III liga. Pierwsza porażka MKS Ruch w sezonie

ma
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie po dwóch kolejkach ma punkt na koncie
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie po dwóch kolejkach ma punkt na koncie Wojciech Wojtkielewicz
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie przegrał 2:3 wyjazdowy mecz z Unią Skierniewice.

Mecz dla drużyny z województwa podlaskiego rozpoczął się dobrze. W trzeciej minucie Patryk Pasko wyprowadził Ruch na prowadzenie. Niestety trzy kolejne gole zdobyli gospodarze, w tym dwa z rzutów karnych.

– Pretensje mam o drugiego karnego, bo z trenerem Unii zgodziliśmy się, że nie powinno go być – opowiada Dariusz Jurczak, trener MKS Ruch. – Jedynie sędzia był innego zdania.

Przeczytaj także o przegranej KS Wasilków w Elblągu

Gola kontaktowego goście zdobyli w 81 minucie po tym jak Paweł Brokowski wykorzystał także jedenastkę. Od 88 minucie MKSRuch grał z przewagą zawodnika po czerwonej kartce (za drugą żółtą) dla Jarosław Szyca.

– W końcówce stworzyliśmy jeszcze ze trzy dogodne sytuacje bramkowe, ale niestety nic nie wpadło – mówi Jurczak. – W sumie zagraliśmy dobre spotkanie i na punkt na pewno zasłużyliśmy. Nie byliśmy zespołem gorszym.

Przeczytaj także o remisie Olimpii Zambrów w Łowiczu

W środę MKS Ruch podejmie Sokoła Aleksandrów Łódzki, który po dwóch kolejkach ma komplet punktów.

Unia Skierniewice – MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 3:2 (2:1)
Bramki:
0:1 – Patryk Pasko 3, 1:1 – Rafał Parobczyk (21. – karny), 2:1 – Hubert Gutkowski (39), 3:1 – Rafał Parobczyk (64. – karny), 3:2 – Paweł Brokowski (81.–karny)

MKS Ruch: Eryk Niemira – Patryk Pasko, Kamil Stankiewicz, Daniel Samluk, Bartłomiej Gromek (63. Paweł Brokowski), Michał Grochowski (55. Patryk Przemielewski), Mariusz Wierzbowski, Rafał Babul, Eryk Matus, Kacper Skibko, Maciej Radaszkiewicz.