Anglia

1

1 2 połowa

1 dogrywka 1 połowap.

• Koniec meczu! Reprezentacja Anglii w dogrywce w ogólnie nie istniała! Holendrom udało się to wykorzystać i to oni zagrają w pierwszym historycznym finale Ligi Narodów! Holandia czy Portugalia? Kto podniesie trofeum? Tego dowiemy się w niedzielę!

• Fatalny postawa angielskiej defensywy co wykorzystują rywale! Memphis Depay wykłada piłkę do Promesa, który dobija ją do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Quincy Promes dobija reprezentację Anglii!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Frankie De Jong zostaje zmieniony przez Kevina Strootmana.

• Harry Kane wygrał pojedynek główkowy w polu karnym rywala, ale przy tym złamał przepisy. Holandia zacznie od rzutu wolnego spod swojej bramki.

• Donny van de Beek zostaje ukarany żółtą kartką.

• Czas na ostatnie 15 minut meczu! Czy Anglia doprowadzi do serii rzutów karnych?

• Gareth Southgate korzysta z prawa do czwartej zmiany w dogrywce. Declan Rice schodzi, a wchodzi Dele Alli.

• Koniec pierwszej połowy dogrywki! Teraz to Holandia jest bliżej finału Ligi Narodów!

• Raheem Sterling przewrócił się w polu karnym rywala, jednak sędzia pokazuje, że Anglik był na spalonym.

• Co w tym meczu robi Memphis Depay? Zawodnik Olympique Lyon z 5 metrów trafia prosto w angielskiego golkipera.

• Memphis Depay przegrał pojedynek sam na sam z Jordanem Pickfordem, który odbił piłkę pod nogi Promesa! Holandia pierwszy raz w tym meczu wychodzi na prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Quincy Promes!

• Memphis Depay znowu próbował swojego szczęścia - tym razem bezpośrednio z rzutu wolnego. Holenderski zawodnik uderzył prosto w bramkarza.

• Niecelne uderzenie głową Memphisa Depay'a.

• Steven Bergwijn opuścił boisko, a zmienił go Davy Propper.

• Rozpoczynamy pierwszą część dogrywki.

• Koniec! Drugiego finalistę Ligi Narodów będzie musiała wyłonić dogrywka!

• Raheem Sterling huknął w stronę bramki! Zabrakło tak niewiele!

• Memphis Depay fatalnie marnuje swoją sytuację! Napastnik Oranje miał idealnie wyłożona piłkę na 7 metrze i nie trafił w światło bramki!

• Harry Kane znowu próbował zaskoczyć bramkarza przeciwników, jednak tym razem pomylił się sporo.

• Sędzia dolicza aż 7 minut! Czy w tym czasie poznamy zwycięzcę, czy będziemy świadkami dogrywki?!

• Sytuacyjne uderzenie Harry'ego Kane'a, ale piłka minimalnie mija bramkę Holandii!

• Nie ma karnego! Gramy dalej!

• Steven Bergwijn uderza z dystansu, jednak trafia w rywala! Holendrzy domagają się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką! Znowu mamy interwencje wozu VAR!

• Nie ma gola! Arbiter po konsultacji anulował gola! Jesse Lingard był na spalonym!

• Sędzia konsultuje całą sytuację z wozem VAR. Czyżby był spalony? Zaraz się przekonamy jaka decyzja zostanie podjęta.

• Znakomicie zagrana prostopadła piłka do skrzydłowego Manchesteru United, który skrzętnie wykorzystuje sytuację sam na sam!

• Matthijs de Ligt znowu udowodnił, że jego błąd z 29 minuty to przypadek! Kapitan Ajaxu teraz w cudowny sposób ratuje swój zespół, ofiarnie rzucając się na piłkę uderzoną przez Harry'ego Kane'a!

• Jak to nie wpadło! Donny van de Beek miał piłkę na 5 metrze, ale przeniósł piłkę nad bramką!

• Jordan Henderson wchodzi na murawę w miejsce Fabiana Delpha.

• Świetny gol młodego stopera! Wyskoczył zdecydowanie najwyżej w polu karnym i strzałem głową nie pozostawia złudzeń rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Matthijs de Ligt rekompensuje swój błąd i doprowadza do remisu!

• Quincy Promes uderzył i piłka minimalnie minęła bramkę Pickforda!

• Harry Kane ukarany żółtą kartką.

• Boiska opuszcza również Marten De Roon, a jego miejsce zajmuje Donny Van de Beek.

• Podwójna zmiana w drużynie Holandii. Ryan Babel schodzi, a wchodzi Quincy Promes.

• Georginio Wijnaldum uderza z dystansu, tylko że trafia prosto w bramkarza rywali.

• Jadon Sancho opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się Jesse Lingard.

• Fabian Delph wygrywa pojedynek główkowy w swoim polu karnym i dzięki niemu rywale mają tylko rzut rożny.

• Ależ sytuację teraz zmarnował Memphis Depay! Holender miał przed sobą pustą przestrzeń, wyszedł sam na sam z Pickfordem, ale nie wiadomo dlaczego trafił prosto w niego! Nikt na niego nie napierał! To musi się kończyć golem!

• Co teraz obronił Jasper Cillessen! Jadon Sancho uderzył głową z 3 metrów, ale bramkarz FC Barcelony popisał się niewiarygodnym refleksem!

• Zamieszanie pod bramką Jaspera Cillessena! Holendrzy mają szczęście, że rywalom nie udało się trafić w bramkę!

• Raheem Sterling otrzymał perfekcyjne prostopadłe podanie. Skrzydłowy Manchesteru City wpadł w pole karne, jednak przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Oranje!

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia drugiej części meczu!

• W przerwie mamy zmianę w drużynie Garetha Southgate'a. Marcus Rashford zmieniony przez Harry'ego Kane'a!

• Koniec pierwszej części meczu, po której Anglia prowadzi z Holandią 1:0! Wracamy za po 15-minutowej przerwie!

• Zakotłowało się pod bramką Jordana Pickforda! Oranje mają tylko i wyłącznie rzut rożny, gdyż Depay w ostatniej chwili został zablokowany.

• Denzel Dumfries zostaje ukarany żółtą kartką.

• Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Anglików, zakończony mocnym strzał Fabiana Delpha! Piłka ładuje jednak w rękawicach bramkarza Holandii.

• Młody napastnik Manchesteru United ucierpiał przy ostatniej akcji. Mamy przerwę grze, gdyż jest potrzebna pomoc medyczna.

• Świetna akcja Anglików! Marcus Rashord miał przed sobą tylko Jasper Cillessena, a nagle jak spod ziemi wyskoczył Denzel Dumfries, który ratuje swój zespół!

• Nieprzyjemne uderzenie Ryana Babela i Jordan Pickford z niemałymi problemami odbija piłkę na rzut rożny.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo pewny strzał Marcusa Rashforda!

• Matthijs de Ligt stracił piłkę pod swoją bramką i musiał ratować się faulem! Kapitan Ajaxu zostaje oczywiście ukarany żółtą kartką!

• Ależ błąd defensora Holandii! Rzut karny dla Anglii!

• Czy dzisiejsza ekipa Oranje zdoła dogonić legendę swoich poprzedników z lat 90?

• Ryan Babel dograł w pole karne, ale tam Harry Maguire skutecznie zneutralizował Memphis'a Depay'a.

• Memphis Depay uderza w światło bramki, tylko że Jordan Pickford bardzo dobrze broni strzał zawodnika Lyonu.

• Benjamin Chilwell znakomicie dośrodkował piłkę w pole karne rywala, jednak tam Virgil Van Dijk został sfaulowany przez jednego z Anglików.

• Fatalny podanie Chilwell'a do Sancho. Młody skrzydłowy nie miał szans dopaść do piłki.

• Holendrzy wyszli z akcją ofensywną, ale fatalnie zmarnowali świetną okazję... Ryan Babel podał za plecy i spowolnił akcję swojej drużyny.

• Steven Bergwij oddaje bardzo mocny strzał, jednak trafia prosto w bramkarza rywali.

• Zablokowany strzał Memphisa Depaya! Gdyby piłce udało się dotrzeć do bramki to Pickford miałby dużo problemów!

• Jadon Sancho wpadł w pole karne, dobrze dograł piłkę, ale Raheem Sterling nie sięgnął zagranej futbolówki.

• Anglicy rozpoczęli ten mecz od środka!

• Zawodnicy są już na murawie! Zaraz usłyszymy hymny obu Państw!

• Drugi finalista zostanie wyłoniony z pary Holandia - Anglia. Reprezentacja Oranje po bardzo długim okresie posuchy w końcu wraca do piłkarskiej elity. Czy dzisiaj uda im się pokonać czwartą drużynę globu?

• Dobry wieczór Państwu! Historyczna, pierwsza edycja Ligi Narodów powoli dobiega końca! Dzisiaj poznamy drugiego finalistę, który dołączy do Portugalii! Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!