Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Cztery gole Kotwicy w pierwszej połowie rzuciły gości na...

III liga: Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 4:0 [ZDJĘCIA, WIDEO]

III liga: Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 4:0 [ZDJĘCIA]

Cztery gole Kotwicy w pierwszej połowie rzuciły gości na kolana.

W poprzednim sezonie Świt dwukrotnie rozbił Kotwicę po 3:0. W piątkowy wieczór, Biało-niebiescy wzięli srogi rewanż za tamte niepowodzenia.

O losach meczu przesądziła pierwsza połowa, w której kołobrzeżanie dali prawdziwy koncert skuteczności. Wynik otworzył na początku 4. minuty Gracjan Kuśmierek, a w 8. min podwyższył Piotr Wojtasiak.

W 17. min Kotwica wywalczyła rzut karny. Faulowany w szesnastce był Dawid Wolny, a pewnym egzekutorem jedenastki Sebastian Deja. Demolkę gości zakończył ten, który rozpoczął strzelanie w tym meczu, a więc Kuśmierek.

Po zmianie stron widowisko nie było już tak ciekawe. Goście kończyli mecz w dziesiątce, po dwóch żółtych kartkach dla Macieja Wyganowskiego, który wcześniej zmarnował najlepszą okazję dla gości na honorowego gola.

Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 4:0 (4:0)
1:0 Kuśmierek (4.), 2:0 Wojtasiak (8.), 3:0 Deja (18. karny), 4:0 Kuśmierek (27.).

Kotwica: Grejber - Witt, Kieruzel, Słodowy, Gutowski, Peroński, Deja (45. Szymański), Ciarkowski (66. Chyła), Kuśmierek (46. Łyszyk), Wojtasiak, Wolny (64. Gaszka).

Forum Rewitalizacji w Cukrowni Żnin: zdjęcia, wideo. "Chcemy ratować więcej zabytków"