IV liga. KS Warka zremisował w trudnym pojedynku w Garwolinie

SzS
KS Warka walczy dziś z Wilgą
KS Warka walczy dziś z Wilgą Sylwester Szymczak
W sobotę w meczu czwartej ligi mazowieckiej, Wilga Garwolin zremisował z KS Warka. To już trzeci remis w czerech kolejkach ekipy z Warki.

Wilga Garwolin - KS Warka 3:3 (1:2)

Bramki: Boroski 10, Paszkowski 63, 78 -Wierzbicki 12, 18, Seremak 72
Wilga: Gandarela - Karol Zawadka, Paszkowski, S. Papiernik (58 Alot), Talar, Pyra (46 Świder), Kowalski, Boroski (78 Sobieszek), Kwiatkowski, Rękawek, Alot.
Warka: Przepiórka - Bylak (88 Gołąbek), Malinowski (73 Szydło), Staros (68 Lenarczyk), Pędzikowski (57 Vogtman), Pacholski, Stefański, Minkowski, Witan, Zieliński (65 Seremak), Wierzbicki.

Ten mecz szybko rozpoczęli bramką gospodarze, ale warczanie podnieśli głowy do góry i odpowiedzieli w ciągu zaledwie dwóch minut. Po niespełna 20 minutach warecki zespół prowadził 2:1. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Kamil Wierzbicki.
Po przerwie Wilga mocniej przycisnęła i doprowadziła do wyrównania, ale nie ciszyła się z tego zbyt długo. W 65 minucie na boisku pojawił się młody wychowanek KS Magnuszew, Grzegorz Seremak i dał warczanom prowadzenie.
Niestety podopieczni trenera Łukasza Wiśnika nie dowieźli wyniku do końca i w 78 minucie stracili bramkę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem Goście schodzili z boiska z ogromnym niedosytem, bo był to już ich trzeci remis. Przy odrobinie szcześcia warczanie mogli zdobyć wreszcie komplet punktów.