Mecz Hiszpania - Maroko ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Hiszpania - Maroko ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

MŚ 2018, Grupa B
2018-06-25 20:00

Hiszpania

2

Maroko

2

• Koniec meczu! Hiszpania remisuje z Marokiem (2:2) i z pierwszego miejsca awansuje do fazy grupowej!

Z kolei Iran podzielił się punktem z Iranem (1:1).

Zatem pary są następujące: Urugwaj - Portugalia (30 czerwca) i dzień później Hiszpania - Rosja.

• Faycal Fajr skosił Marco Asensio jak trawę na wiosnę. Bez konsekwencji kartkowej.

• Żółta kartka dla Achrafa Hakimiego za dyskusje.

Z kolei na murawę "kibice" rzucają butelki.

Iran wyrównuje w doliczonym czasie gry!.

• GOL ZALICZONY! IAGO ASPAS WYRÓWNAŁ!!!

• Iago Aspas kieruje piłkę piętką do siatki marokańskiej bramki! Sędzia gola nie uznaje ze względu na pozycję.

Chociaż jest weryfikacja VAR

• Za mocna centra i do nikogo Rodrigo. Jednak po interwencji Aziza Bouhaddouza jest korner.

• Żółta kartka dla Munira Mohamanda za grę na czas.

• Ole! Ole! Ole!

- śpiewają marokańscy kibice.

• Pierwsza okazja Hiszpanów in minus. Iago Aspas zbiegł na bliższy słupek, ale jego strzał z 7 metrów mija bramkę rywala w bezpiecznej odległości.

• Z kolei selekcjoner Maroka wzmacnia defensywę. Aziz Bouhaddouz wchodzi za Hakima Ziyecha.

• Rodrigo wchodzi za Davida Silvę. Na trzech napastników będą grać Hiszpanie.

• Marokańczycy ofiarnie wybijają piłkę z własnej "szesnastki" po centrze Jordiego Alby.

• Ależ wyskokiem dosiężnym popisał się rezerwowy napastnik! Skoczył o głowę wyżej od Sergio Ramosa i mocnym uderzeniem w prawe okienko wpisał się na listę strzelców!

• GOL DLA MAROKA! YOUSSEF EL-NESYRI!!!

• Hakim Ziyech domaga się rzutu karnego po zagraniu ręką Gerarda Pique! Marokańczyk domagał się rzutu karnego, ale jest korner!

• Ironicznie skwitowali ten strzał Sergio Raomsa kibice. Posłał piłkę w trybuny. Jeden z kibiców z trudem ją złapał.

• A teraz Hakim Ziyech wywalczył rzut wolny na prawej stronie. Anemiczna wrzutka pada łupem Sergio Ramosa.

• Strata Hiszpanów zapoczątkowała kontrę rywala. Dalekie zagranie do Youssefa El-Nesyriego było skazane na porażkę.

• ... i Marco Asensio zastępuje Thiago Alcantarę.

• Podwójna zmiana w ekipie Hiszpanii. Iago Aspas zmienia Diego Costę..

• Youssef En-Nesyri na murawie. W stronę ławki udał się Noureddine Amrabat.

• Andres Iniesta w roli lewoskrzydłowego zagrywa do... nikogo w pole karne.

• Zupełnie nieudany strzał Thiago Alcantary z 17. metra. Postraszył kibiców siedzących w najwyższych rzędach trybuny. za bramką.

• Ajjj. Davidowi Silvie odskoczyła piłka w polu karnym Marokańczyków gdy składał się do strzału. Munir Mohamand chwyta ją bez problemu.

• Faycal Fajr zmienia Younesa Belhandę.

• Pique wyskoczył najwyżej do wrzutki Isco i uderza głową tuż obok lewego słupka!

• Romain Saiss wybija piłkę z linii bramowej po główce Isco! "Tylko" rzut rożny dla Hiszpanii

• Zbyt nisko zagrał Isco. Marokańczycy wybijają na uwolnienie.

• W odpowiedzi strzał Thiago zza pola karnego bardzo nieudany. Do piłki dopadł jednak Andres Iniesta, który został powalony tuż przy linii bocznej "szesnastki".

• Zakotłowało się w polu karnym Hiszpanów. Nabil Dirar nie poradził sobie z Sergio Ramosem, zresztą powalił go murawę.

• Maroko było bliskie prowadzenia! Kapitalne uderzenie zza pola karnego Noureddine'a Amrabata obija poprzeczkę!

• Wracamy jednak do Kaliningradu. Dośrodkowanie Daniela Carvajala zblokował w ostatniej chwili Achraf Hakimi. Korner nie przynosi zagrożenia.

• 53. minuta. A w drugim meczu Portugalia dalej prowadzi z Iranem, chociaż Cristiano Ronaldo nie wykorzystał rzutu karnego!

• Dobrze zapowiadała się kontra Hiszpanów. Isco zwlekał ze strzałem z 18. metra i stracił piłkę.

• Kapitalna interwencja Davida de Gei ratuje La Roję przed utratą drugiego gola@ Zdecydowanym wyjściem na 9. metr i piąstkowaniem uprzedził w ostatniej chwili Mbarka Boussoufę!

• Isco na spalonym.

• Prosta strata Hiszpanów blisko pola karnego rywala zapoczątkowała kontrę. Ta została przerwana kilka metrów za linią środkową.

• Od razu Isco wziął na siebie trzech rywali, a mimo to podaje w pole karne do wbiegającego Andresa Iniesty. Ten nie zdołał opanować podania.

• Druga połowa rozpoczęta przez Marokańczyków.

• +2' Koniec pierwszej połowy. Hiszpania remisuje z Maroko (1:1), a w drugim meczu grupy B Portugalia prowadzi z Iranem.

• +2' DIego Costa na wślizgu chciał skierować piłkę do siatki! Miał 5 metrów, ale nie udała mu się ta sztuka!.

• Tymczasem w 45. minucie gola dla Portugalii zdobył... Ricardo Quaresma. I to mistrzowie Europy są liderem grupy B (przy takich wynikach zagrają z Rosją, Hiszpania zmierzyłaby się z Urugwajem).

• Zdaniem sędziego to Jordi Alba jako ostatni dotknął piłkę, która wyszła poza linię końcową. Munir Mohamand z "piątki".

Dwie minuty doliczone.

• Hakim Ziyech strzela z dalszej odległości wysoko nad bramką Davida de Gei.

• Diego Costa wbiegał w "szesnastkę", oczekując podania Jordiego Alby. Ten od razu podaje do niego z pominięciem drugiej linii. Plan zniweczył dobrze ustawiony Karim Ahmadi.

• Rzut wolny dla Hiszpanów z ok. 28 metrów. dobra centra na dalszy słupek na Gerarda Pique, lecz ten był skutecznie przyblokowany przez marokańskich stoperów.

• Niepilnowany Sergio Busquets znalazł się w idealnej pozycji do oddania strzału głową. Piłka raczej go nabiła w tę część ciała, po czym poszybowała wysoko nad bramką Marokańczyków.

• Przewinienie Thiago Alcantary w polu karnym rywala. W ostatniej chwili uprzedził to Manuel Da Costa, przecinając podanie Andresa Iniesty.

• Piłka jak po sznurku idzie od nogi do nogi Hiszpana. Miękkie zagrania Sergio Busquetsa przecina Achraf Hakimi. Korner dla La Roja.

Pewny chwyt Munira Mohamanda.

• To raczej nie jest turniej Davida de Gei

• Bardzo słabe rozegranie rzutu wolnego przez Isco. Piłka wrzucona z ok. 30. metra ledwie doleciała do linii pola karnego.

• Hurtowo idą kartki dla Marokańczyków. Mbark Boussoufa upomniany za dyskusje.

• Teraz dla Manuela Da Costy za brzydki faul na Isco.

• Sergio Ramos, który ucierpiał w starciu z Marokańczykiem, nie podnosi się z murawy. Konieczna jest pomoc medyczna.

• Żółta kartka dla Noureddine'a Amrabata.

• Ajjj. Diego Costa dopada do świetnej piłki na 13. metrze zagranej przez Jordiego Albę. Nieczysto trafia w piłkę.

• Ależ "setka" Khalida Boutaiba! Urwał się Sergio Ramosowi i znalazł się oko w oko z Davidem de Geą. Tym razem trafił wprost w bramkarza!!

• Zblokowany strzał Andresa Iniesty wychodzi poza linię końcową. Do centry z lewego narożnika wyskoczył Gerard Pique, którego anemiczna główka - po koźle - nie mogła podnieść ciśnienia Munirowi Mohamandowi.

• Żółta kartka dla Karima Ahmadiego za faul na Sergio Busquetsie. Ciekawa interpretacja sędziego - mamy cały czas w pamięci "kosę" Gerarda Pique.

• Ależ poklepali teraz Isco z Andresem Iniestą. Pierwszy z wymienionych wypuścił prostopadłym podaniem kolegę w pole karne, który po ograniu 2-3 rywali podaje na 5. metr z powrotem do Isco. Ten spokojnie przyjął piłkę, po czym posłał ją pod "ladę"!

• ISCO DOPROWADZA DO REMISU!!!

• Andres Iniesta strzela z dystansu wysoko nad poprzeczką. Jest wyraźnie niepocieszony.

• Szok i niedowierzanie w sektorach zajmowanych przez hiszpańskich kibiców, w Marokańczyków - trwa fiesta!

• Fatalny w skutkach błąd środkowych obrońców na 35. metrze. Żaden z nich nie ruszył do piłki wycofanej przez Andresa Iniestę i sam na sam z Davidem de Geą pognał Khalid Boutaib, który uderza nie do obrony!

• GOL DLA MAROKA! KHALID BOUTAIB!!!

• David Silva pada w narożniku "szesnastki" po starciu bark w bark z Achrafem Hakimim, blisko linii końcowej. Nie ma mowy o rzucie karnym, a od bramki wybija Munir Mohamand.

• Miękko w pole karne zagrywa teraz David Silva. Andresie Inieście brakowało kilku centymetrów, by "zgasić" piłkę na 12. metrze.

• Jordi Alba w swoim stylu podłączył się do akcji ofensywnej. Poradził sobie z nim Manuel Da Costa, który odciął rywala od podania, pozwalając piłce wyjść poza linię końcową.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Nabil Dirar, który został skoszony równo z trawą przez Gerarda Pique. Marokańczycy domagają się kartki dla stopera Barcelony, ale bezskutecznie.

• Daleka wrzutka na dalszy słupek do Sergio Ramosa. Ten jednak skacze niżej od Manuela Da Costy.

• Nie wyszło lewą, to teraz zaatakowali prawą stroną. Daniel Carvajal został zablokowany przez Achrafa Hakimiego, ale zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Teraz zaatakowali lewą flanką Hiszpanie. David Silva chciał fałszem zagrać na 5. metr do Diego Costy. Zabrakło troszkę precyzji, bowiem posłał piłkę za blisko bramki - chwyta ją Munir Mohamad.

• Achraf Hakimi w roli lewoskrzydłowego centruje w pole karne, ale bardzo niedokładnie. Piłka poszybowała wysoko za bramką i linię końcową. David de Gea z "piątki".

• Gwizdek sędziego i La Roja zaczyna spotkanie!

• "Jedenastki" Maroka i Hiszpanii są już na murawie. Czas więc na hymny obu państw.

• Piłkarz obu zespołów wychodzą już na boisko. Za moment przywitanie, hymny i zaczynamy.

• Równolegle będzie trwać spotkanie Portugalii z Iranem. Wydarzenia z tego meczu będą pojawiać się w tej relacji.

• To spotkanie odbędzie się w Kaliningradzie.

• Maroko na inaugurację pechowo przegrało z Iranem 0:1 tracąc gola w ostatniej minucie doliczonego czasu gry po samobójczym strzale Aziza Bouhaddouza. W drugim spotkaniu Marokańczycy również 0:1 ulegli Portugalii, dla której gola zaraz na początku gry zdobył Cristiano Ronaldo. Maroko po dwóch meczach ma 0 pkt i straciło już szansę na wyjście z grupy, Mecz z Hiszpanią będzie dla piłkarzy tego kraju pożegnaniem z MŚ w Rosji.

• Hiszpanie mają na koncie 4 pkt. W pierwszym meczu w MŚ w Rosji zremisowali z Portugalią 3:3. Dwie bramki strzelił dla nich Diego Costa, a trzecią dorzucił Nacho. W drugim spotkaniu Hiszpania pokonała Iran 1:0, a na listę strzelców znów wpisał się Costa. Hiszpanie powinni awansować do 1/8 finału. Wyjście z grupy da im każde zwycięstwo i remis. Awansują nawet w przypadku porażki pod warunkiem, że mecz Iranu z Portugalią wygrają Portugalczycy, albo gdy Iran wygra z Portugalią wyżej niż oni przegrają z Marokiem.

• Witamy! Dzisiaj "La Furia Roja" musi przypieczętować awans do 1/8 finału, ale i zagrać lepiej niż przeciwko Iranowi. Dla dzisiejszego rywala spotkanie będzie tylko o honor. Zapraszamy na relację na żywo.

red, Jacek Sroka

Hiszpania - Maroko LIVE! Liczą na grad goli

Hiszpania - Maroko LIVE! Liczą na grad goli ©Bartek Syta

Mecz Hiszpania - Maroko ONLINE. "La Furia Roja" musi przypieczętować awans do 1/8 finału, ale i zagrać lepiej niż przeciwko Iranowi. Dla dzisiejszego rywala spotkanie będzie tylko o honor. Relacja LIVE w GOL24 od 20:00.

Mecz Hiszpania - Maroko ONLINE

Hiszpanie mają na koncie 4 pkt. W pierwszym meczu w MŚ w Rosji zremisowali z Portugalią 3:3. Dwie bramki strzelił dla nich Diego Costa, a trzecią dorzucił Nacho. W drugim spotkaniu Hiszpania pokonała Iran 1:0, a na listę strzelców znów wpisał się Costa.
Hiszpanie powinni awansować do 1/8 finału. Wyjście z grupy da im każde zwycięstwo i remis. Awansują nawet w przypadku porażki pod warunkiem, że mecz Iranu z Portugalią wygrają Portugalczycy, albo gdy Iran wygra z Portugalią wyżej niż oni przegrają z Marokiem.

Hiszpanie grają na mundialu pod wodzą Fernando Hierro, który w ostatniej chwili zastąpił Julena Lopoetegui. Hierro nie ma wielkiego wpływu na drużynę, a zwłaszcza panującą w niej atmosferę, ale stara się swoimi decyzjami niczego nie popsuć i ma do dyspozycji wszystkich graczy.

W ekipie Maroka także nie ma żadnych kontuzji. Po dwóch porażkach trener Herve Renard być może da szansę występu kilku młodym graczom, zwłaszcza że bez względu na wynik będzie to dla Maroka ostatni występ w tym turnieju.

Hiszpania i Maroko grały ze sobą w rozgrywkach play off kwalifikacjach do MŚ w Chile. W 1961 roku obydwa spotkania wygrała La Roja zwyciężając 3:2 i 1:0.

MŚ 2018: Kto wygra mecz Hiszpania - Maroko?

Przewidywane składy na mecz Hiszpania - Maroko:

Hiszpania: de Gea - Carvajal, Pique, Ramos, Alba - Koke, Busquets, Iniesta - Asensio, Isco, Costa.

Maroko: Munir - Dirar, Benatia, Costa, Amrabat - Ziyech, Boussoufa, Ahmadi, Belhanda, Harit - Boutaib.

Mecz Hiszpania - Maroko TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport oraz TVP4K. W internecie mecz dostępny w aplikacji mobilnej i na stronie sport.tvp.pl. Komentuje duet Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:00.