Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Gryf Słupsk zremisował 1:1 z rezerwami Arki Gdynia. Wynik...

Gryf Słupsk zremisował z rezerwami Arki Gdynia 1:1

Gryf Słupsk zremisował 1:1 z rezerwami Arki Gdynia. Wynik ustalono już do przerwy. To był świetny mecz dla kibiców. Gry zagrał w tym spotkaniu z ogromnym charakterem i determinacją. Gola dla Gryfa w 398 minucie meczu strzelił Piekarski strzałem z rzutu wolnego. Tuż przed przerwą goście doprowadzili jednak do remisu. Pomimo niedosytu i braku trzech punktów gryfici mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Słupszczanie w tym sezonie są niepokonani.

Zagłębie - Jagiellonia LIVE! Lider Ekstraklasy nie wygrał nic po 30 marca

Gra RS Active 4. liga świętokrzyska. Korona II pokonała GKS Rudki [WYNIKI, RELACJE]

Gra trzecia liga. Czarni z Avią, KSZO z Wieczystą, Star z Chełmianką [WYNIKI, TABELA]