Inter wygrywa z Fiorentiną w hicie kolejki. Wolski na ławce (ZDJĘCIA)

mgs
W meczu 5. kolejki włoskiej Serie A Fiorentina uległa na San Siro Interowi Mediolan 1:2. Wynik spotkania otworzyli goście, którzy wyszli na prowadzenie po skutecznie wykonanym rzucie karnym. Gole Cambiasso i Jonathana w końcówce spotkania zapewniły jednak zwycięstwo nerazzurrim.

W pierwszej połowie spotkania obie drużyny stworzyły kilka groźnych akcji ofensywnych, jednak żadna z nich nie przyniosła bramki. Dopiero po przerwie na Giuseppe Meazza rezultat spotkania zmienił się za sprawą rzutu karnego podyktowanego po faulu Jesusa na Joaquinie, którego Giuseppe Rossi bez problemów zamienił na gola. Niespełna piętnaście minut później po sporym zamieszaniu pod polem karnym Fiorentiny, Inter zdołał wyrównać po trafieniu Estebana Cambiasso, a na osiem minut przed zakończeniem spotkania gola na wagę zwycięstwa dla gospodarzy zdobył Jonathan.

Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Rafał Wolski.