• Z mojej strony to już wszystko. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje live w naszym serwisie. Damian Wiśniewski.

• Posiadanie piłki 58% do 42% dla Arsenalu
    • Strzały 13 (4) do 12 (6) dla Hull
    • Rzuty rożne 7 do 0 dla Hull
    • Faule 10 do 7 dla Hull
  • To było mimo wszystko zasłużone zwycięstwo Kanonierów. W przeciągu całego spotkania byli oni zespołem lepszym i to wykorzystali, dzięki czemu mogą teraz spokojnie wyczekiwać, co w meczu z Manchesterem United zrobi Everton.

• I mamy koniec spotkania, Arsenal ogrywa Hull 3:0.

• Naprawdę, praktycznie nic nie dzieje się teraz na boisku. Wszyscy wyczekują końcowego gwizdka

• Cztery minuty do drugiej połowy dolicza sędzia.

• Mieliśmy teraz dośrodkowanie w szesnastkę Arsenalu po rzucie rożnym, jednak poradzili sobie londyńscy obrońcy. Teraz przy piłce właśnie goście.

• Fryatt oddał teraz niezły strzał sprzed pola karnego, jednak dobrze w bramce interweniował Szczęsny

• I Sanogo za Podolskiego

• Mamy jeszcze po jednej zmianie w obu zespołach. Koren wchodzi za Boyda

• Niewiele dzieje się teraz na boisku. Kanonierzy spokojnie klepią piłkę i wyczekują już chyba końca spotkania.

• Hull jest zupełnie niewidoczne. Teraz Tygrysy starają się już tylko nie tracić kolejnych goli, nie myślą nawet o strzeleniu bramki honorowej.

• Arsenal załapał teraz trochę luzu i jego grę ogląda się zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Tu mogą paść kolejne bramki.

• Ramsey! Dobry strzał Walijczyka po podaniu Chamberlaina, jednak uderzenie to obronić zdołał Steve Harper

• Mertesacker! Niemiec oddał strzał głową po dośrodkowaniu Cazorli z rzutu wolnego, jednak troszkę się pomylił i nie trafił w bramkę.

• Kolejna zmiana w tym spotkaniu, Oxlade-Chamberlain zmienia Giroud

• Teraz dobrą okazję mogli mieć podopieczni Wengera, jednak w ostatniej chwili pogubił się Cazorla.

• Quinn wchodzi za Jelavicia

• Długo, piekielnie długo piłkę rozgrywają goście. Hull nie ma pomysłu na rozegranie akcji ofensywnej, to raz, dwa to, że nie maja piłki.

• Drugi gol strzelony przed Podolskiego:

• Kolejne ostre starcie, na murawie leży Ramsey

• Ależ błąd Harpera, poprzeczka! Harper zagapił się przy własnej bramce, piłkę przejął Giroud, ale Francuz trafił w poprzeczkę!

• Giroud już gotowy do gry, przy piłce są jednak gospodarze.

• A na boisku leży kontuzjowany Giroud

• Ta druga wrzutka z narożnika boiska była już jednak nieudana. Tymczasem Flamini wchodzi na murawę za Oezila.

• Jelavić oddał strzał głową po dośrodkowaniu z cornera, jednak został zablokowany. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Spokojnie, bardzo spokojnie grają goście. Im już teraz nigdzie się nie spieszy.

• Arsenal wraca do swojej gry, czyli znów oddał inicjatywę przeciwnikowi, samemu czekając na okazje do kontry.

• Znów mieliśmy okres przewagi podopiecznych Steve'a Bruce'a, znów skończył się on stratą kolejnej bramki. Teraz mieliśmy małe zamieszanie w szesnastce Harpera, piłka spadła pod nogi Podolskiego i Niemiec wykorzystał tę szansę

• Gooooooooooooooooooooooool! Podolski po raz drugi!

• Rosenior dośrodkowywał teraz z lewej strony, jednak zrobił to niecelnie.

• Podobnie jak na początku pierwszej połowy, teraz gospodarze również zaczęli bardzo agresywnie, od razu z zamiarem strzelenia gola. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

• Było groźnie! Fryatt stanął przed dobrą okazją do strzelenia gola, jednak uderzył za wysoko

• Spokojny ten początek z obu stron. Wygląda identycznie jak większość pierwszej połowy.

• Fryatt wchodzi za Longa.

• No i właśnie teraz gospodarze wznowili grę.

• Wracamy już powoli na KC Stadium, za chwilkę zaczniemy drugą połowę meczu.

• A oto gole, które do tej pory padły w tym meczu:

• Statystyki pierwszej połowy:

• Strzały 8 (2) do 6 (3) dla Hull
    • Rzuty rożne 2 do 0 dla Hull
    • Faule 6 do 2 dla Hull
  • Piłkarze Hull City grali w trakcie tych pierwszych trzech kwadransów całkiem nieźle, jednak dwa spore błędy przez nich popełnione sprawiają, że teraz są w piekielnie ciężkiej sytuacji. Mało prawdopodobnym jest, żeby Arsenal nie wygrał teraz tego pojedynku.

• I mamy gwizdek arbitra, piłkarze schodzą na przerwę.

• Cztery minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy.

• Szybka kontra, dośrodkowanie Giroud, kapitalne zgranie klatką Ramsey'a i fantastyczny strzał Podolskiego z pierwszej piłki i gol. Gospodarze domagali się wcześniej rzutu wolnego za rzekomy faul na Jelaviciu, jednak przewinienia absolutnie nie było.

• Goooooooooooooooooooooooooooool! Podolski, 2:0 dla Kanonierów!

• Teraz było groźnie! Long oddał strzał głową po dośrodkowaniu z lewej strony, jednak uderzenie to było zbyt lekkie i Szczęsny spokojnie sobie z nim poradził.

• Hull bez pomysłu na grę po stracie gola. Ich taktyka wyczekiwania i kontrowania nie wypaliła, a nie potrafią przejść do ataków pozycyjnych.

• I znów siadło nam tempo tego widowiska. Przy piłce na razie goście.

• Fatalnie jednak ten stały fragment wykonał Ramsey i okazja Kanonierów została zmarnowana.

• Giroud faulowany w groźnej odległości od bramki Hull. To bardzo dobra okazja do gola dla gości

• Teraz George Boyd oddał strzał po dośrodkowaniu z prawej strony, ale zawodnik gospodarzy nie trafił w światło bramki.

• Słupek! Liveromore oddał piekielnie mocny strzał z dystansu, ale trafił tylko w słupek!

• Dobrze wyglądają The Gunners po tym strzelonym przez siebie golu. Wysoko wyszli teraz na rywala i starają się rozgrywać piłkę na jego połowie.

• Słabo, bardzo słabo wyglądał do tej pory Arsenal, ale wystarczyło jedno szybsze zagranie i obrona Hull była zgubiona. W świetnej pozycji strzeleckiej znalazł się Ramsey i Walijczyk nie zmarnował tej okazji.

• Gooooooooooooooooooooooooooool! Ramsey, 1:0 dla Arsenalu!

• Hull gra swoje, nie doprowadzają do jakichkolwiek groźnych akcji pod własną bramką. Arsenal natomiast kompletnie nie wygląda na drużynę walczącą o pierwszą czwórkę

• Brakuje wyższego tempa temu spotkania. Teraz długo na własnej połowie piłkę klepie Hull

• Teraz w jednym ze starć ucierpiał George Boyd

• Teraz strzał głową oddał Jelavić, jednak Chorwat dość mocno się pomylił. Od bramki Szczęsny.

• Long! W całkiem niezłej pozycji strzeleckiej po podaniu Livermore'a znalazł się Shane Long, jednak nie trafił on w bramkę

• Nie jest to na pewno najlepsze widowisko, jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Brakuje okazji bramkowych, za co przede wszystkim ganić trzeba Arsenal. To od niego wymagamy prowadzenia gry i kreowania sytuacji strzeleckich.

• Dośrodkowanie w pole karne Szczęsnego, ale spokojnie interweniuje Polak.

• Nieźle sprzed szesnastki na bramkę uderzył Podolski, jednak odbił piłkę Steve Harper.

• A teraz żółta kartka dla Meylera

• Dobry strzał Jelavicia, jeszcze lepsza interwencja Szczęsnego. Tylko corner dla Hull

• Teraz po starciu z rywalem na chwile boisko opuścić musi Arteta.

• A teraz Jelavić faulowany na połowie rywala przez Mesrtesackera. Niemiec otrzymał za to żółtą kartkę.

• Teraz troszkę dłużej przy piłce są goście, jednak ich akcji brakuje tempa, lepszego rozegrania. Wszystko skończyło się pozycją spaloną.

• Arsenal niemrawy na początku tego meczu. Podopieczni Arsene'a Wengera nie potrafią zawiązać ani jednej akcji ofensywnej.

• I już wracamy do gry. Przy piłce Tygrysy

• Ciekawy obrazek na boisku. Wiatr wrzucił na boisko... bandy reklamowe. Przymusowa przerwa w grze.

• A teraz kontuzjowany na boisku leży Arteta

• Wysoko, agresywnie zaczęli ten mecz piłkarz Hull. Zobaczymy, czy ta taktyka będzie utrzymywać się w dalszej części meczu.

• I już zrobiło się ciekawie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w szesnastkę gości strzał oddał Davis, ale dobrze interweniował Wojtek Szczęsny.

• Sędzia daje znak, mecz rozpoczynają goście!

• Jest ona poświęcona Andy'emy Davidsonowi, byłemu piłkarzowi Hull. Zmarł on 5 kwietnia tego roku

• Przed pierwszym gwizdkiem mamy jeszcze minutę ciszy

• Piłkarze są już na boisku, czekamy na wielkie emocje!

• Angielska ekstraklasa jest już na finiszu i Arsenal nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Ma tylko jedno oczko przewagi nad piątym Evertonem, który swój mecz rozegra wieczorem, a jego rywalem będzie Manchester United.

• Ławka rezerwowych Hull: Jakupovic, Figueroa, Bruce, Koren, Fryatt, Sagbo, Quinn

• Ławka rezerwowych Arsenalu: Fabiański, Jenkinson, Flamini, Kallstrom, Oxlade-Chamberlain, Rosicky, Sanogo

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki, zaraz dorzucimy do nich również ławki rezerwowych.

• Witamy! Już za chwilę rozpoczniemy kolejne spotkanie z angielską Premier League. Teraz na rozkładzie czekają na nas Hull i Arsenal, a na relację live z ich pojedynku zaprasza Damian Wiśniewski.