Grała piłkarska trzecia liga - weekend 15-16 sierpnia [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELE]

dor, MR, JKM
W weekend 15-16 sierpnia odbędą się mecze w piłkarskiej trzeciej lidze. Sprawdź wyniki i tabelę.

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz 0:1 (0:0)

Bramka: Krzysztof Zawiślak 79.

Siarka: Kowal - Kowalik (72. Patryk Wdowiak), Józefiak, Duda, Sulkowski - Rogala, Tabor - Janeczko (72. Paweł Wolski), Mróz, Kargulewicz - Gajewski (79. Dawid Bałdyga).

Wisła: Pietrasik - Kuśmierczyk, Wojcinowicz, Sudy, Siedlecki (86. Diel Spring) - Bełczowski, Tyl, Kołoczek, Piątkowski (79. Bartosz Klockowski), Zawiślak - Mażysz.

W sobotnim meczu grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg przegrała na własnym boisku 0:1 z Wisłą Sandomierz, tracąc gola kilkanaście minut przed końcowym gwizdkiem arbitra.

- Cieszę się, że udało się zdobyć 3 punkty na tak trudnym terenie. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dość słaba, sporo chaosu, ale w miarę upływu czasu zaczęliśmy grać w swoim stylu. Cieszą te punkty, cieszy wygrana.
Mamy naprawdę fajną atmosferę w drużynie, wszystkim zawodnikom się chce i to cieszy, że tworzymy taki zgrany kolektyw.
Trzeba przyznać, że w okresie przygotowawczym trener zrobił wspaniałą robotę i zaangażowanie zawodników w treningach teraz procentuje. Cieszą również trafione transfery, dwa debiuty naszych młodzieżowców. To też pokazuje, że trener wie kogo chce i kto jest w stanie sprostać jego oczekiwaniom. Wielkie brawa dla całej drużyny za serce oddane na murawie i za te ciężkie treningi i pełne zaangażowanie - powiedział Sebastian Wieczorek, prezes Wisły.

Chełmianka Chełm - ŁKS Probudex Łagów 1:1 (0:1)
Bramki: Paweł Myśliwiecki 90+5 - Adam Imiela 38
Chełmianka: Ciołek – Wawryszczuk, Wołos, Kanarek, Brzyski – Kotowicz (80 Skoczylas), Adamski (46 Brzozowski), Bonin (88 Więcaszek), Maliszewski (65 Myśliwiecki) - Prytuliak, Dąbrowski (73 Salewski).
Łagów: Pietras 6 – Wilk 7, Czerwiak 0, Ślefarski 6 – F. Rogoziński 6 (60 Kolasa), Gierczak 6, Uniat 6 (60 Rogala), Krzeszowski 6 – Imiela 7 (71 Borowiak), K. Rogoziński 6 (83 Biesiada), Zaręba 6.
Żółte kartki: Uniat, Pietras, Czerwiak, Gierczak, Kolasa, Wilk, Imiela – Kanarek, Brzozowski, Wawryszczuk.
Czerwona kartka: Czerwiak (Łagów) – 90+4 za faul.
Sędziował: Piotr Burak (Zamość).
Widzów: 250.

Beniaminek z Łagowa rozegrał bardzo dobre spotkanie, stworzył wiele okazji i powinien wygrać. Niestety, w doliczonym czasie po zamieszaniu w polu karnym Paweł Myśliwiecki wepchnął piłkę do bramki Szymona Pietrasa i zabrzmiał końcowy gwizdek arbitra. W Chełmie ŁKS Probudex położył większy nacisk na ofensywę. Przed przerwą prowadzenie przyjezdnym dał Adam Imiela, którego prostopadłym podaniem obsłużył Adrian Uniat. – Mogliśmy strzelić na 2:0, a jak się nei strzela to często się traci – powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS. Kiedy czerwoną kartkę za faul taktyczny zobaczył Szymon Czerwiak wydawało się, że gospodarze nie dadzą rady wyrównać. Jedno dośrodkowanie zostało odbite, po drugim Myśliwiecki wyrównał. – Niedosyt – skwitował krótko Pietrrzykowski, który mógł być dumny z postawy swojej ekipy.

Korona II Kielce – Sokół Sieniawa 1:2 (0:1)
Bramki: Jakub Górski 86 z karnego - Paweł Hass 12, Dominik Pikiel 90+2.

W 48 minucie Kacper Drelich nie wykorzystał karnego – obrona Jakuba Osobińskiego.

Korona II: Osobiński – Więckowski (74 Konstantyn), Pierzchała, Seweryś, Grzelak 3 (46. Ł. Bujak) – Prętnik, P. Lisowski – Górski, Petrović (46 Piróg), D. Lisowski – Firlej (46 Długosz).

Sokół: M. Zając – Grasza, Kapuściński, Drelich, Lis – Mazurek (79 Majda), Purcha, Burka, Jedryas - Hass, King (76 Pikiel).

Żółte kartki: Pierzchała, P. Lisowski – Burka, Hass, Zając.

Czerwona kartka: Kapuściński (Sokół) – 85 minuta.

Sędziował: Paweł Bagan (Kraków)

Sokół prowadzony przez Ryszarda Kuźmę, który kiedyś w Lechu Poznań był asystentem Jose Mari Bakero i Jacka Zielińskiego i pracował też na Słowacji nie zamierzał się w Kielcach bronić. Zespół z Sieniawy ma ciekawych zawodników w formacjach ofensywnych i jeden z nich, Paweł Hass dał mu w 12 minucie prowadzenie. Akcja bramkowa gości zaczęła się od straty Rafała Grzelaka, który wrócił do Korony po trzech latach. Przeciw Sokołowi Grzelak zagrał pierwszą połowę, a w przerwie zastąpił go Łukasz Bujak. Zaraz po zmianie stron Piotr Pierzchała faulował w szesnastce Daquana Kinga i arbiter podyktował rzut karny dla Sokoła. Na szczęście dla kielczan kapitalną interwencją przy uderzeniu Kacpra Drelicha popisał się Jakub Osobiński. Podopieczni Sławomira Grzesika ambitnie dążyli do remisu i doprowadzili do niego z jedenastki podyktowanej za faul Patryka Kapuścińskiego na Wiktorze Długoszu. Pewnym egzekutorem był Jakub Górski, ale grającej z przewagą zawodnika w końcówce nie dość, że nie udało się przechylić szali na swoją korzyść, to jeszcze straciła drugiego gola.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola przełożony.

Hetman Zamość - Wisła Puławy 1:5 (0:2)
Bramki: Mikołaj Grzęda 76 - Włodzimierz Puton 16, Tomasz Zając 39, Emil Drozdowicz 64, Łukasz Kacprzycki 77, Adrian Paluchowski 86.

Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik 1:2 (0:1)
Bramki: Damian Łanucha 51 z karnego - Adam Zawierucha 16, Adrian Popiołek 90+1 z karnego.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Cracovia II Kraków 1:0(0:0)
Bramka: Matofij 75

Lewart Lubartów - KS Wiązownica 4:1(2:0)

Jutrzenka Giebułtów - Orlęta Radzyń Podlaski - przełożony

Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 2:0 (0:0), awansem 8 sierpnia.

21. Hetman Zamość 4 0 2-11

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: