Gra piłkarska trzecia liga - weekend 17-18 października [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELĘ]

dor, DW
W weekend 17-18 października odbędą się mecze w świętokrzyskiej, piłkarskiej trzeciej lidze. Sprawdź wyniki i tabelę.

Korona II Kielce - Hetman Zamość 1:1 (0:1)
Bramki:
Jakub Konstantyn 81 - Norbert Myszka 19.

Korona II: Osobiński 5 - Więckowski 5, Kośmicki 5, Dziubek 5, Cukrowski 5 (85. Kralka)- Turek 5, Prętnik 5 - Górski 4 (55. Przybysławski, 65. Malec 5), Dawid Lisowski 4 (55. Konstantyn 7) - Sowiński 6 - Piróg 5.

- Straciliśmy gola po błędzie w stałym fragmencie gry. Nie możemy podchodzić do meczu tak, jak w pierwszej połowie, czyli tak bojaźliwie. W przerwie porozmawialiśmy sobie trochę na temat naszej postawy i w drugiej połowie wyglądaliśmy lepiej, doprowadziliśmy do remisu. Nie ma się czym usprawiedliwiać, zagraliśmy po prostu słabą pierwszą połowę. Być może byliśmy nieco rozluźnieni wiedząc, że gramy z ostatnią drużyną z tabeli. Wiedzieliśmy jednak, że Hetman jest dość mocny fizycznie i gra ciekawą piłkę, nawet jeśli nie gromadzi punktów - powiedział nam po tym spotkaniu Sławomir Grzesik, trener Korony II Kielce.

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Lewart Lubartów 2:0
Bramki: Jakub Chrzanowski 87 z karnego, Mateusz Mąka 90.

Cracovia II - ŁKS Probudex Łagów 2:0 (0:0)
Bramki: Michał Wiśniewski 59, Vinicius Ferreira Dias 81.
Cracovia II: Wilk – Pieńczak, Jarzynka, Bracik (30 Rząsa), Stachera – Supryn, Ożóg, Vinicius (88 Matheus), Wdowiak, Wiśniewski – Bała (79 Bociek).
ŁKS: Michalski 6 – Czerwiak 5 (63 F. Rogoziński), Ślefarski 6, Kolasa 6 – Krzeszowski 6, Uniat 5 (70 Buczek), Gierczak 5, Mójta 6 – Imiela 6, Zaręba 5 (58 Amarildo), K. Rogoziński 5 (70 Biesiada).
Żółte kartki: F. Rogoziński, Gierczak, P. Wilk (z ławki).
Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce).
Widzów: Mecz bez kibiców.

Pierwszy raz w historii ŁKS Probudex Łagów rozegrał mecz o punkty przy sztucznym oświetleniu. Na obiekcie Prądniczanki obie drużyny stworzyły bardzo ciekawe widowisko. – Mógłbym powiedzieć, że to był interesujący, taki piłkarski mecz, z jakością. Obie drużyny przeprowadzały dobre akcje i bramkarze mieli sporo do roboty – przyznaje Ireneusz Pietrzykowski, trener beniaminka z Łagowa. Piotr Giza, opiekun Cracovii II mógł skorzystać z 24-letniego Mateusza Wdowiaka, który w tym sezonie wystąpił nawet w meczu eliminacji Ligi Europy pierwszej drużyny Pasów w Malmoe. Wdowiak zrobił różnicę i miał udział przy obu golach zespołu Gizy. – Przy pierwszym ograł naszych trzech piłkarzy i wyłożył koledze piłkę. W drugim kontra gospodarzy zaczęła się od naszej straty w środku pola – przyznaje Pietrzykowski. Wdowiak rozegrał w ekstraklasie 133 mecze i zdobył 8 goli. Widać to było na tle ŁKS Probudex Łagów, ale na pewno nie można było wstydzić się postawy przyjezdnych.

Avia Świdnik - Wisła Sandomierz 2:2 (1:0)
Bramki: Wojciech Białek 17, Damian Szpak 70 - Mirosław Kmiotek 50 z karnego, Kamil Bełczowski 65.

Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg 3:2 (0:2)
Bramki: Kamil Kocoł 56, 71, 89 z karnego - Arkadiusz Gajewski 33, Kamil Kargulewicz 45.

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik 2:0 (2:0)
Bramki: Michał Fidziukiewicz 6, 20.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica (1:0)
Bramki: Kamil Bała 45, Dawid Olejarka 57 - Łukasz Siedlik 80.

Jutrzenka Giebułtów - Chełmianka Chełm 0:1 (0:1)
Bramka: Paweł Myśliwiecki 36

Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ, niedziela, godz. 14

Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Puławy 0:4 (0:2)
Bramki: Adrian Paluchowski 42, 45, Emil Drozdowicz 58, Tomasz Zając 74.

21. Hetman Zamość 14 4 11-38

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: