Górnik zremisował z Arsenałem

Justyna Włodek
Choć Adam Banaś (zielona narzutka) do gry powrócił niedawno, to już strzela dla Górnika bramki. www.gornikzabrze.pl
W pierwszym, z dwóch zaplanowanych na dziś sparingach, Górnik Zabrze zremisował z Arsenałem Kijów. Strzelcem bramki dla „trójkolorowych” był ulubieniec zabrzańskiej publiczności - Adam Banaś.

Pierwszy sobotni sparingpartner to zespół występujący w ukraińskiej ekstraklasie. Obecnie zajmuje 9. miejsce w tabeli. Do przerwy to Arsenał wychodził z gry zwycięsko, jednak zawodnicy z Zabrza zdołali doprowadzić do remisu. Gol na konto "górników" padł w 74. minucie spotkania.

Drugim rywalem podopiecznych trenera Nawałki, będzie zespół pochodzący z Kazachstanu - Żetysu Tałdykorgan. Mecz zaplanowano na godzinę 14:00.

Górnik Zabrze - Arsenał Kijów 1:1 (0:1)