III liga. Chemik Police - Gwardia Koszalin 0:2 [ZDJĘCIA]

Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Gwardii Koszalin odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo w meczach o ligowe punkty. Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Gwardii Koszalin odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo w meczach o ligowe punkty. Koszaliński zespół ograł na wyjeździe Chemika Police 2:0 (1:0).

Gwardziści objęli prowadzenie po trzydziestu minutach gry. Po zagraniu Adama Grossa, jeden z defensorów Chemika odbił piłkę ręką we własnym polu karnym i arbiter wskazał na jedenasty metr. Z rzutu karnego nie pomylił się Daniel Chyła.

Druga połowa rozpoczęła się po myśli koszalińskiego zespołu. Już trzy minuty po wznowieniu gry, po szybkim wyrzucie piłki z autu przez Jeremiasza Grelę, w pole karne dośrodkował Aleks Hendryk, a głową piłkę do siatki skierował zamykający akcję Gabriel Szygenda.

Chemik Police - Gwardia Koszalin 0:2 (0:1)
Gwardia: Skoczyk - Walaszczyk, Wojciechowski, Maciąg, Pytlewski, Grela (58. Boczek), Chyła, Silski (90. Wróblewski), Hendryk (90. Bać), Szygenda (88. Szukiełowicz), Gross (78. Sulima).