Mecz Inter Mediolan - AC Milan ONLINE. Gdzie oglądać w...

Inter Mediolan

2

AC Milan

2

• Cóż to były za derby! Po emocjonującym meczu mediolańskie kluby dzielą się punktami. Wydaje się, że taki wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy. Dziękujemy za przeżywanie tego spotkania razem z nami i zapraszamy na inne relacje z ligi włoskiej.

• Technologia goal line wykazała bramkę! W 97 minucie Zapata daje remis AC Milanowi, a potem sędzia kończy spotkanie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA MILANU! NIESAMOWITE!

• A Locatelli powinien ujrzeć dwie żółte kartki w jednej akcji. Oszczędził go arbiter.

• Gagliardini również wpisany do notesu.

• Kondogbia ujrzał żółtą kartkę, a Milan ma rzut wolny.

• Pioli kradnie czas i wpuszcza na boisko Biabiany'ego.

• Akcja za akcję! Najpierw kolejny raz dobrze interweniuje Handanović, potem gospodarze mylą się w polu karnym Milanu!

• Ależ przyciskają Rossoneri! Wykorzystują ostatnie siły i nieprawdopodobnie naciskają na Inter!

• Romagnoli sprytnie wykończył akcję z bliska i tu nic jeszcze nie jest pewne!

• GOOOOOOOOL!!!! ROMAGNOLI!

• ...a Calabria Ocamposowi.

• Joao Mario ustępuje miejsca Murillo...

• Deulofeu gra dzisiaj kapitalnie, ale jego koledzy nie dostosowują się poziomem i nie są w stanie wykorzystać świetnych podań Hiszpana.

• Lapadula zmienia kontuzjowanego Sosę.

• Ależ błąd Handanovića! Słoweński bramkarz wypuścił piłkę z rąk i tylko nieuwaga Bakki uchroniła Inter przed stratą gola!

• Zrobił się nam nudny mecz. Milan wymienia piłkę w środkowej strefie.

• Eder za Perisića, żegnanego burzą oklasków.

• Piękne uderzenie Deulofeu i jeszcze lepsza interwencja Handanovića!

• Deulofeu próbował wymusić rzut karny. Sędzia tylko popatrzył z politowaniem.

• Bardzo twardo pozwala dziś grać arbiter, stąd rzadkie przerwy w grze.

• Deulofeu wyłożył piłkę, ale żaden z jego kolegów nie zdołał do niej dopaść.

• Icardi zrewanżował się Perisićowi za podanie przy golu na 2:0. Chorwat nie spodziewał się otrzymania piłki i Donnarumma nie miał problemu z interwencją.

• A jednak Kucka nie pomoże ekipie. W jego miejsce wchodzi Locatelli.

• Perisić! Uciekł młodemu Calabrii, ale oddał znacznie niecelne uderzenie.

• Rozkręcił się w drugiej połowie Kucka, może to on zmieni oblicze meczu?

• Milan spokojnie konstruuje akcje, ale nie ma pomysłu, jak przedostać się do pola karnego.

• Jedziemy!

• Piłkarze już wracają na murawę.

• Futbol bywa okrutny! W pierwszym kwadransie AC Milan nie pozwalał rywalowi na nic. Potem jednak Nerazzuri wypunktowali przeciwnika i mają dobrą zaliczkę przed drugą połową. Finalne 45 minut Derby della Madonnina zapowiada się pasjonująco. Zostańcie z nami!

• Koniec I połowy!

• Kompletnie niewidoczny Icardi wykorzystał prostopadłe podanie Perisića i umieścił piłkę w siatce! Milan miał wyrównać, a tymczasem traci kolejnego gola!

• GOOOOOOOOL! 2:0!

• Milan jest zdeterminowany, by wyrównać jeszcze w pierwszej połowie. Spieszy się podopiecznym Montelli.

• Co za szansa Interu na podwyższenie prowadzenia! Zabrakło centymetrów!

• Candreva zobaczył jeszcze żółtą kartkę za zdjęcie koszulki.

• De Sciglio fatalnie pomylił się w defensywie i Candreva zdołał przelobować Donnarummę! 1:0 dla Interu!

• GOOOOOOOOOOLLL! CANDREVA!

• Wielkie zamieszanie w polu karnym Interu, ostatecznie rzut wolny przyznany Nerazzuri.

• Sosa! Piłkarz przebiegł z piłką pół boiska i próbował przelobować Handanovića! Futbolówka ląduje na górnej siatce bramki.

• Niesamowicie dużo strat notują dzisiaj obie ekipy w środkowej strefie boiska.

• Piękna wrzutka Suso i Medel dobrze wybił piłkę. Do tego jeszcze odgwizdano spalonego.

• Ważna interwencja Zapaty, po której piłka wychodzi na aut.

• Intensywny mecz oglądają kibice na Stadio Giuseppe Meazza, jednak bramkarze nie mają wiele pracy. Akcje kończą się kilkanaście metrów przed bramką.

• Ostra interwencja Perisića, ale sędzia nie używa gwizdka. Rzut rożny dla Milanu nie przynosi rezultatu.

• Donnarumma spokojnie wyłapuje futbolówkę.

• A potem słupek ratuje bramkarza Interu, gospodarze wychodzą z kontrą i defensorzy Milanu szczęśliwie interweniują!

• Niesamowite uderzenie Suso z 30 metrów i piłka odbita przez Handanovića!

• Icardi świetnie się ustawił i wybił dośrodkowanie.

• Deulofeu sfaulowany teraz po bocznej stronie pola karnego i mamy rzut wolny.

• Calabria, który gra swoje pierwsze derby, źle opanował futbolówkę i Milan musi ponownie konstruować akcję.

• Po początkowej przewadze "gości" teraz mecz zdecydowanie się wyrównał. Inter zaczyna dochodzić do głosu.

• Icardi! To mógł być gol! Dobrze zachowała się defensywa Milanu, blokując uderzenie.

• Pierwsza akcja Interu dobrze powstrzymana przez Calabrię.

• ALEŻ SYTUACJA! Milan miał fenomenalną okazję na zdobycie bramki, Rossoneri kilkukrotnie uderzali na bramkę, a wreszcie Bacca fatalnie spudłował!

• Zaczynamy!

• Po ostatniej kolejce Inter spadł w tabeli za lokalnego rywala – kluby z Mediolanu zajmują obecnie 6. i 7. miejsce.

• Co ciekawe, Milan nie wygrał żadnego z ostatnich aż pięciu spotkań derbowych z Interem jako gospodarzem.

• Inter spisuje się w ostatnim czasie bardzo słabo. W ciągu ostatniego miesiąca raz zremisował i 2 razy przegrał. Bilans Milanu w tym okresie wynosi natomiast 2-1-0.

• Mecz, który kiedyś elektryzował każdego kibica, teraz nie ma aż tak dużej rangi. Mimo to, od jego wyniku dużo będzie zależało. Oba kluby muszą regularnie zbierać punkty, by wystąpić w europejskich pucharach.

• Wiele osób może być zdziwionych godziną rozgrywania meczu kolejki. Już tłumaczymy. Wynika ona z faktu, że oba kluby należą teraz do Chińczyków, a w ich kraju jest teraz wieczór, czyli idealna pora do oglądania piłki.

• Dzień dobry! Za niespełna dwie godziny czekają nas wielkie derby Mediolanu. Na to wydarzenie zaprasza Joanna Zalewska.

(krzyk, ML)

Mecz Inter Mediolan - AC Milan ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

W okresie świątecznym na pierwszy plan wysuwają się piłkarskie derby Mediolanu z udziałem dwóch drużyn należących do koncernów z Chin (stąd godzina rozpoczęcia sobotniego meczu - w Europie 12.30, w Azji to wieczorny prime time), czyli Inter Mediolan kontra AC Milan. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Inter Mediolan - AC Milan ONLINE

W sobotnie popołudnie odbędzie się jedno najważniejszych derbowych starć w świecie piłki nożnej. Na Stadio Giuseppe Meazza Inter Mediolan zagra z odwiecznym rywalem – AC Milan. Ich jesienny mecz zakończył się remisem 2:2 i był jednym z najlepszych w obecnym sezonie.
Czołową postacią Interu jest napastnik Mauro Icardi, który w bieżącej kampanii Serie A zdobył dotychczas 20 bramek i jest jednym z głównych kandydatów do korony króla strzelców. Tym razem stanie naprzeciw wielkiej nadziei włoskiej piłki – nastoletniego bramkarza Rossonerich Gianluigiego Donnarummy, określanego jako „nowy Buffon”. W poprzedniej kolejce Milan pokonał aż 4:0 US Città di Palermo, a doskonale zaprezentowali się skrzydłowi Suso i Gerard Deulofeu. Wspólnie z Carlosem Bakką mają stanowić największe zagrożenie dla defensywy gospodarzy.

Mecz Inter Mediolan - AC Milan TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu rozpocznie się o godzinie 12:00 w Eleven. Początek transmisji ze spotkania o godzinie 12:25. Mecz komentować będą Mateusz Święcicki i Dominik Guziak.

12:30 mecz Inter Mediolan - AC Milan