1/57

Gryf Słupsk zremisował 1:1 z rezerwami Arki Gdynia. Wynik ustalono już do przerwy. To był świetny mecz dla kibiców. Gry zagrał w tym spotkaniu z ogromnym

Łukasz Capar

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/57] Następne

Gryf Słupsk zremisował 1:1 z rezerwami Arki Gdynia. Wynik ustalono już do przerwy. To był świetny mecz dla kibiców. Gry zagrał w tym spotkaniu z ogromnym charakterem i determinacją. Gola dla Gryfa w 398 minucie meczu strzelił Piekarski strzałem z rzutu wolnego. Tuż przed przerwą goście doprowadzili jednak do remisu. Pomimo niedosytu i braku trzech punktów gryfici mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Słupszczanie w tym sezonie są niepokonani.