Hubert Pawlik, mac, dor
Bramkarz Moravii uratował w ostatnich minutach spotkania remis z liderem ze Starachowic. Jest pewnym punktem zespołu z Morawicy w tym sezonie. Tomasz Wierzbicki
Za nami 11 kolejka Hummel IV ligi. Najbardziej interesujące spotkanie tej rundy, w którym lider, Star Starachowice zremisował z wiceliderem, Moravią Anna-Bud Morawica 1:1 dostarczył sporej dawki emocji. Aż czterech zawodników biorących udział w tym spotkaniu znalazło się w jedenastce kolejki świętokrzyskiej IV ligi.

Hummel IV liga. Jedenastka 11 kolejki. Po dwóch zawodników Staru, Moravii i Wiernej

W niedzielę zakończyła się 11 kolejka Hummel IV ligi. Z tej okazji, jak co tydzień, przedstawiamy jedenastkę tej serii spotkań. W zestawieniu przeważają zawodnicy, którzy byli częścią hitu ostatniego weekendu Star-Moravia. Są jednak również zawodnicy, którzy po raz pierwszy znajdują się w najlepszej "11". Sprawdź galerię.