Ireneusz Mamrot po meczu Cracovia - Jagiellonia: Pierwsza połowa to były piłkarskie szachy

red
Trener Jagiellonii nie krył rozczarowania po przegranym meczu w Krakowie i podkreślił, że gospodarze z przebiegu gry byli lepszym zespołem.

Ireneusz Mamrot, Jagiellonia Białystok:

- Gratulacje dla gospodarzy za zwycięstwo. Jeśli chodzi o pierwszą połowę, to były to piłkarskie szachy. Do przerwy była tylko jedna sytuacja Cracovii, w której moim zdaniem Ivan Runje był faulowany. Druga połowa rozpoczęła się od bramki dla gospodarzy, która zmieniła obraz meczu.

-Gospodarze nastawili się wówczas na kontry i wyprowadzali je bardzo dobrze. Tak naprawdę mogli podwyższyć na 2:0, a my mieliśmy kilka minut później bardzo dobrą sytuację w postaci rzutu karnego. Myślę, że ten mecz mógł inaczej wyglądać, a tak musieliśmy do końca gonić wynik. Cracovia wyprowadzała groźne kontrataki, a my dopiero w końcówce stworzyliśmy sobie jakieś okazje, więc myślę, że z przebiegu gry to gospodarze byli o tę jedną bramkę lepsi - zakończył szkoleniowiec Jagiellonii

źródło: Jagiellonia Białystok