Mecz Iran - Hiszpania ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Iran - Hiszpania ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Zagrają do jednej bramki?

MŚ 2018, Grupa B
2018-06-20 20:00

Iran

0

Hiszpania

1

• Trzeba bardzo pochwalić ekipę Iranu! Walczyli bardzo dzielnie, ale zabrakło po prostu umiejętności. Hiszpania jest teraz bardzo blisko awansu, ale wszystko jest jeszcze w grze!

• Koniec! Hiszpania zdobywa 3 bardzo ważne punkty!

• Omid Ebrahimi ukarany żółtą kartką!

• 4 minuty dłużej potrwa ten mecz!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Diego Costa zmieniony przez Rodrigo.

• Vahid Amiri schodzi, a wchodzi Saman Ghoddos.

• Mehdi Taremi miał na głowie piłkę meczową! To musi być gol! Po wspaniałej akcji swojej drużyny nie trafia praktycznie na pustą bramkę z 3 metra!

• Marco Asensio zmienia innego zawodnika Realu - Lucasa Vazqueza!

• Vahid Amiri zostaje pierwszym ukaranym w tym meczu zawodnikiem. Ogląda żółtą kartkę.

• Isco uderza z rzutu wolnego, ale prosto w mur. Tylko stracił szansę na podwyższenie wyniku.

• Co za szansa Iranu! Mehdi Taremi było bardzo blisko dobicia piłki do pustej bramki!

• Alireza Jahanbakhsh melduje się na boisku. Schodzi z niego natomiast Karim Ansarifard.

• Andres Iniesta opuszcza murawę. W jego miejsce wchodzi Koke.

• Strasznie zakotłowało się na linii bramkowej Iranu! Znowu powinna być interwencja VAR, gdyż jeden z Irańczyków przytrzymał piłkę ręką! Gramy jednak dalej!

• Ehsan Haji Safi opuszcza boisko utykając. W jego miejsce wchodzi Milad Mohammadi.

• Adnres Iniesta minął kilku rywali, wycofał piłkę, ale po zamieszaniu futbolówka została wybita!

• Sędzia konsultował się z wozem VAR, ale podtrzymał decyzję! Hiszpania może odetchnąć z ulgą!

• GOL dla Iranu, ale sędzia pokazuje, że był spalony! Będzie chyba weryfikacja systemem VAR!

• Kiedy padnie pierwszy bezbramkowy remis? Oby w ogóle takiego nie było!

• Morteza Pouraliganji oddał strzał głową, ale zabrakło precyzji! Mógł być remis!

• Isco popisał się znakomitą indywidualną akcją na skrzydle. Zabrakło jednak ostatniego podania.

• Zamieszanie w polu karnym i jeden z zawodników Iranu trafia w Diego Costę, a piłka wpada do bramki. To w końcu musiało się stać!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Diego Costa! Hiszpania w końcu wychodzi na prowadzenie!

• Karim Ansarifard uderzył z woleja i trafia w boczną siatkę! Połowa stadionu była przekonana, że był to gol!

• Diego Costa nie trafia czysto w piłkę i fatalnie marnuje szansę swojej drużyny!

• Jak to możliwe! Co w bramce wyczynia Ali Bieranvand! Busquets uderzył z dystansu, ale bramkarz z Iranu popisuje się cudowną paradą!

• Jordi Alba dogrywa w pole karne. Zabrakło tym razem siły i dośrodkowanie zatrzymuje się już na pierwszej Irańskiej przeszkodzie.

• Czas na drugie 45 minut! Czy zobaczymy zmasowany atak Hiszpanów?

• Iran broni się bardzo dzielnie! Widać w ich grze walkę i ambicje, która może pozwolić im wywieźć z Kazania dobry wynik!

• Koniec pierwszej połowy!

• David Silva uderza sprzed pola karnego, ale piłką po odbiciu się od Irańczyka wypada poza boisko.

• Zakotłowało się w polu karnym Iranu! Strzał Silvy został jednak zablokowany!

• Kapitan Iranu wraca na boisko. Być może uda mu się dotrwać do końca pierwszej połowy.

• Ehsan Haji Safi - kapitan Iranu leży na murawie. Wygląda to na jakiś uraz mięśniowy. Czy da radę kontynuować grę?

• Teraz atakuje Iran! Seria rzutów rożnych i było na prawdę groźnie!

• Strzał Isco z dystansu był bardzo niecelny. Hiszpania nie może znaleźć sposobu na rywala.

• David Silva uderza z 5 metra, ale posyła piłkę nad bramką! To powinna być bramka!

• Zamieszanie w polu karnym Iranu, ale znowu w tym wszystkim brakuje strzału!

• Bardzo niedokładne dośrodkowanie zawodnika z Hiszpanii. Stracona szansa na zdobycie bramki.

• Hiszpania wymienia dużo podań, ale później brakuje w tym wszystkim wykończenia... Tak nie da się wygrać meczu.

• Uderzenie z dystansu Vahida Amiri! Piłka jednak znacznie mija bramkę De Gei!

• Ostra wymiana zdań między arbitrem głównym, a kapitanem Iranu. Na razie nie zakończyło się to żółtą kartką dla piłkarza z Azji.

• David Silva dograł w pole karne rywala, tylko że zabrakło wykończenia ze strony jego kolegów!

• Szansa Irańczyków zmarnowana. Piłkarze Carlosa Queiroza mieli rzut wolny pod polem karnym rywala, ale dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Ali Bieranvand bardzo dobrze piąstkuję, ale przy okazji wpada w Diego Costę. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

• Hiszpanie rozpoczęli mecz od środka! Kto wygra to spotkanie!?

• Oba zespoły są już na murawie! Czas na hymny obu Państw! Zaczynamy od Iranu!

• Wiadomo już, że swoje szanse na wyjście z grupy B zaprzepaściła reprezentacja Maroka. Drużyna z Afryki grała bardzo efektownie, ale miała również ogromnego pecha..

• Hiszpania natomiast swój mecz zremisowała. Przeszli bardzo ciężko bój przeciwko Portugalii a może nawet przeciwko..... Cristiano Ronaldo, który skarcił ich trzema golami. W tamtym meczu po stronie La Furia Roja szalał Diego Costa, który nie dość, że zdobył dwie bramki to jeszcze bardzo brutalnie traktował swoich rywali.

• Iran jak na razie jest liderem grupy B. Jest to bardzo zaskakująca sytuacja, ale jako jedyna drużyna wygrała swój mecz. Owszem mieli bardzo dużo szczęścia, gdyż zdobyli bramkę po samobójczym trafieniu rywala w ostatnich minutach meczu. Czy dzisiaj dadzą radę przeciwstawić się dużo wyżej notowanej Hiszpanii?

• Z tej strony nisko kłania się Państwu Bartłomiej Modzelewski! Czekamy z niecierpliwością na pierwszy gwizdek!

• Iran w pierwszej kolejce mocno zaskoczył ekspertów futbolu. Pokonali Maroko 1:0 i dalej liczą się w walce o awans do 1/8 finału. Będzie piekielnie ciężko, gdyż na ich drodze stanie najpierw Hiszpania, a później Portugalia. Na Mundialu dzieją się jednak różne cuda i jeszcze wszystko jest możliwe!

red, Przemysław Drewniak

Iran - Hiszpania LIVE! Mecz do jednej bramki?

Iran - Hiszpania LIVE! Mecz do jednej bramki? ©Bartek Syta

Mecz Iran - Hiszpania ONLINE. Nic nie zapowiada tego, żeby mistrz świata z 2010 roku miał zgubić punkty. To ma być jednostronne widowisko, dzięki któremu "La Furia Roja" przybliży się do fazy pucharowej turnieju. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00.

Mecz Iran - Hiszpania ONLINE

W Hiszpanii przed meczem z Iranem najwięcej mówi się o Davidzie De Gei - bramkarz Manchesteru United w meczu z Portugalią popełnił poważny błąd przy drugim golu Cristiano Ronaldo, a wcześniej zawalił bramkę także w jednym ze spotkań towarzyskich przed turniejem.
Większość hiszpańskich kibiców domaga się zmiany na pozycji bramkarza, ale trener Fernando Hierro nie zamierza nic robić. - Mamy pełne zaufanie do Davida, który zagra w wyjściowym składzie - uciął spekulacje.

By nie skomplikować sobie sytuacji w walce o awans, Hiszpania musi dziś pokonać Iran, który po pierwszej kolejce ma na swoim koncie komplet punktów. - Gdyby na rynku istniał sposób na powstrzymanie Hiszpanii, to kupilibyśmy go nawet za milion dolarów. Ale jedyne co możemy zrobić, to zagrać z determinacją i pokazać, że potrafimy wytrzymać cierpienie na boisku - mówi hiszpański selekcjoner Iranu Carlos Queiroz, sugerując, że jego zespół zamierza dziś postawić na defensywną taktykę.

MŚ 2018: Kto wygra mecz Iran - Hiszpania?

Przewidywane składy na mecz Iran - Hiszpania:

Iran: Beiranvand - Rezaeian, Pouraliganji, Khanzadeh, Hajsafi - Ebrahimi, Jahanbakhsh, Shojaei, Amiri, Ansarifard - Azmoun.

Hiszpania: de Gea - Nacho, Pique, Ramos, Alba - Busquets, Koke, Iniesta - D. Silva, Costa, Isco.

Mecz Iran - Hiszpania TRANSMISJA TV[/b]

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport oraz TVP4K. W internecie mecz dostępny na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej. Komentuje duet Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:00.