7

3 1 połowa

Gibraltar

0

• Ufff, koniec tego spotkania. Jedynym momentem wartym uwagi to był początek drugiej połowy, kiedy Irlandczycy chcieli strzelać bramki. Bo tak to ten mecz wyglądał po prostu słabo, Gibraltar cofnięty, a Irlandia klepała bezsensownie piłkę zamiast strzelać kolejne bramki dziurawej jak ser szwajcarski obronie gości.

• Doliczono 2 minuty.

• Casciaro niepotrzebnie dryblował i ostatecznie traci piłkę.

• Fatalny strzał Gibsona! Od bramki bramkarz gości.

• Wszyscy piłkarze Gibraltaru na połowie Irlandii. Dość rzadki obrazek.

• Murphy uderzył głową ponad bramką!

• Nie ma o czym pisać - tak nudne jest to spotkanie. Gibraltar cofnięty, Irlandia już nie gra wyraźnie o nic bo klepie sobie bezsensownie piłkę.

• 15 minut do końca. Irlandczycy już spokojnie sobie konstruują akcję.

• Chipolina nie opanował piłki i od autu Irlandia.

• Brady w miejsce Warda.

• Forde broni słaby strzał Casciaro.

• Oraz Doyle za Hoolahana.

• Murphy zastępuje strzelca trzech goli - Keanea.

• McGeady minął paru obrońców, ale uderzył obok bramki.

• Forde strzał Chipoliny paruje nad poprzeczkę!

• Santos w miejsce Chipoliny.

• Hoolahan minął rywali jak tyczki slalomowe i strzałem w krótki róg pokonuje Pereza!

• GOOL! 7-0!

• Perez odbił strzał Keanea, ale do dobitki dopadł McClean i podwyższył prowadzenie!

• GOOOOL! 6-0!

• Keane lobował Pereza, ale ten świetnie interweniował. Hoolahan dopadł jeszcze do piłki, uderzył, piłka odbiła się Wisemana, potem od Pereza i wpadła do bramki!

• 5-0! GOL SAMOBÓJCZY!

• Sędzia nie uznaje bramki dla Irlandii! Po strzale Gibsona piłka wpada w bramce, ale sędzia uznał, że piłkę jeszcze musnął O'Shea.

• Ward faulowany blisko narożnika pola karnego. Będzie groźnie.

• Keane świetnie zagrał do McCleana, któremu pozostało wpakować piłkę do pustej bramki. Dobre rozpoczęcie drugiej połowy przez gospodarzy.

• GOOOL! 4-0!

• Zaczynamy drugą część gry.

• Koniec pierwszej połowy. Wracamy za 15 minut.

• McGeady wrzucał z rożnego, ale nic z niego nie wynikło.

• Irlandia klepie piłkę, a Gibraltar za nimi biega....

• Gosling zgubił piłkę.

• Wrzutka z prawej strony, ale McClean nie sięgnął piłki!

• Perez ratuje Gibraltar przed utratą kolejnej bramki! Tym razem wyciągnął strzał, który oddał McGeady.

• Powinno być 4-0! Hoolahan uderzył mocno, piłka minęła o milimetry słupek!

• McGeady z dystansu uderzył, Perez na raty wybronił.

• McClean wywalczył korner.

• Mimo trzech bramek jest to bardzo nudne spotkanie. Brakuje sytuacji podbramkowych.

• McClean wrzucał w pole karne, a Keane minimalnie minął się z piłką!

• Forde uprzedza Casciaro i łapie piłkę.

• Keane na pozycji spalonej.

• Payas uderzał praktycznie z połowy, ale takimi strzałami Gibraltar bramki nie strzeli.

• GOOOL! KEANE PEWNIE I TYM SAMYM USTRZELA HATTRICKA!

• Rzut karny dla Irlandii!

• Keane po podanie Hoolahana wychodzi sam na sam i zdobywa drugą bramkę!

• GOOOOOL! 2-0!

• Casciaro wrócił się do obrony i wywalczył rzut z autu dla swojego zespołu.

• Irlandia w dalszym ciągu atakuje, ale nie jest to jakiś nadzwyczajny, huraganowy atak. Rozgrywają sobie spokojnie piłkę i chcą wciągnąć gości na swoją połowę.

• Hoolahan, McGeady i świetne podanie tego drugiego do Keanea, który wpakował piłkę do siatki!

• GOOOL! 1-0!

• Hoolahan doszedł do strzału głową, ale nad bramką.

• Gospodarze sobie wymieniają podania i nie forsują specjalnie tempa.

• Centra Warda w pole karne, ale dobrze piąstkuje bramkarz Gibraltaru!

• Początek meczu. Od środka Irlandia.

• Piłkarze już na środku murawy. Przed nami Hymny!

• Rezerwowi Gibraltaru: Artell, Robba, Sergeant, Santos, Garcia, Casciaro, Priestley, Hernanez, Lopez, Coeling, Bosio, Guiling

• Rezerwowi Irlandii: Whelan, Long, Pilkington, Elliot, Quinn, Murphy, Doyle, Stokes, Clark, Westwood, Walter, Brady

• Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Irlandia i nie ma się czemu dziwić. Gibraltar to kopciuszek, który dopiero raczkuje poprzez tak ważne i oficjalne mecze o punkty. Brak doświadczenia i przede wszystkim umiejętności nie przekonuje nas zbytnio do Gibraltaru. Powinien to być mecz do jednej bramki.

• Witam, zostało już tylko około 30 minut do pierwszego gwizdka w meczu grupy D do Eliminacji do Mistrzostw Europy. Irlandia u siebie podejmie Gibraltar.