ŁKS Probudex Łagów po zwycięstwie został liderem 3. ligi.
ŁKS Probudex Łagów po zwycięstwie został liderem 3. ligi. Dorota Prokop
W weekend 15-16.10.2022 gra piłkarska 3. liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

Lublinianka Lublin - ŁKS Probudex Łagów 0:1 (0:0)
ŁKS Łagów: Lipiec - Melinyszyn, Szymocha, Waniek - Tonia, Imiela (88 Hitora), Mianowany (88 Słabosz), Mydlarz, Seweryn - Rogoziński (60 Piróg), Chełmecki (78 Kafel).
Sędziował: Piotr Marcinkowski (Warszawa)
Żółte kartki: Tonia 32, 72, Mianowany 45, Piróg 88, Imiela 89 (poza boiskiem).
Czerwona kartka: Tonia 72 (za dwie żółte).

Bohaterem spotkania okazał się Artur Piróg, który wszedł z ławki za Kacpra Rogozińskiego. -Mecz ewidentnie na 0:0, mało okazji po obu stronach, bardzo ciężki plac gry - nierówne, twarde boisko. Po czerwonej kartce sytuacja się nam skomplikowała i chcieliśmy dobrze zagrać w obronie i spróbować zaskoczyć rywala z kontry, co nam się udało, bo Artur Piróg zdobył zwycięską bramkę - skomentował trener ŁKS-u Ireneusz Pietrzykowski.

KS Wiązownica - Czarni Połaniec 1:0 (0:0)
Bramki: Patryk Zieliński 73.
Czarni: Wieczerzak - Smoleń, Bawor, Bakowski, Bażant - Stańczyk (70 Nytko), Wiktor, Galara, Janeczko, Wątróbski (70 Woś) - Łąk (46 Gębalski).
Sędziował: Marek Kulczyk.

Chełmianka Chełm - Korona II Kielce 0:0
Chełmianka: Brzozowski - Czułowski, Piekarski, Myśliwiecki (59’ Knap), Wójcik (80’ Panas) - Budzyński, Bonin, Bednara (85’ Stępień), Wiatrak - Janiszek, Szczodry.
Korona II: Mamla - Zwoźny, Kiercz, Seweryś, Corral (46. D. Lisowski) - Więckowski, Turek, Shinonaga (58. Mucha), P. Lisowski (46. Sowiński) - Konstantyn (77. Majewski), Rybus (64. Smolarczyk).
Żółte kartki: P. Lisowski, Rybus, Kiercz, Majewski
Sędziował: Norbert Chrząstek (Radom).

Korona II od siedmiu spotkań jest niepokonana. Tym razem podopieczni Mariusza Arczewskiego musieli się zadowolić remisem.

Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa 3:2 (1:2)
Bramki: Nicolai Solodovnicov 31 z karnego, 74, Sebastian Sprawka 64 - Dominik Ochal 16, Szymon Feret 23.
Wisła: Polit - Sydorenko, Krajewski (46 Peda), Sudy - Persak (75 Bednarz), Kuzior (46 Wódz), Janik (88 Bień), Partyka, Troyanovskyi - Solodovnicov, Sprawka (75 Stępień).
Żółte kartki: Janik, Krajewski
Sędziował: Tadeusz Tatarzyński (Kraków - Krowodrza).

-Bardzo źle weszliśmy w mecz, pierwsza bramka stracona po stałym fragmencie gry, druga to prezent dla rywala, na szczęście przed przerwą udało się zdobyć gola kontaktowego. Kilka merytorycznych uwag w szatni poskutkowało i w drugiej połowie zagraliśmy dużo lepiej. Zrealizowaliśmy założenia taktyczne, zdobyliśmy dwie bramki i wygraliśmy spotkanie. Brawa dla chłopaków- podsumował trener Jarosław Pacholarz.

Stal Stalowa Wola - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1:0 (1:0)
Bramka: Jakub Kowalski 13 z karnego.
KSZO 1929: Burek – Maidanewycz (71.Pawlik), Mężyk, Camargo, Cukrowski – Tymoszenko, Burzyński (46.Bełczowski), Brągiel -Nawrot, Czernij, Dziubiński (85. Lipka).
Stal: Smyłek- Kowalski, Kucharczyk, Pikuła, Hudzik, Ziarko – Soszyński, Filipczuk (64.Olszewski), Stępniowski (80. Kitliński), Iwao - Szuszkiewicz (80.Duda).
Żółte kartki: Stępniowski (Stal) – Camargo, Bełczowski, Mężyk, Brągiel, Nawrot (KSZO).
Czerwona kartka: Pikuła (58 minuta, faul taktyczny)
Sędziował: Sebastian Wiśniowski (Ryglice).
Hutnicze derby wygrała Stal, a jedyną bramkę w 13 minucie zdobył z rzutu karnego Jakub Kowalski. Podopieczni Rafała Wójcika przez ponad pół godziny, od 58 minuty, grali z przewagą jednego zawodnika, ale nie potrafili tego wykorzystać i nie odwrócili losów spotkania.

Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 2:1 (0:0)
Bramki: Michał Kobiałka 71, Piotr Kuźma 81 - Jakub Mażysz 62.

Cracovia II Kraków - Podhale Nowy Targ 3:2 (2:0)
Bramki: Przemysław Kapek 2, 37, Marcin Budziński 77 - Bartosz Żurek 52, Mateusz Pieńczak 55 (samobójcza)

Unia Tarnów - Avia Świdnik 1:2 (1:1)
Bramki: Patryk Orlik 13 z karnego - Adrian Kajpust 21 (samobójcza), Rafał Dobrzyński 90+1.

Wisłoka Dębica - Wieczysta Kraków 3:1 (0:0)
Bramki: Kamil Rębisz 62, Jakub Smoleń 68, Patryk Boksiński 90+1 - Piotr Bujak 67.

• 18. Czarni Połaniec 12 7 7-21

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]