Inter Mediolan

1

PSV Eindhoven

1

• Koniec meczu! W stolicy Katalonii również padł remis 1:1, który sprawia, że do 1/8 finału awansował Tottenham.

• W Barcelonie mamy wynik 1:1, a to oznacza, że na ten moment to Inter żegna się z Ligą Mistrzów.

• Żółtą kartkę otrzymuje Michal Sadílek.

• GOOOOOOL! MAURO ICARDI!

• Żółtą kartkę otrzymuje Danilo D'Ambrosio.

• Zmiana w drużynie PSV Eindhoven: z boiska schodzi Steven Bergwijn, pojawia się Donyell Malen.

• Żółtą kartkę otrzymuje Steven Bergwijn.

• Zmiana w drużynie Inter Mediolan: z boiska schodzi Kwadwo Asamoah, pojawia się Lautaro Martínez.

• Zmiana w drużynie PSV Eindhoven: z boiska schodzi Érick Gutiérrez, na boisku pojawia się Michal Sadílek.

• Zmiana w drużynie Inter Mediolan: z boiska schodzi Antonio Candreva, na boisku pojawia się Keita Baldé.

• Żółtą kartkę otrzymuje Jeroen Zoet.

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy.

• Żółtą kartkę otrzymuje Marcelo Brozović

• Barcelona zdecydowanie gra pod awans Interu. Prowadzi po golu Dembele, a mimo to Włosi nie mogą wykorzystać tej szansy i tracą gola na własnym stadionie. Czy odpowiedzą sportową złością?

• GOOOOOOOL! LOZANO!

• Zaczynamy spotkanie!

• W Holandii wygrał Inter. Gospodarze prowadzili po efektownej bramce Rosario, lecz gole Nainggolana i niezawodnego Icardiego zapewniły cenną wygraną przyjezdnym z Mediolanu.

• Wygrana nad PSV nie jest gwarancją pozostania w europejskiej elicie. Drugim warunkiem musi być porażka Tottenhamu, który gra dziś na Camp Nou. Barcelona wyszła jednak na to spotkanie drugim składem, dlatego zwycięstwo Anglików jest całkiem możliwe.

• Inter wcześniej miał zapewnić sobie promocję - już podczas rewanżowego spotkania na Wembley - rywalizacja z PSV pełniłaby wówczas zaledwie rolę prestiżowego sparingu. Okazuje się, że Włosi do samego końca muszą drżeć o awans.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Inter Mediolan - PSV Eindhoven!