Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Sporych emocji dostarczyło derbowe spotkanie Gwardii...

Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1:1 [ZDJĘCIA]

Sporych emocji dostarczyło derbowe spotkanie Gwardii Koszalin i Kotwicy Kołobrzeg. Pojedynek zakończył się remisem 1:1.

Już w 1. minucie prowadzenie Gwardii dał Michał Szubert. Po chwili bliski doprowadzenia do remisu był Michał Ciarkowski, lecz udanie interweniował Adrian Hartleb. W 33. minucie na bramkę gości groźnie strzelał Paweł Bednarski, jednak futbolówka obiła dwa słupki i defensorzy Kotwicy zażegnali niebezpieczeństwo we własnym polu karnym.

W końcówce tej części kołobrzeżanie dwukrotnie zagrozili poważnie bramce Gwardii, jednak bramkarz gospodarzy spisywał się tego dnia niemal bezbłędnie.

Druga połowa rozpoczęła się po myśli gości. Już w 48. minucie do remisu doprowadził Piotr Wojtasiak. Gwardziści próbowali natychmiast odpowiedzieć, a swoje szanse mieli Paweł Bednarski i Dominik Drzewiecki.

Kotwica dłużej utrzymywała się przy piłce i często gościła w polu karnym gospodarzy, lecz nie przełożyło się to na klarowne okazje do strzelenia gola.

W końcówce spotkania losy meczu na swoją korzyść mogli przechylić koszalinianie, jednak w poprzeczkę trafił Krystian Przyborowski.

Mecz żużlowy w Tarnowie został odwołany!