Grzegorz Niciński, trener Arki Gdynia: Szanujemy ten punkt

Szymon Szadurski, KMZaktualizowano
Przemyslaw Swiderski
Arka Gdynia zremisowała 1:1 na swoim boisku z Zagłębiem Lubin. Gdynianie przedłużyli do trzynastu serię meczów bez porażki w Gdyni, ale mogą czuć lekki niedosyt, bo byli blisko wygranej.

W pierwszej połowie gra była wyrównana, a Zagłębie wyszło na prowadzenie po samobójczej bramce Michała Marcjanika. Po przerwie to Arka sprawiała znacznie lepsze wrażenie i stworzyła sobie sporo dogodnych sytuacji. Mimo to, Grzegorz Niciński jest zadowolony ze zdobytego punktu. - Szanujemy ten punkt, bo graliśmy z topową drużyną, która niedawno występowała w europejskich pucharach. Pierwsza połowa pokazała jakość Zagłębia. My graliśmy niedokładnie. Piłka wracała do piłkarzy z Lubina, którzy realizowali swoje akcje. W drugiej połowie wyszliśmy z celem odrobienia straty, udało się i poszliśmy za ciosem - mówi trener Arki.

Wyrównanie żółto-niebieskim dał kapitalnym strzałem z woleja kapitan Miroslav Bożok. - Bramka dodała nam skrzydeł. 10 tysięcy kibiców, które przyszło na mecz, na pewno było zadowolone z atmosfery i gry - kontynuuje Niciński.

Gdynianie znakomicie rozpoczęli sezon. Po siedmiu kolejkach mają na swoim koncie 4 zwycięstwa, remis i 2 porażki. Teraz czekają ich 2 tygodnie przerwy, spowodowane meczami reprezentacji. - Cieszy nas seria meczów bez porażki. Teraz jest przerwa na reprezentację i musimy dalej ciężko pracować, bo kolejne spotkania także będą dla nas bardzo trudne - kończy szkoleniowiec żółto-niebieskich.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Materiał oryginalny: Grzegorz Niciński, trener Arki Gdynia: Szanujemy ten punkt - Dziennik Bałtycki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.