Gra piłkarska trzecia liga - weekend 10-11 października [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELĘ]

dor
W weekend 10-11 października gra świętokrzyska, piłkarska trzecia liga. Odbędą się mecze z udziałem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Korony II Kielce, ŁKS Probudex Łagów, Siarki Tarnobrzeg i Stali Stalowa Wola. Sprawdź wyniki i tabelę.

Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1:1 (0:1)RELACJA TUTAJ.
Bramki: Dariusz Kamiński 47 z karnego - Szymon Stanisławski 25 z karnego.

Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce 3:0 (2:0)
Bramki: Damian Lepiarz 26, Michał Nawrot 38, 55.
Podhale: Styrczula – Smoleń, Lewiński, Wajsak, Potoniec (65. Gill) – Mizia (57. Tonia), Mianowany (80. Janiczak), Dynarek, Molis, Nawrot (57. Grunt)– Lepiarz (80. Burnat).
Korona II: Sandach 5 – Kośmicki 5, Malec 4, Bujak 4 (67. Płocica 2), R. Turek 4 (74. Kralka nie klas.) – Słabosz 6, Cukrowski 4, Strzeboński 3 (60. Majewski 3), Dziubek 4, Więckowski 5 (60. Przybysławski 3) – D. Lisowski (74. Grabarczyk nie klas.).
Żółte kartki: Wajsak, Mizia, Mianowany, Nawrot - Słabosz, D. Lisowski.
- W pierwszej połowie przed utratą bramki graliśmy dobrze, ale pierwsza akcja przeciwnika zakończyła się strzeleniem gola. W pierwszej połowie Podhale przeprowadziło dwie akcje i zdobyło dwie bramki - mówił nam Sławomir Grzesik, trener Korony II.
-Do przerwy graliśmy w miarę dobrze, mimo że przegrywaliśmy, ale dało się zauważyć to, że występujemy w całkiem nowym składzie. Dużo było debiutów, choćby Strzebońskiego, Majewskiego, Płocicy, Kralki, w pierwszym składzie po raz pierwszy grał Radek Turek. Mieliśmy taką a nie inną sytuację kadrową, musieliśmy wziąć bardzo młodych zawodników. Po przewie grało 4 zawodników z rocznika 2004 i było widoczne, że nie trenują ze sobą. Zapłaciliśmy bardzo duże frycowe w trzeciej lidze. Z drużyny z poprzedniego sezonu wystąpili tylko Dziubek i Więckowski. Nasz lider Piotrek Lisowski rozchorował się, Piróg, Sowiński, Prętnik, Długosz są w kadrze pierwszej drużyny, a Kaczmarski jest na kadrze - dodał trener Sławomir Grzesik.
Dodajmy, że w zespole Podhala od 65 minuty grał Anglik Johnny Spike Gill, były zawodnik Korony.

ŁKS Probudex Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski 4:1 (1:0)
Bramki: Kacper Rogoziński 5, 79, 86, Amarildo 90 - Adrian Nowosadko 57.
ŁKS: Michalski 6 – Ślefarski 7, Czerwiak 7, Kolasa 6 – Krzeszowski 6 (80 Uniat), Rogala 7, Gierczak 6 (80 Borowiak), Mójta 6 – Imiela 6, K. Rogoziński 9 (88 Biesiada), Zaręba 5 (55 Amarildo 3).
Orlęta: Klebaniuk – Kursa, Wiatrak, Sastre, Rycaj - Nowosadko Kobiałka Kot Wojczuk – Banulis (84 Kużma) Idzikowski.
Żółte kartki: Kobiałka, Kursa, Idzikowski.
Sędziował: Michał Mikulski (Lublin).

Mecz z Orlętami Radzyń Podlaski był popisem Kacpra Rogozińskiego, który zaliczył hat-tricka. – Przystępowaliśmy do tego spotkania w roli faworyta i nie zawiedliśmy – powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS Probudex Łagów. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 5 minucie, kiedy Kacper Rogoziński zrobił użytek z prostopadłego podania Adama Imieli. Nawet po wyrównującym golu Orląt w szeregi beniaminka z Łagowa nie wkradł się niepokój, dalej grał swoje. W 79 minucie czołowa postać widowiska przeprowadziła świetną akcję i dała ponowne prowadzenie ŁKS. Na 3:1 Kacper wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem z Radzynia Podlaskiego i spuentował swój wspaniały dzień. Potem prezent od bramkarza gości dostał Brazylijczyk Amarildo i zaliczył swoje trafienie. Szybko, pomysłowo i skutecznie grający podopieczni Pietrzykowskiego zaliczyli kolejne dobre spotkanie i umocnili się w czołówce trzecioligowej tabeli. Trenera ŁKS cieszy też rosnąca forma Kacpra Rogozińskiego, który jest zawodnikiem o sporym potencjale. Musi to tylko potwierdzać trafieniami. Na razie ma w lidze pięć. /JKM/

Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik 2:1 (0:0)
Bramki: Michał Bierzało 55, Arkadiusz Gajewski 88 - Dominik Maluga 51

KS Wiązownica - Stal Stalowa Wola 0:6 (0:4)
Bramki: Piotr Mroziński 15, 16, 60, 63, Michał Fidziukiewicz 20, 37.

Hetman Zamość - Jutrzenka Giebułtów 2:2 (2:1),
Bramki: Rafał Turczyn 24, Rafał Kruczkowski 60 - Krzysztof Kozieł 52, Tomasz Kaczor 68.

Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1 (0:0)
Bramka: Rafał Dusiło 68.

Lewart Lubartów - Podlasie Biała Podlaska 2:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Najda 22, Michał Budzyński 90 z karnego.

Stal Kraśnik - Cracovia II Kraków 0:3 (0:1)
Bramki: Matheus Santos 24, Patryk Zaucha 85, 87.

Wisła Puławy - Sokół Sieniawa 1:1 (0:0)
Bramki: Adrian Paluchowski 69 - Jarosław Lis 60.

21. Hetman Zamość 13 3 10-37

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: