II liga: Bytovia Bytów zremisowała ze Skrą Częstochowa 1:1

Jarosław Stencel
Bytovia Bytów
W spotkaniu 29. kolejki drugiej ligi, Bytovia Bytów zremisowała na własnym boisku ze Skrą Częstochowa 1:1 (1:0).

Prowadzenie dla miejscowego zespołu zdobył Karol Czubak w 16. minucie. W drugiej połowie Bytovia kontrolowała sytuację. Mogła nawet podwyższyć wynik, ale Daniel Feruga nie wykorzystał rzutu karnego w 80. minucie (Biegański obronił). Sytuacja się zemściła i wyrównał Daniel Rumin.

Bytovia - Skra Częstochowa 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Karol Czubak (16), 1:1 Daniel Rumin (82)

Bytovia: Maciej Gostomski - Deleu, Adrian Piekarski, Michał Rutkowski, Adrian Bielawski, Michael Ameyaw (89 Mateusz Szela), Paweł Zawistowski (70 Daniel Feruga), Przemysław Lech, Adrian Kwiatkowski, Karol Czubak, Piotr Giel.

Skra: Mikołaj Biegański - Krzysztof Napora, Mariusz Holik, Adam Mesjasz, Radosław Gołębiowski (58 Michał Kieca), Konrad Andrzejczak, Kamil Zalewski, Maciej Kazimierowicz (58 Piotr Nocoń), Adam Olejnik (czerwona kartka 78), Dawid Niedbała (54 Rafał Brusiło), Daniel Rumin (90 Bartosz Olszewski).

W pozostałych meczach: Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1:0 (Mariusz Bucio 50), Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 1:2 (Mateusz Bochnak 74 - Paweł Wojciechowski 22-karny, Marcin Stromecki 75), Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów 0:2 (Patryk Plewka 42, Grzegorz Goncerz 57), Znicz Pruszków - Legionovia 4:0 (Dariusz Zjawiński 2-karny, 67-karny, Bartłomiej Faliszewski 83, Mikołaj Szymański 88), Resovia - Garbarnia Kraków 1:2 (Dawid Kubowicz 25 - Kamil Kuczak 59, Jakub Kowalski 81 -karny), Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań 2:1 (Michał Fidziukiewicz 26, Piotr Mroziński 31 - Paweł Tomczyk 29-karny), GKS Katowice - Górnik Polkowice 1:2 (Maciej Stefa-nowicz 60-karny - Kamil Wacławczyk 22, Michał Bednarski 56).