Gra piłkarska klasa okręgowa - weekend 12-13 września [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELĘ]

W weekend 12-13 września gra świętokrzyska, piłkarska klasa okręgowa. Sprawdź wyniki i tabelę.

Sparta Kazimierza Wielka - Zenit Chmielnik 1:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Wołowski 28 - Marcin Piotrowski 44.
Sparta KW: Pałaszewski — Fakowski, Adamczyk, J. Mocherek (55 Pańtak), Jeleń, Morsztyn, T. Mocherek, D. Mocherek (84 Kądzielski), Kłoda, Kościółek, Wołowski (75 Zając).
Zenit: Mamedow — Kuśmierek, Stępień, Piotrowski, Pawłowski, Markowicz, Płusa, Ślusarczyk, Wesołowski (60 Ozóg), Stawiak, Rogala.

W 28 minucie po zespołowej akcji Sparty, prostopadłe podanie trafiło do napastnika gospodarzy Mateusz Wołowskiego, który strzałem obok bramkarza skierował futbolówkę do siatki.
Tuż przed przerwą Zenit wyrównał. Piłkarze z Chmielnika wykonywali rzut wolny, w polu karnym piłka spadła na nogę Marcina Piotrowskiego, który z kilku metrów pokonał bramkarza Sparty.
- Po zmianie stron dążyliśmy do zdobycia zwycięskiego gola. Wykonywaliśmy sporo stałych fragmentów gry, rzutów wolnych rożnych, ale nic nie chciało wpaść do siatki. Zenit grał z kontry i były to groźne akcje - mówił po meczu Andrzej Sender, trener Sparty Kazimierza Wielka.

Świt Ćmielów - Kamienna Brody 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Dawid Soboń 3, 1:1 Mateusz Dryka 30, 2:1 Konrad Skwarliński 85.
Świt: Dymanowski — Gołasa, Misiura, Czuba, Harabin (73 Zając), Gajewski (27 Dziedzic), Bartłomiej Niedbała (89 Bartosz Niedbała), Dryka, Łukawski, Kijanka, Nowak (60 Skwarliński).
Kamienna: Wielguszewski — Kiljański, Małaczek, Karwacki, Maciejczak, Pożoga, Jagieła Soboń (63 Celary), Dynarek, Dziewięcki, Furtowicz (60 Adamczyk).

Orlęta Kielce - Sparta Dwikozy 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Bartosz Tutaj 21, 2:0 Daniel Gładysz 57, 3:0 Damian Salwa 75.
Orlęta: Cieśliński — Susło, Gołąbek (52 Gładysz), Kwiatek, Tutaj, Trojan, Moskal (85 Kołodziejczyk), Moskal, Węgliński (76 Stramski), Prus (77 Mróz), Bartoszek (69 Salwa).
Sparta: Kuszaj — Majewski (46 Kruk), Markiewicz, Żak (70 Dubiel), Chorab, Lebida, Cieśla, Drożdżal (40 Rosowicz), Lipiec, Warzocha, Śpiewak (80 Kaczor).

- Uważam, że nasza wygrana zasłużona. Martwi jednak nieskuteczność szczególnie w drugiej połowie. Przy stanie 1:0 jeden z piłkarzy Sparty trafił piłką w poprzeczkę - mówił po meczu Tomasz Kołodziejczyk, trener Orląt.

ZDJĘCIA I VIDEO Z MECZU TUTAJ.

Piaskowianka Piaski - Wicher Miedziana Góra 0:1

Piast Stopnica - Bucovia Bukowa 6:3 (5:1)
Bramki: Kamil Niekurzak 4, Adrian Machniak 28, Adrian Jankoski 36, Artur Walasek 40, Wojciech Jędo 45, Łukas zKról 64 dla Piasta.

Stal Kunów - Victoria 2015 Skalbmierz 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Damian Cholewiński 17, 2:0 Jarosław Kaczor 83.

Dobry mecz podopiecznych trenera Mariusza Jałochy i pewna wygrana kunowskiej Stali.

Zryw Zbigniewice - Zorza Tempo Pacanów 4:0 (1:0)
Bramki: Daniel Ferens 17, Grzegorz Dzieciuch 53, 79, Dawid Pacholczak 80.
Zryw: Żurek - Bogdański W. Dyl Ćwiertnia, Kubicki, Piątkowski, Lasota, D. Dyl, G. Dzieciuch, Ferens, M. Dzieciuch oraz D. Pacholczak.

Unia Sędziszów - Klimontowianka PBI Klimontów 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Bartosz Styczeń 68, Tomasz Nartowski 89.

Brawa dla podopiecznych trenera Grzegorza Opary i jego piłkarzy. Wygrali w bardzo dobrym stylu mecz z liderem Klimontowianką. Bramki kibice zobaczyli w drugiej bardzo dobrej połowie tego meczu.

16. Zorza Tempo Pacanów 7 1 4-19
1-2. miejsca - awans do czwartej ligi, 13-16- spadek do klasy A.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani