Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:2. Ishak zapewnił Kolejorzowi ważne zwycięstwo. Oceniamy piłkarzy niebiesko-białych

Bartosz Kijeski
Mikael Ishak 7Spotkanie rozpoczął od bramki kolejki. Później miał dwie okazje w pierwszej części, aby zdobyć drugą bramkę. Często schodził w głąb pola, aby pomóc kolegom w tej tercji boiska. Po przerwie dorzucił kolejne trafienie w tym meczu, powiększając swój dorobek goli w lidze do pięciu trafień.Grali także:Jesper Karlstroem (grał od 75. minuty) 5Bez spektakularnych zagrań, ale też bez spektakularnych wpadek. Wszedł, zrobił swoje i to by było tyle.Filip Szymczak (grał od 82. minuty)Joel Pereira (grał od 88. minuty)Grali za krótko, aby ocenić ich grę.Zobacz kolejne oceny --->Lucyna Nenow
Lech Poznań podtrzymuje doskonałą serię meczów bez porażki. Kolejorz tym razem pokonał na wyjeździe Górnik Zabrze 2:1, po dwóch trafieniach kapitana, Mikaela Ishaka. Warto odnotować świetny występ Filipa Bednarka, który wybronił niebiesko-białym trzy punkty. Sprawdźcie oceny piłkarzy Johna van den Broma po meczu 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani