III liga piłkarska. Ursus odpalił kosztem Olimpii Zambrów

(kw)
Trener Olimpii Artur Woroniecki tym razem nie mógł być zadowolony
Trener Olimpii Artur Woroniecki tym razem nie mógł być zadowolony Wojciech Wojtkielewicz
Jedną z największych niespodzianek szóstej serii gier III ligi była wpadka Olimpii Zambrów, która przegrała w Warszawie z Ursusem 1:2. Bolesnej porażki doznał beniaminek z Wysokiego Mazowieckiego.

W poprzednich meczach zambrowianie nie doznali goryczy porażki, a ich rywale nie zdobyli żadnego punktu. Każda seria jednak się kończy i Ursus odpalił właśnie w meczu z Olimpią.

Do przerwy jednak nic na to nie wskazywało, bo goście prowadzili, po golu Bartosza Zakrzewskiego. Ursus po zmianie stron szybko wyrównał, a w doliczonym czasie zapewnił sobie wygraną. Obie bramki padły w zamieszaniach po stałych fragmentach gry.

Po raz drugi z rzędu pięć goli stracił MKS Ruch Wysokie Mazowieckie, który w potyczce beniaminków uległ Broni Radom aż 1:5. Najbardziej gospodarzom we znaki dał się Emil Więcek, który w pierwszej połowie ustrzelił hat-tricka.

Wyniki 6. kolejki
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów 2:1 (0:1).

Bramki:0:1 - Zakrzewski (5), 1:1 - Dziełak (49), 2:1 - Ciach (90).

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom 1:5 (1:5).
Bramki: 0:1 - Więcek (14), 0:2 - Więcek (30), 1:2 - Zambrowski (34), 1:3 - Paterek (36), 1:4 - Paterek (44), 1:5 - Więcek (45-karny).

Victoria Sulejówek - ŁKS 1926 Łomża 3:1 (1:0).).

Legionovia Legionowo - Huragan Morąg 1:0, MKS Ełk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0, Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:0, Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz 2:0, Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa 2:0.
Mecz: Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska został przełożony.

1. Legionovia 6 15 14:6
2. Sokół Al. Ł. 6 15 11:5
3. Polonia 6 12 10:7
4. Lechia 6 11 9:6
5. Pelikan 6 10 8:7
6. OLIMPIA 6 9 10:6
7. Unia 6 9 6:4