Górnik Zabrze - Fotbal Trinec 0:2. Czesi za mocni

Tomasz Kuczyński
Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz.
Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz. Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
W sparingu rozegranym w Rybniku-Kamieniu beniaminek Lotto Ekstraklasy Górnik Zabrze przegrał z czeskim Fotbal Trinec 0:2 (0:2).

Górnik Zabrze przebywa na zgrupowaniu w Rybniku-Kamieniu. Tam przegrał z czeskim drugoligowcem Fotbal Trinec 0:2. Trener Marcin Brosz sprawdzał od początku zawodników rezerwowych, podstawowi weszli w 70. minucie. Wcześniej, bo w 49. minucie, Wojciech Pawłowski obronił rzut karny, a minutę później piłka po strzale Ołeksandra Szeweluchina trafiła w poprzeczkę.

Górnik w środę przedłużył umowę obrońcy Meika Karwota – obowiązuje teraz do czerwca 2019 roku.

Górnik Zabrze – Fotbal Trinec 0:2 (0:2)
Bramki: Rene Dedić (37), Jiri Janoscin (43)

Górnik Pawłowski – Olszewski, Wiśniewski (70. Koj), Szeweluchin (70. Suarez), Pawłowski ( 70. Wolniewcz) – Pikul (70. Kurzawa), Hajda (70. Ambrosiewicz), Nowak (70. Grendel), R. Wolsztyński (45. Lasik) – Urynowicz
(70. Ł. Wolsztyński), Ledecky (70. Arcon).

#TOPSportowy24

- SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Materiał oryginalny: Górnik Zabrze - Fotbal Trinec 0:2. Czesi za mocni - Dziennik Zachodni