Huragan Wołomin - ŁKS 0:0. Z pewnością liczyli na więcej

(pas)
Szkoleniowiec łodzian Marcin Pyrdoł zadebiutował w trzeciej lidze
Szkoleniowiec łodzian Marcin Pyrdoł zadebiutował w trzeciej lidze łukasz kasprzak
W swoim pierwszym meczu sezonu 2016/2017 trzecioligowi piłkarze ŁKS zremisowali bezbramkowo w Wołominie z tamtejszym Huraganem. Łodzianie czują spory niedosyt.

Umówmy się, to podopieczni trenera Marcina Pyrdoła byli zdecydowanym faworytem tego starcia.

Działacze ŁKS przekonywali bowiem, że zespół jest znacznie silniejszy, niż miało to miejsce w poprzednim sezonie. Oczywiście trudno cokolwiek przesądzać po zaledwie jednym meczu, jednak ten remis to ostrzeżenie dla ełkaesiaków.

Goście przeważali i byli bliżej zadania decydującego trafienia. W pierwszej połowie spotkania w 40 minucie groźnie główkował Jewhen Radionow, ale bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć. Z kolei, już po zmianie stron, w 82 min golkiper Huragana z najwyższym trudem poradził sobie z uderzeniem Radionowa (po dośrodkowaniu zmiennika Michała Michałka), natomiast w 90+1 min strzelał Damian Nowacki.

To właśnie pozyskany z Sokoła Aleksandrów Michałek pokazał się z najbardziej korzystnej strony.

Takich okazji Huragan nie miał. chociaż niedługo już nikt nie będzie o tym pamiętał.

Swoje kolejne spotkanie o punkt ŁKS rozegra 14 sierpnia (niedziela). O godz. 17 łodzianie rozpoczną wówczas na stadionie przy al. Unii mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Huragan Wołomin - ŁKS 0:0
Żółte kartki: Derejko (Huragan) - Pyciak (ŁKS). Sędziował Grzegorz Kujawa. Widzów: 100.
ŁKS: Kołba - Pyciak, Ślęzak, Cichowlas, Rozmus - Kacela (69, Nowacki), Gamrot (77, Sarafiński), Kocot (89, Bryła), Kopka - Radionow, Kowal (61, Michałek).

Materiał oryginalny: Huragan Wołomin - ŁKS 0:0. Z pewnością liczyli na więcej - Express Ilustrowany