II Liga: Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów 0:0 (zdjęcia)

FEN, STEN
W meczu 21. kolejki II ligi, Stal Stalowa Wola zremisowała z Bytovią Bytów 0:0

Od początku sobotniego meczu Stal była czujna, bowiem goście z Bytowa szukali okazji do zdobycia bramki. Po dziesięciu minutach gry inicjatywę przejęli gracze ze Stalowej Woli. Od dwudziestej minuty rywalizacja była wyrównana. Miejscowi i przyjezdni grali asekuracyjnie, by nie popełnić błędu w defensywie. Strzałów z obu stron było bardzo mało. Po przerwie obraz grania nie uległ zmianie. Gospodarze kończyli mecz w „10” , ale tego nie potrafili wykorzystać podopieczni Adriana Stawskiego.

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów 0:0.
Stal: Pietrzkiewicz ż.k., Mroziński, Jarosz, Witasik, Sobotka, Michał Płonka (76 Stelmach), Jopek 2 x ż.k, a w konsekwencji cz.k. w 81 min, Szifer (67 Zmorzyński, Chromiński (67 Ciepiela), Tomasz Płonka ż.k., Fidziukiewicz (88 Śpiewak).

Bytovia: Gostomski, Deleu, K. Bąk, Memić, Liberacki, Bielawski (66 Kwiatkowski), Lech (82 Giel), Zawistowski, Feruga, Ameyaw ż.k. (90 +1 Wolski), Czubak.

W pozostałych spotkania odbytych w ramach 21. kolejki zanotowano następujące rozstrzygnięcia (podajemy wyniki i strzelców goli): Znicz Pruszków- Pogoń Siedlce 2:1 (1:1) Marcin Bochenek (37), Karol Noiszewski (rzut karny - 68) - Kamil Walków (31); ResoviaRzeszów - Gryf Wejherowo 6:0 (3:0) Daniel Świderski (20, 58), Rafał Mikulec (32), Szymon Kaliniec (45), Sebastian Zalepa (62), Karol Twardowski (83); GKS Katowice - Błękitni Stargard 2:2 (2:2) Adrian Błąd (26), Arkadiusz Woźniak (39) - Michał Cywiński (1), Marcin Gawron (33); Elana Toruń - Górnik Łęczna 5:0 (2:0) Filip Kozłowski (19), Matuš Marcin (38), Wojciech Onsorge (rzut karny - 56), Lukáš Hrnčiar (63), Mateusz Stryjewski (73) - mecz był przerwany w 67. minucie na 19 minut z powodu awarii oświetlenia; Górnik Polkowice- Skra Częstochowa 4:1 (1:0) Mariusz Szuszkiewicz (25), Michał Bednarski (63, 64, 80) - Dawid Wolny (rzut karny - 73); Lech II Poznań - Stal Rzeszów 2:1 (0:1) Hubert Sobol (49), Filip Szymczak (rzut karny - 87) - Krystian Pieczara (11); Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo 3:1 (3:1) Błażej Radwanek (3), Kamil Kuczak (16), Bartłomiej Mruk (20) - Mateusz Małek (25); Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 2:2 (1:0) Adam Radwański 18, Marcin Robak 82 - Kamil Wenger 78, Michał Kiełtyka 89.