Wojciech Konończuk
Wigry (na biało-niebiesko) nie przegrały już pięciu kolejnych spotkań
Wigry (na biało-niebiesko) nie przegrały już pięciu kolejnych spotkań Aleksander Knitter
Ależ to były emocje! Do ostatniej minuty doliczonego czasu gry Wigry Suwałki przegrywały 0:1 ze Stalą Rzeszów. Wtedy gola na wagę remisu strzelił Kamil Adamek.

Tym samym Biało-Niebiescy do pięciu przedłużyli passę spotkań bez porażki i utrzymali sześciopunktową przewagę nad rywalami z Rzeszowa.

Początek spotkania należał do gości, a dwukrotnie w dogodnych sytuacjach znalazł się Krystian Pieczara. Doświadczonego napastnika Stali powstrzymał jednak udanymi interwencjami Hieronim Zoch. Potem do głosu doszły Wigry, ale i Cezaremu Sauczkowi zabrakło skuteczności. Do przerwy bez goli.

Wydawało się, że losy potyczki rozstrzygnęły się kwadrans przed końcem, kiedy po faulu Patryka Mularczyka sędzia Marcin Szczerbowicz z Olsztyna podyktował rzut karny dla Stali, wykorzystany przez kapitana Stali Piotra Głowackiego. Wigry jednak walczyły do końca i wyrównały po strzale Adamka, któremu asystował Denis Gojko.

WYNIKI 30 KOLEJKI
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 1:1 (0:0)
. Bramki: 0:1 - Głowacki (75-karny), 1:1 - Adamek (90).
Wigry: Zoch - Orzechowski (81. Dobrotka), Piekarski, Grzelak, Liszka (81. Gierach), Gojko, Kamiński, Babiarz (82. Czułowski), Mularczyk, Sauczek (65. Żebrakowski) , Wełniak (65. Adamek).

Błękitni Stargard - Górnik Polkowice 0:0, Olimpia Elbląg -Pogoń Siedlce 0:0, Skra Częstochowa- Lech II Poznań 0:0, Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków 0:0, Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 2:0, Garbarnia Kraków - GKS Katowice 2:0, Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice 2:2, KKS 1925 Kalisz - Sokół Ostróda 2:0.
Pauzowała: Bytovia Bytów.