juz obie jedenastki na murawę. Za chwilę zaczynamy

• Do rozpoczęcia pozostało pięć minut. Piłkarze obydwu zespołów spędzają ostatnie chwile w szatni, a na trybunach w Lublinie gromadzą się kibice.

• Na tę chwilę różnice między kolejnymi zespołami w tabeli są niezwykle małe. 11 Wisłę Płock od ostatniej Korony oddziela zaledwie oczko. Gdzieś między nimi znajdują się Śląsk i Górnik. Czy komuś uda się dzisiaj wybić w górę?

• Już za nieco mniej niż godzinę premierowy gwizdek na Arenie Lublin. Górnik zmierzy się tutaj ze Śląskiem Wrocław. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie zwłaszcza, że oba zespoły znajdują się blisko siebie w tabeli LOTTO Ekstraklasy