Grała piłkarska czwarta liga - weekend 15-16 sierpnia [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELE]

dor, PW, JKM
W weekend 15-16 sierpnia odbędą się mecze w świętokrzyskiej, piłkarskiej czwartej lidze. Sprawdź wyniki i tabelę.

Wierna Małogoszcz - GKS Rudki 2:1 (1:1)
Bramki: Piotr Pawłowski 34, Jakub Jaśkiewicz 68 - Bartosz Wiecha 45.
Wierna: Spurek - Bednarski, Pawłowski, Bała (46. Sielecki), Szymkiewicz - Kraus (70. Szczepańczyk), Grzyb, Czarnecki, Rogula - Fryc, Jaśkiewicz.
GKS: Rafalski – Nawrot (65. Kita), Stefański Ż, Szymoniak, Broniś, Maniara (75. R. Dawidowicz), B. Wiecha (57. Skrzypek), Hajduk Ż CzK 90 min., Jedlikowski, Stachura, Sito (57. D. Kowalski).

Rezultat spotkania w 34. minucie otworzył Piotr Pawłowski. Doświadczony pomocnik pokonał Dawida Rafalskiego i było 1:0 dla gospodarzy. Do remisu, jeszcze przed przerwą doprowadził Bartosz Wiecha.
Wychowanek GKS-u Rudki, który mecz rozpoczął w wyjściowej 11, wykorzystał dobre dośrodkowanie z lewej strony w wykonaniu Tomasza Bronisia. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Jakub Jaśkiewicz i to trafienie jak się później okazało było ostatnim w sobotniej potyczce.
– Jestem przekonany, iż bardziej sprawiedliwym wynikiem, na pewno byłby podział punktów - mówił trener GKS Paweł Jaworek dla klubowego Fanpage'a. Szkoda, że straciliśmy drugiego gola właśnie w takich okolicznościach. Prawda jest taka, że pretensje możemy mieć tylko i wyłącznie do siebie – zaznaczył trener Jaworek, który po zmianie stron zdecydował się na wprowadzenie na murawę m.in. Karola Skrzypka, Radosława Dawidowicza, a także Krzysztofa Kitę, a zatem jednego z bohaterów spotkania z Alitem u siebie.
W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Sebastian Hajduk, rozgrywający przyjezdnych, otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, przez co musiał opuścić boisko.
-Mecz dość wyrównanym, dużo walki, zaangażowania, ale uważam, że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo - powiedział Paweł Bień, trener Wiernej.

GKS Nowiny - Orlicz Suchedniów 5:1 (0:0)
Bramki: Wojciech Niebudek 60, Bartłomiej Papka 67, Dominik Szewczyk 70, Jakub Olearczyk 85 i 90+1 - Piotr Solnica 75
GKS: Gugulski - Bujak, Chińcza, Papka (77 Dorowski), Szmalec, Gadomski, Grzela (50 Tomczyk), Olearczyk, Boszczyk (50 Szewczyk), Blicharski, Niebudek
Orlicz: Szram - Kołomański, Czeneszkow (46. Skarbek), Cedro, Boleń, Solnica, Paprocki (70. Piotrowski), M. Tumulec, Świtowski (85. Bator), Supierz (75. Staszewski), Chrzanowski.

Alit Ożarów - Lubrzanka Kajetanów 4:0 (2:0)
Bramki: Kamil Łokieć 20, Kacper Piechniak 26, 60, Filip Stępień 76.

Spartakus Daleszyce - Star Starachowice 1:4 (0:1)
Bramki: Patryk Raczyński 85 - Emil Gołyski 23, Karol Kopeć 60, Mariusz Fabjański 70, Dariusz Anduła 90.
Spartakus: Dutka - Wołowiec (55. Cielibała), Kaleta (80. Hernik), Guz, Ostrowski - Dziubek, Górski (46. Wychowaniec), Jeziorski, Brożyna (60. Raczyński) - Żądło (77. Dziedzic), Maciejski.
Star: Dziułka - Kosztowniak (75. Kidoń), Gębura, Błaszczyk, Śmigielski - Sarwicki (60. Płatek), Nowocień, Gołyski, F. Anduła (55. Hamera), Kopeć (75. Marzec) - Fabjański (88. D. Anduła).
-Popełniliśmy błąd przy pierwszej bramce i mimo że później były okazje do wyrównania, to ich nie wykorzystaliśmy. Po stracie drugiego gola straciliśmy wiarę w to, że możemy uzyskać korzystny wynik. Przeciwnik dobrze nas kontrował. Nie było płynności w grze, była zbyt duża nerwowość w naszych poczynaniach - powiedział Krzysztof Trela, trener Spartakusa.
-Mecz od początku był pod nasza kontrola. Straciliśmy ją na pewien czas w pierwszej połowie, po własnym błędzie. Później prezentowaliśmy się lepiej, bardzo dobrze wyglądaliśmy, jeśli chodzi o aspekty piłkarskie. Stwarzaliśmy dużo sytuacji, jestem bardzo zadowolony z postawy zespołu, jeśli chodzi o sposób budowania akcji. Nasze zwycięstwo jest zasłużone - powiedział Arkadiusz Bilski, trener Staru.

Granat Skarżysko-Kamienna - TS 1946 Nida Pińczów 1:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Bartosiak 47 - Konrad Stępnik 33 (k), Artur Garula 61
Granat: Strzelec - Dudzik, Bednarski, Papros, Głowaczewski, Kędra, Szewczyk (71. Kołodziejczyk), Gurski (88 Wasik), Krzymieński (80 Mojecki), Sot, Bartosiak
Nida: Zyguła - Ciacia, Kempkiewicz, Krzak, Wijas (77 Trojan), Stępnik, Garula, Parlicki (90+2 Zygan), Szafraniec, Madej (49 Koszela), Jagodzki.

Zobacz galerię zdjęć z meczu: Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów

– Każdy debiutujący trener chciałby zacząć kompletem punktów, ale my dziś nie zdobiliśmy nawet jednego. Mocno zmotywowaliśmy się w szatni w przerwie, wyszliśmy naładowani, zdobyliśmy bramkę na 1:1. Była chwila, gdzie było widać naszą przewagę, ale niestety straciliśmy bramkę. Nida po tym golu cofnęła się głęboko i było nam ciężko sforsować jej defensywę. Czy wygrał zespól lepszy? Nida wykorzystała po prostu swoje szanse – skomentował swój pierwszy mecz w roli trenera Marcin Kołodziejczyk.

– Jak w każdym meczu graliśmy o zwycięstwo. Nie było łatwo. Trochę nas Granat zaskoczył po przerwie, ale to było przy braku jednego zawodnika na boisku. Cieszymy się z wygranej, choć dość szczęśliwej – powiedział trener Nidy Artur Jagodziński.

Łysica Bodzentyn - Partyzant Radoszyce 4:1 (1:0)
Bramki: Szymon Michta 13 i 76, Bartłomiej Drabik 48, Piotr Mikos 52 - Przemysław Winckowicz 85 (k)
Łysica: Wróblewski - Drabik, Garbacz, Drożdżał, Suwara (70 Zalewski), Spadło, Wojton (75 Grudzień), Michta, Mikos, Kalista, Uciński
- Mecz, który musieliśmy wygrać, ale wygrana nie przyszła nam łatwo. Rywale bronili się, ciężko było nam sforsować ich defensywę. Moi chłopcy musieli się napracować - powiedział trener Łysicy Piotr Gadecki.

Neptun Końskie - Olimpia Pogoń Staszów 0:2 (0:2)
Bramki: Ernest Rozmysłowski 27, Wojciech Wyrazik 41.

OKS Opatów - Naprzód Jędrzejów 1:1 (0:0)
Bramki: 90+5 - Patryk Kowalczyk 72.

Hetman Włoszczowa - Czarni Połaniec 2:3 (0:0)
Bramki: Tomasz Matuszewski 70, Michał Smolarczyk 71 - Damian Skiba 58, 85, Tomasz Mucha 65.

AKS 1947 Busko-Zdrój - Moravia Morawica 0:3 (0:1)

Bramki: Mateusz Zawadzki 4, Bartłomiej Młynarczyk 61, Maciej Horna 80.

20. Partyzant Radoszyce 5 0 2-21

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: