2

• Tak się prezentowali kibice Zawiszy Bydgoszcz w Łęcznej:

Kibice Zawiszy Bydgoszcz w Łęcznej

• Za uwagę dziękuje Państwu Dominik Smagała.

• Koniec meczu! Bogdanka ogrywa Zawiszę i wyprzedza bydgoszczan w tabeli. Piękny mecz, trzy karne, mnóstwo emocji. Ciekawe widowisko w Łęcznej.

• Zmiana w Bogdance. Schodzi bohater meczu Nikitović, w jego miejsce Tymosiak. Kapitan żegnany gromkimi brawami.

• Żółta kartka dla Skrzyńskiego za faul na Paluchowskim.

• Kapitan Bogdanki tym razem przestrzelił! Nadal 4:2. Była szansa na hat-tricka!

• Kolejny karny! Niesamowite! Paluchowski faulowany w polu karnym. Po raz kolejny Nikitović.

• Nikitović pewnie egzekwuje jedenastkę! 4:2!

• Rzut karny dla Bogdanki! Oziemczuk przewracany w polu karnym Zawiszy. Do piłki, jak zwykle, podchodzi Nikitović.

• Żółty kartonik dla Borovicanina.

• Piękna akcja Renusza na lewej stronie. Pomocnik dośrodkował w pole karne, obrońcy jednak wybijają piłkę.

• Zmiana w Zawiszy: z boiska schodzi Jankowski, za niego Mateusz Mąka.

• Zmiana w Bogdance: schodzi Pesir, w jego miejsce Oziemczuk.

• Piłkarze Bogdanki kontynuowali grę, gdy jeden z zawodników Zawiszy leżał na boisku. Sędzia nie przerwał gry, Bogdanka to wykorzystała.

• Gol dla Bogdanki! Wspaniałe uderzenie Łuczaka z 25. metrów. Pomocnik trafił z woleja. Strzał nie do obrony, bramka stadiony świata! 3:2.

• Remis nie interesuje tutaj żadnej ze stron. Widać to na boisku, nikt nie kalkuluje, oba zespoły walczą o zwycięstwo.

• Niewykorzystana okazja Bogdanki. Hermann z prawej strony dośrodkowuje do Paluchowskiego. Napastnik nie potrafił jednak opanować piłki.

• Żółta kartka dla Kukola.

• Efektowna akcja gospodarzy. Renusz wykłada piłkę w polu karnym Łuczakowi, ale ten uderza słabo i wprost w bramkarza Zawiszy.

• Zmiana w Zawiszy: z boiska schodzi Leśniewski, na murawie pojawia się Masłowski.

• Świetne uderzenie Paluchowskiego głową jeszcze lepiej broni Witan. Piłka zmierzała wprost w okienko bramki Zawiszy.

• Po uderzeniu Łuczaka z rzutu rożnego piłka minimalnie mija bramkę Witana. Było blisko.

• Żółta kartka dla Jankowskiego.

• Gol dla gości! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do bramki Prusaka trafia Paweł Oleksy. 2:2!

• Zmiana w Bogdance: schodzi Zuber, za niego pojawia się Piotr Hermann.

• Żółta kartka dla Ilków-Gołębia również za dyskusje.

• Żółta kartka za dyskusje dla Pielorza.

• Zmiana u gości: schodzi Błąd, w jego miejsce Vladimir Kukol.

• Żółta kartka dla Gevorgyana.

• Kapitan Bogdanki pewnie wykorzystuje karnego. 2:1!

• Rzut karny dla gospodarzy! Paluchowski przewrócił się w polu karnym, kontrowersyjna sytuacja. Nikitović podchodzi do wykonania jedenastki.

• Adrian Błąd wychodzi sam na sam z Prusakiem. Bramkarz Bogdanki wyczekał do końca i nie dał się pokonać pomocnikowi Zawiszy. Stu - procentowa sytuacja gości!

• Dobra sytuacja Zawiszy. Błąd wyłożył piłkę Gevorgyanowi, ale ten przegrywa w starciu z Prusakiem.

• Pomocnik uderza w światło bramki, ale za słabo. Pruska pewnie broni ten strzał.

• Rzut wolny dla gości z 20. metrów. Do piłki podchodzi Gevorgyan.

• Rzut rożny dla Zawiszy. Wykonawcą Błąd.

• Renusz zszeddł z prawej strony do środka i oddał strzał prawą nogą. Bramkarz Zawiszy nie miał z tym uderzeniem problemów.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy. Mamy remis 1:1. Mecz nadal nie rozstrzygnięty, czekamy na drugą część spotkania.

• Zuber schodzi z prawej strony do środka i oddaje strzał z lewej nogi. Słabe uderzenie znacznie mija bramkę Witana.

• Do dobrej sytuacji strzeleckiej dochodzi Leśniewski. Pomocnik uderza jednak wprost w bramkarza Bogdanki.

• Prusak dobrze wyłapuje dośrodkowanie z kornera.

• Dynamiczne wejście Hrymowicza. Rzut rożny dla Zawiszy.

• Żółta kartka dla Zubera. Pomocnik wyraźnie symulował przed polem karnym gości.

• Pomocnik Bogdanki już wrócił na boisko. Gramy dalej.

• No boisku leży Michał Zuber, który ucierpiał w starciu z jednym z zawodników Zawiszy.

• Dośrodkowanie Łuczaka mija wszystkich w polu karnym i wychodzi na aut.

• Rzut wolny dla Bogdanki na wysokości pola karnego.

• Zrobiło nam się niezłe widowisko!

• Obrońcy Zawiszy radzą sobie z dośrodkowaniem Łuczaka.

• Dynamiczna akcja Renusza na lewej stronie. Wybijają obrońcy, rzut rożny.

• Błyskawiczna odpowiedź Bogdanki. Po prostopadłym podaniu do sytuacji sam na sam dochodzi Michał Zuber i posyła piłkę obok bezradnego bramkarza Zawiszy. 1:1!

• Gol dla Zawiszy! Dobra akcja w polu karnym Pawła Oleksego, który dośrodkował do Ilków - Gołębia. Ten uderza nie do obrony. 1:0.

• Michał Renusz płasko dośrodkowywał w pole karne. Piłka minęła wszystkich zawodników i wyszła w aut.

• Dobra akcja Bogdanki. Pesir dobrze zagrał do Paluchowskiego. Były legionista uderzał z woleja, ale bardzo niecelnie.

• Jak do tej pory żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie sytuacji podbramkowej.

• Strzelał Adrian Błąd, ale piłka w znacznej odległości minęła bramkę Bogdanki.

• Dośrodkowanie Łuczaka z rzutu wolnego na głowę Pielorza, ten jednak wysoko nad bramką.

• Piłkarze Zawiszy próbują grać długimi podaniami. Jak na razie bezskutecznie.

• Mamy okres nudniejszej gry, oba zespoły grają nieco zachowawczo.

• Gra toczy się na połowie GKS-u.

• Goście zbliżają się do bramki Bogdanki.

• Obie drużyny są wyraźnie zmotywowane. Nikt nie odpuszcza.

• Przy piłce goście z Bydgoszczy.

• Zaczynamy!

• Nareszcie na stadionie Bogdanki słychać doping, z tym, że... dla drużyny gości.

• Veljko Nikitović zostaje nagrodzony przed spotkaniem z okazji 100. meczu w barwach Bogdanki.

• Sędzia wyprowadza obie jedenastki na murawę.

• Jesienią w Bydgoszczy, po pasjonującym starciu 3:2 wygrali gospodarze. Czy łęcznianie zrewanżują się Zawiszy za tą porażkę? Odpowiedź poznamy już za chwilę.

• Po raz pierwszy w tym roku na stadionie w Łęcznej obecni są kibice przyjezdni.

• Wśród bydgoszczan niezdolni do gry są Mateusz Skowroński, Patryk Cuper, Michał Markowski, a także Paweł Zawistowski.

• Przeciwko Zawiszy nie będzie mogło zagrać aż pięciu zawodników. Za nadmiar żółtych kartek pauzować będą Radosław Bartoszewicz, Mateusz Pielach i Nildo. Ponadto kontuzjowany jest El Mehdi Sidhy, a Ivan Garcia Labrado nadal nie jest zgłoszony do gry.

• Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Mariusz Korzeb. Asystować mu będą Krzysztof Nejman i Kamil Wójcik. Arbitrem technicznym jest dziś Tomasz Krawczyk.

• Bogdanka Łęczna zajmuje 5 miejsce w tabeli z 40 punktami na koncie. Zawisza jest na 4 pozycji, a jej dotychczasowy dorobek to 43 punkty. Jest to więc mecz z serii "o 6 punktów".

• Obie drużyny dzieli w tabeli jedna pozycja i każda z nich ma aspiracje awansu, w dodatku i jedni i drudzy chcą poprawić sobie nastroje po poprzedniej serii spotkań, w której wypadli poniżej oczekiwań.

• A oto ławka rezerwowych Zawiszy Bydgoszcz: Peykov, Drzymont, Kukol, Mąka, Masłowski, Stefańczyk, Strąk.

• Na ławce rezerwowych GKS Bogdanka zasiadają dziś: Socha, Kusiak, Ninković, Herman, Oziemczuk, Tymosiak, Kalkowski.

• Spotkanie odbędzie się w ramach 26. kolejki I. ligi.

• Witamy na relacji LIVE z meczu GKS Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz.