Hattrick Radosława Majewskiego, czyste konto Kuszczaka

Tomasz Górski
W 33. kolejce angielskiej Championship (odpowiednik polskiej 1. ligi) Nottingham Forrest rozgromił 6:1 Huddersfield. Z kolei Brighton z Tomaszem Kuszczakiem w składzie wygrał w Cardiff 2:0.

Liga niemiecka: Kara Lewandowskiego nie została zmniejszona

Zawodnicy Nottingham stracili prowadzenie w 10. minucie po bramce Jamesa Vaughana. Jedenaście minut później do remisu doprowadzil Radosław Majewski. W 24 minucie było już 2:1. Na listę strzelców wpisał się Elliot Ward. W 37. i 43. dwie bramki dołożył Radosław Majewski. Po przerwie strzelili jeszcze Henri Lansbury i Darius Henderson. Dla polskiego pomocnika były to... premierowe gole w lidze.

Natomiast Brighton pokonał Cardiff 2:0 po golach Andrei Orlandiego i Ulloi.
Drużyna Kuszczaka w 32 spotkaniach zdobył 49 punktów.