Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Hutnik zajął pierwsze miejsce w krakowskiej klasie...

Hutnik Kraków. Zespół z Suchych Stawów dziewięć razy awansował do wyższej klasy rozgrywkowej [ZDJĘCIA]

1965, II liga – dwa kolejne triumfy

Hutnik zajął pierwsze miejsce w krakowskiej klasie okręgowej. W 26 meczach zdobył 43 punkty (bramki: 72-15). Odniósł 19 zwycięstw, tylko 2-krotnie przegrał i 5 razy zremisował. Najwięcej bramek strzelili: Edward Gajewski 31, Zygmunt Droździok 17 i Stanisław Śmiałek 15. W dodatkowych rozgrywkach o awans do II ligi Hutnik także okazał się najlepszy, zdobywając w 10 meczach 17 punktów (bramki: 38-11), za aż osiem zwycięstw, jeden remis i tylko dwie porażki. Najwięcej goli uzyskali: Gajewski 15 i Droździok 9.

Na zdjęciu: trener hutniczego zespołu Marian Jabłoński

Kolejny reprezentant szczerze o Michale Probierzu. "Trener ma w sobie taką iskrę"

Policjanci z Koszalina zabezpieczyli 50 kg tytoniu bez akcyzy. 63-latek z zarzutami

Polecamy

Buksa może zmienić klub. Znany dziennikarz wskazuje dwa kierunki

Bilety mecz mecz Polska - Turcja. Ile kosztują na ostatni sprawdzian przed Euro 2024?

Bartosz Jaroch: Jeśli strzelamy gola w 91 minucie, to nie mamy prawa już go stracić