Hummel 4 liga. Kulisy meczu Moravii Anna-Bud Morawica z GKS Rudki w obiektywie. W końcówce to było "szalone" spotkanie

Dorota Kułaga
Tomasz Wierzbicki/Moravia Anna-Bud
W 2. kolejce Hummel 4 ligi Moravia Anna-Bud Morawica pokonała GKS Rudki 3:2. -W końcówce to był "szalony" mecz - powiedział Maciej Śmiech, trener zwycięskiej drużyny.

Moravia Anna-Bud Morawica - GKS Rudki 3:2 (1:1)
Bramki: Michał Rybus 30 z karnego, Karol Gilewski 55, Maciej Pokora 82 - Sebastian Hajduk 20, Krzysztof Słaby 72.

-W pierwszej połowie Rudki postawiły trudne warunki. W drugiej zmieniliśmy ustawienie i dało to efekty, przez pierwsze dwadzieścia minut po przerwie stworzyliśmy dużo sytuacji. W końcówce mieliśmy "szalony" mecz, na szczęście dla nas rozstrzygnęliśmy go na swoją korzyść - powiedział Maciej Śmiech, trener Moravii Anna-Bud.