• Widać, że Gryf nie wierzy już w końcowy sukces w tym spotkaniu ani w dwumeczu...

• W ostatnich minutach dużo niedokładności w obydwu zespołach.

• Ale szansa Toporkiewicza! Dostał wyśmienite podanie na głowę, uderzył......w boczną siatkę!

• A na trybunach kibice miejscowego Gryfa pozdrawiają swoje zgody.

• I pierwsze roszady w Legii.

• Kolejne dobre dośrodkowanie Toporkiewicza, ale wyjaśnił Choto.

• Kolejna kartka dla gracza Legii, tym razem dla Jędrzejczyka.

• Toporkiewicz z rożnego, defensorzy Legii z kłopotami, ale jednak wyjaśnili tą sytuację.

• I ostatnia zmiana w Gryfie.

• Kiełbowicz faulował w środku pola.

• Dobra wrzutka w pole karne Kołca, Jędrzejczyk na miejscu i wybił piłkę.

• Sprytne rozegranie rzutu wolnego. Kiełbowicz krótko do Novo ten postanowił wrzucać z lewej strony, ale obrońcy Gryfa dobrze interweniowali.

• Skaba wyłapuje dośrodkowanie z lewej strony.

• Gryf stara się strzelić bramkę honorową, ale brakuje dokładności.

• Gryf atakuje, ale bez skutku.

• Za przewinienie na Fidziukiewiczowi.

• Dwie zmiany w Gryfie.

• Rozpoczynamy drugą połowę. Legia przy piłce.

• Legia w pełni zasłużenie prowadzi w Wejherowie. Wszystko wskazuję na to, że ten dwumecz wyjaśnić się może już na boisku trzecioligowca. Wracamy za ok. 15 minut.

• I mamy koniec pierwszej części gry.

• Świetna akcja Michała Żyro który wyszedł sam na sam z Ferrą i od słupka umieścił piłkę w bramce.

• MICHAŁ ŻYRO!!

• Novo zatrzymany na prawym skrzydle.

• Gryf dobity, a dobija ich przed przerwą... Blanco po dobrym podaniu partnerów z drużyny.

• ISMAEL BLANCO!

• Świetnie dograli piłkę Michałowi któremu nie pozostało nic innego jak strzelenie bramki.

• MICHAŁ ŻYRO!!!

• Od kilkunastu minut Gryf nie zagroził bramce Skaby.

• Kolejny strzał Żyro zablokowany....

• Spokojnie rozgrywają piłkę legioniści na własnej połowie.

• Zablokowane uderzenie Żyro.

• Żyro dograł bardzo dobrze piłkę do Blanco który z bliskiej odległości minimalnie się pomylił.

• Świetne podanie Radovicia do Novo który kropnął, ale świetną paradą popisał się Ferra!

• Gicewicz z lewej strony dośrodkowywał piłkę, ale Skaba bez żadnego problemu wyłapał tą piłkę.

• Wrzutka Felisiaka z rzutu wolnego, ale znowu bez większego zagrożenia.

• Znowu piłkarze Legii szukali w polu karnym Blanco i znowu zagrali do niego za mocno futbolówkę.

• Żółta kartka dla Daniela Łukasika.

• Kiełbowicz z rzutu rożnego, zamieszanie pod bramką Gryfa, ale nie było tam nikogo z zespołu Legii.

• Ależ bomba Novo! Prosto w golkipera Gryfa....

• Fedziukiewicz ograł dwóch graczy Legii i następnie wrzucał piłkę z prawej strony, ale Skaba po raz kolejny na posterunku.

• Bardzo niedokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego Felisiaka.

• Wydaję się, że Legia ma lekką przewagę, ale piłkarze ze stolicy muszą uważać na groźne kontry Gryfa.

• Cios za cios! Najpierw świetna okazja dla Gryfa i piłka posłana minimalnie obok bramki Skaby, a następnie Blanco znalazł się w dogodnej sytuacji, ale Ferra znowu okazał się lepszy!

• Łukasik szukał dalekim podaniem Blanco, ale piłka była dogrywana za mocno i do piłki bliżej miał golkiper Gryfa.

• I mamy pierwszą dobrą interwencję bramkarza Gryfu, Wiesław Ferra pewnie wyłapał górną futbolówkę.

• No i pierwsze uderzenie warszawskiej drużyny = Blanco kropnął z dystansu, ale niedokładnie.

• Legia na początku meczu postanowiła konstruować akcje w środku pola, a gracze Gryfu zaczęli agresywnie i kilka razy sfaulowali już graczy ze stolicy.

• Rozpoczynamy wielkie święto w Wejherowie. Mecz rozpoczyna Gryf.

• Czy trzecioligowiec postawi wysokie progi Legii? Przekonamy się już za ok. 90 minut!

• Piłkarze wychodzą już na murawę.

• Widzów oglądających to spotkanie jest jednak na pewno więcej, na oko może ich być nawet 1400. Zapaleni fani żeby obejrzeć ten pojedynek zajęli nawet okoliczne... drzewa i płoty.

• Włodarze Gryfa przewidują, że na trybunach w Wejherowie zasiądzie ok. 1000 kibiców.

• Witam serdecznie na relacji live z meczu Ćwierćfinałowego Pucharu Polski gdzie trzecioligowiec z Wejherowa zmierzy się z ekstraklasową Legią Warszawa. Mecz rozpocznie się za kilkanaście minut.