Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Gryf Słupsk zremisował 1:1 z rezerwami Arki Gdynia. Wynik...

Gryf Słupsk zremisował z rezerwami Arki Gdynia 1:1

Gryf Słupsk zremisował 1:1 z rezerwami Arki Gdynia. Wynik ustalono już do przerwy. To był świetny mecz dla kibiców. Gry zagrał w tym spotkaniu z ogromnym charakterem i determinacją. Gola dla Gryfa w 398 minucie meczu strzelił Piekarski strzałem z rzutu wolnego. Tuż przed przerwą goście doprowadzili jednak do remisu. Pomimo niedosytu i braku trzech punktów gryfici mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Słupszczanie w tym sezonie są niepokonani.

Kolejny reprezentant szczerze o Michale Probierzu. "Trener ma w sobie taką iskrę"

Policjanci z Koszalina zabezpieczyli 50 kg tytoniu bez akcyzy. 63-latek z zarzutami

Polecamy

Buksa może zmienić klub. Znany dziennikarz wskazuje dwa kierunki

Bilety mecz mecz Polska - Turcja. Ile kosztują na ostatni sprawdzian przed Euro 2024?

Bartosz Jaroch: Jeśli strzelamy gola w 91 minucie, to nie mamy prawa już go stracić