Marcin Ziółkowski
Pilica Białobrzegi (w czerwonych koszulkach) przegrała u siebie z rezerwami ŁKS-u Łódź 1:3.
Pilica Białobrzegi (w czerwonych koszulkach) przegrała u siebie z rezerwami ŁKS-u Łódź 1:3. Facebook Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi
Pilica Białobrzegi przegrała na własnym stadionie z ŁKS-em II Łódź 1:3 (0:2) w meczu 16. kolejki III ligi grupy 1. Zobaczcie zapis transmisji z meczu

Zapis transmisji z meczu Pilica Białobrzegi - ŁKS II Łódź

Pilica Białobrzegi - ŁKS II Łódź 1:3 (0:2)

Bramki: Wojtysiak 90 – Radaszkiewicz 21, Glapka 25, Radwanek 72

Pilica:
Koptas – Żurawski, Stawiarz, Rudnicki, Niedziela (76. Krawczyk), Winiarski, Grober (76. Bućko), Uziębło (62. Kencel), Walasek, Zawadzki, Wojtysiak.

Zawodnicy Pilicy Białobrzegi przystępowali do piątkowego starcia z rezerwami ŁKS-u w dobrych nastrojach po zeszłotygodniowym zwycięstwie w Elblągu. Strzelanie w meczu rozgrywanym w Święto Niepodległości rozpoczęło się w 21 minucie. Maciej Radaszkiewicz oddał mocny, niski strzał z rzutu wolnego, który zaskoczył Wiktora Koptasa. Cztery minuty później było już 2:0 dla gości. Fantastycznie obrońców Pilicy przedryblował autor pierwszego trafienia Radaszkiewicz, a następnie świetnym podaniem uruchomił Grzegorza Glapkę, który z najbliższej odległości trafił do siatki. Do przerwy więcej bramek już nie padło.

W 72 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Pilicy dobrze odnalazł się Błażej Radwanek i strzelił tym samym trzeciego gola dla łodzian. Pilicę było w tym meczu stać jedynie na jedno, honorowe trafienie. W 90 minucie strzał Stawiarza obronił bramkarz ŁKS-u, jednak nie miał szans z dobitką Oskara Wojtysiaka. Pilica Białobrzegi ostatecznie przegrała na własnym boisku z rezerwami pierwszoligowca 1:3. Ostatnie spotkanie w tym roku piłkarze Pilicy zagrają 19 listopada w Skierniewicach z Unią.

• 18. Concordia Elbląg16717-36

W następnej kolejce, 19-20 listopada: Lechia - Broń (niedziela godz. 12), Unia - Pilica (sobota godz. 13).